Autor Wątek: Kurc  (Przeczytany 398160 razy)

orygenes1 i 2 Gości przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Kurc
« Odpowiedź #420 dnia: Pn, 05 Październik 2020, 19:59:30 »
Właśnie, coś ciekawego jeszcze się dowiedziałeś?

Offline MarcusSz

Odp: Kurc
« Odpowiedź #421 dnia: Pn, 05 Październik 2020, 20:43:19 »
Pytałem się o 4 tom Bernarda - na razie jest z nim lekki problem, bo wydawca oryginalny nie ma praw do jednego z albumów które powinny się w nim znaleźć. Więc próbują skontaktować się bezpośrednio z twórcą, przez co może się to lekko przeciągnąć. Dają na to sobie jakiś konkretny czas, i jeżeli nie przyniesie to skutku, to możliwe że dostaniemy tom z 4 a nie 5 ostatnimi albumami.
Ogólnie jak dla mnie, wielki szacunek, zarówno za podejmowane próby byśmy dostali wszystko co możliwe - ale to wiadomo nie od dziś, po tym jak podchodzą do wszelkiego typu materiałów dodatkowych w swoich wydaniach - jak i za udzielane informacje, np. na NŻKW.

Jak dobrze pamiętam, to chyba jeszcze w tym roku ma być Niezwykła Podróż.
A Rork ma mieć premierę jakoś razem z Raffingtonem, i mają do siebie pasować szatą graficzną okładek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Kurc
« Odpowiedź #422 dnia: Pn, 05 Październik 2020, 21:00:38 »
Dzięki!

Ogólnie jak dla mnie, wielki szacunek, zarówno za podejmowane próby byśmy dostali wszystko co możliwe - ale to wiadomo nie od dziś, po tym jak podchodzą do wszelkiego typu materiałów dodatkowych w swoich wydaniach

Tak, drugi Ongrys. W dodatku podobny produkt.


Offline tuco

Odp: Kurc
« Odpowiedź #423 dnia: Pn, 05 Październik 2020, 23:14:47 »
nie spodziewałem się, że dostaniemy czwarty (nieistniejący w oryginale) integral Bernarda. oczywiście, bardzo się cieszę. ciekawe z którym albumem mają problem? mam nadzieję, że jest to któryś (16,17?) z narysowanych przez Aidansa. Mimo kiepskich ocen ostatniego nr 18, wolałbym zapoznać się z dziełem Huppenów, oczywiście Danyego też nie odpuszczę!
fajo!!

Offline Dracos

Odp: Kurc
« Odpowiedź #424 dnia: Wt, 06 Październik 2020, 08:02:41 »
Obstawiam że problem jest z numerem 16 La Dynamitera bo po pierwsze tego albumu właśnie brak w hiszpańskim integralu a po drugie tutaj jest inny wydawca "Blanco" a nie Lombard jak w pozostałych.

Jak dobrze pamiętam, to chyba jeszcze w tym roku ma być Niezwykła Podróż.

A to cieszy  :)

Offline PawelC

Odp: Kurc
« Odpowiedź #425 dnia: Wt, 06 Październik 2020, 19:16:52 »
Drogi Kurc'u (jeśli błędnie odmieniam to z góry przepraszam), jeśli to czyta ktoś z wydawnictwa to po pierwsze dzięki wielkie za wydanie Bernarda i jeszcze większe dzięki za kontynuację, zwłaszcza jeśli są problemy z licencjami.

Ja osobiście wolałbym dostać kompletny integral więc nie ma pośpiechu, choćby miało to trwać i ze dwa lata to mamy co czytać a jak już poprzednicy wspomnieli, do tego czasu chętnie wesprzemy kupując inne albumy ;).

Motyl

  • Gość
Odp: Kurc
« Odpowiedź #426 dnia: Wt, 06 Październik 2020, 19:53:58 »
Drogi Kurc'u (jeśli błędnie odmieniam to z góry przepraszam), jeśli to czyta ktoś z wydawnictwa to po pierwsze dzięki wielkie za wydanie Bernarda i jeszcze większe dzięki za kontynuację, zwłaszcza jeśli są problemy z licencjami.

Ja osobiście wolałbym dostać kompletny integral więc nie ma pośpiechu, choćby miało to trwać i ze dwa lata to mamy co czytać a jak już poprzednicy wspomnieli, do tego czasu chętnie wesprzemy kupując inne albumy ;).

Błędnie odmieniasz. Taka odmiana każe jedynie zapłakać nad Tobą i załamać ręce. Edukacja w tym kraju sięgnęła już dna i przebija się do antypodów.

ramirez82

  • Gość
Odp: Kurc
« Odpowiedź #427 dnia: Pt, 16 Październik 2020, 10:13:14 »
W zapowiedziach na listopad drugi tom Snowpricera, znów z dwoma okładkami:

http://www.kurc.com.pl/pl,20,dzial-tytuly-0-0-zapowiedzi.html?fbclid=IwAR1XR9Qo7TiXF87iqellkTk0EiYcm3h-hDIdzxdqaPPjouYG-w_HgdroSG8

Tym razem podstawową dali tak paskudną, że człowiek będzie zmuszony kupić limitowaną  :)

Online Szekak

Odp: Kurc
« Odpowiedź #428 dnia: Pt, 16 Październik 2020, 11:30:30 »
Mi się podoba podstawka. ;)

A z innej beczki - ktoś się orientuje jak to jest za granicą? Czy czymś normalnym jest, że wersja z alternatywną okładką jest droższa?
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline adamarluk

Odp: Kurc
« Odpowiedź #429 dnia: Pt, 16 Październik 2020, 11:39:53 »
Kurrrr.... gdzie Aama?????

Offline Arne

Odp: Kurc
« Odpowiedź #430 dnia: Pt, 16 Październik 2020, 12:26:07 »
 
A z innej beczki - ktoś się orientuje jak to jest za granicą? Czy czymś normalnym jest, że wersja z alternatywną okładką jest droższa?
Szekak, ale alternatywna okladka do Snowpiercera wcale nie jest drozsza - ona ma po prostu mniejszy rabat ;)
Kurc niezle to wymyslil - nie mozna mu zarzucic, ze cena limitki jest inna od regularnej. W swietle przepisow wszystko jest w porzadku :)
« Ostatnia zmiana: Pt, 16 Październik 2020, 12:28:44 wysłana przez BosMan »

ramirez82

  • Gość
Odp: Kurc
« Odpowiedź #431 dnia: Pt, 16 Październik 2020, 12:27:52 »
Szekak, ale alternatywna okladka do Snowpiercera wcale nie jest drozsza - ona ma po prostu mniejszy rabat

...przez co jest droższa  ::)

Offline Arne

Odp: Kurc
« Odpowiedź #432 dnia: Pt, 16 Październik 2020, 12:32:31 »
Dla ciebie, dla mnie, dla kazdego polujacego na znizki w dyskontach, ale nie dla wydawcy - on spokojnie moze sie odzegnac od finalnej ceny, jaka oferuje sprzedawca.

ramirez82

  • Gość
Odp: Kurc
« Odpowiedź #433 dnia: Pt, 16 Październik 2020, 12:38:38 »
Przecież sam wydawca w swoim sklepie ma limitkę drożej, więc naprawdę nie wie o czym mówisz.

Online Szekak

Odp: Kurc
« Odpowiedź #434 dnia: Pt, 16 Październik 2020, 12:47:13 »
Po prostu sam wydawca puszcza do sklepów limitkę drożej, przez co i sklepy mogą dać mniejszy rabat.
Piękno jest w oczach patrzącego.