Autor Wątek: Konkurs – Z jakiego komiksu jest ten kadr? Komentarze, opinie, pytania.  (Przeczytany 283461 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jaxx

Odp: Konkurs – Z jakiego komiksu jest ten kadr? Komentarze, opinie, pytania.
« Odpowiedź #2070 dnia: Pn, 23 Maj 2022, 22:11:19 »
Pierwsze co mi przyszło do głowy to Rapsodia węgierska, jeszcze przed Jaxxem. Ale komiksu nie mam, myślę sobie, niemożliwe żebym miał takiego farta, pomyślę na spokojnie. No i ch.. :D

Kupiłem go bez przekonania, ale zaciekawiony tematyką i po przejrzeniu te kadry zapadły mi w pamięć. Charakterystyczne są ;)

Uuuu Jaxx widzę, że walczysz o najlepszą czasówkę w tej edycji  ;D :P

Rozgryzłeś mnie :) W tej edycji nie zamierzam walczyć o podium, ale pomyślałem, że spróbuję pośrubować trochę rekordy odpowiedzi ;) A z tą Rapsodią teraz to mocno mi przyfarciło - jak pisałem wyżej, charakterystyczna kreska.

Offline Pawelek

Odp: Konkurs – Z jakiego komiksu jest ten kadr? Komentarze, opinie, pytania.
« Odpowiedź #2071 dnia: Pn, 23 Maj 2022, 22:24:01 »
Wszystkich grających przepraszam za zwłokę, za dużo obowiązków dziś, dopiero siadłem :)

Offline muaddib

Odp: Konkurs – Z jakiego komiksu jest ten kadr? Komentarze, opinie, pytania.
« Odpowiedź #2072 dnia: Pn, 23 Maj 2022, 23:09:00 »
Wszystkich grających przepraszam za zwłokę, za dużo obowiązków dziś, dopiero siadłem :)
Prawie zdążyłeś :) Po wnikliwym czytaniu regulaminu uznaliśmy, że powinieneś pauzować 12h, więc do godziny 9:50. Mam nadzieję, że już się będziecie pilnować, żebym nie musiał już tego regulaminu czytać po raz kolejny :P

Offline Rodrigues

Odp: Konkurs – Z jakiego komiksu jest ten kadr? Komentarze, opinie, pytania.
« Odpowiedź #2073 dnia: Pn, 23 Maj 2022, 23:22:33 »
Pawelek: nie wrzuca zagadki przez 12 godzin

Wszyscy gracze: 


Jaxx o 21:51:


 ;D ;D ;D

ukaszm84

  • Gość
Odp: Konkurs – Z jakiego komiksu jest ten kadr? Komentarze, opinie, pytania.
« Odpowiedź #2074 dnia: Wt, 24 Maj 2022, 19:03:20 »
Zagadka:


Że też nie mogę odpowiadać teraz. Mój ulubiony komiks ever, którego niestety aktualnie nie posiadam, ech :P

brvk

  • Gość
Odp: Konkurs – Z jakiego komiksu jest ten kadr? Komentarze, opinie, pytania.
« Odpowiedź #2075 dnia: Wt, 24 Maj 2022, 19:58:10 »
Mój ulubiony komiks ever, którego niestety aktualnie nie posiadam, ech :P
Dość zaskakujące. Jak to możliwe?

ukaszm84

  • Gość
Odp: Konkurs – Z jakiego komiksu jest ten kadr? Komentarze, opinie, pytania.
« Odpowiedź #2076 dnia: Wt, 24 Maj 2022, 20:09:42 »
Dość zaskakujące. Jak to możliwe?

W 2013 roku sprzedawałem swoją ówczesną kolekcję, w dużej mierze jeszcze na forum gildii. Zagubione dziewczęta kupił @Leyek swoją drogą ;). Potem zmądrzałem i zacząłem kupować od nowa, ale ten tytuł zaczął osiągać chore ceny. Cały czas liczę, że Timof to wznowi, czego na ostatnim lajwie w Róbmy Dobrze już nie wykluczał. Więc to, że to mój ulubiony komiks ever opiera się bardziej na wspomnieniach, ale od czasu jak go przeczytałem pierwszy raz nic mnie tak nie zachwyciło.

Offline Edgar

Odp: Konkurs – Z jakiego komiksu jest ten kadr? Komentarze, opinie, pytania.
« Odpowiedź #2077 dnia: Śr, 25 Maj 2022, 22:06:05 »
Z tego strzeleckiego rozpędu podałem tytuł, który ukaszm84 wskazał trzy posty wcześniej.  ;D

Online Leyek

Odp: Konkurs – Z jakiego komiksu jest ten kadr? Komentarze, opinie, pytania.
« Odpowiedź #2078 dnia: Śr, 25 Maj 2022, 22:45:13 »
W 2013 roku sprzedawałem swoją ówczesną kolekcję, w dużej mierze jeszcze na forum gildii. Zagubione dziewczęta kupił @Leyek swoją drogą ;)

Heh pamiętam, że kupiłem wtedy kilka ciekawych pozycji, ale że to było od Ciebie to już nie pamiętałem ;) Szczególnie, że kumpel mi to od Ciebie odbierał :)
Nie wiem czy powinienem pisać, ale od tamtego czasu tych Zagubionych dziewcząt nie przeczytałem jeszcze ;) mimo, że Moore'a uwielbiam, ale też przez to staram się go dawkować sobie. A od jakiegoś czasu jak coś czytam to młody przychodzi i sobie ogląda przy okazji kadry, to nawet w dzień nie mam jak przeczytać (a przy sztucznym świetle średnio lubię czytać komiksy). Ale jak tak zachwalasz to postaram się przy jakiejś okazji przeczytać tylko muszę skończy...Prosto z piekła (co od majówki czytam i nie mam kiedy skończyć :/).

Offline laf

Odp: Konkurs – Z jakiego komiksu jest ten kadr? Komentarze, opinie, pytania.
« Odpowiedź #2079 dnia: Cz, 26 Maj 2022, 07:49:19 »
muszę skończy...Prosto z piekła (co od majówki czytam i nie mam kiedy skończyć :/).
Możemy zrobić ustawkę kto skończy pierwszy  ;). Ja aktualnie jestem na rozdziale 12., choć muszę przyznać, że zacząłem wcześniej. Podejmujesz wyzwanie???

Offline Edgar

Odp: Konkurs – Z jakiego komiksu jest ten kadr? Komentarze, opinie, pytania.
« Odpowiedź #2080 dnia: Cz, 26 Maj 2022, 17:54:06 »
To żaden z tych tytułów.
Nie wiem czy potrafię, ale na pewno jakaś podpowiedź będzie jeszcze przed 18.

Edgarze, musisz zacząć czytać odpowiedzi innych osób ;)

Naprawdę znów to zrobiłem? W poprzedniej edycji podawałem tytuły komiksów, które się jeszcze nie ukazały, teraz powtarzam czyjeś odpowiedzi. Nie ma jakiegoś wyróżnienia dla najbardziej chaotycznego gracza?  ;D
A tak serio, to strasznie jestem ostatnio zalatany. Wiecznie coś się dzieje i na szukanie kadrów średnio mam czas, więc jak mi coś wpadnie do głowy, to wpisuję, wysyłam i znikam. Dobrze, że regulamin nie przewiduje kar za nieprofesjonalne podejście do zawodów.  ;)

ukaszm84

  • Gość
Odp: Konkurs – Z jakiego komiksu jest ten kadr? Komentarze, opinie, pytania.
« Odpowiedź #2081 dnia: Cz, 26 Maj 2022, 18:55:58 »
Czytajcie włoskie komiksy! ;)

Nawet go kartkowałem przy jednej z poprzednich zagadek a teraz o tym komiksie zapomniałem :P Tego jeszcze nie czytałem, ale poprzednie tak i przyłączam się do apelu, czytajcie włoskie komiksy, Zagor jest bardzo fajny.

Offline Jaxx

Odp: Konkurs – Z jakiego komiksu jest ten kadr? Komentarze, opinie, pytania.
« Odpowiedź #2082 dnia: Cz, 26 Maj 2022, 19:12:16 »
Chyba nigdy nie miałem tylu odpowiedzi na swoją zagadkę. A wydawało mi się,  że tak trudno będzie wybrać kadr z tego komiksu, żeby za łatwo nie było. Czytajcie włoskie komiksy! ;)

Przewrotna to była zagadka, nie powiem :) Pierwsze kadry wskazywały jakieś retro, max lata 90, chociaż western chodził mi po głowie od początku. Ostatni kadr zaś wskazywał jakiś miks stylów, stąd strzał w te "Go West". Zagora nie znam (niestety, padł ofiarą cięć budżetowych) i strzeliłem w tego nowego bez przekonania, licząc, że może dorzucili do niego coś starszego, skąd wziąłeś pierwsze kadry i sam jestem zaskoczony, że się udało :)

Online Leyek

Odp: Konkurs – Z jakiego komiksu jest ten kadr? Komentarze, opinie, pytania.
« Odpowiedź #2083 dnia: Cz, 26 Maj 2022, 19:56:59 »
Możemy zrobić ustawkę kto skończy pierwszy  ;). Ja aktualnie jestem na rozdziale 12., choć muszę przyznać, że zacząłem wcześniej. Podejmujesz wyzwanie???

Może być. Ja jestem chyba na 8 czy 9 rozdziale. Pewnie przegram, ale zawsze dodatkowa motywacja się przyda. I liczę na wymianę opinii po zakończeniu czytania w temacie moore'owym ;)

Offline laf

Odp: Konkurs – Z jakiego komiksu jest ten kadr? Komentarze, opinie, pytania.
« Odpowiedź #2084 dnia: Pt, 27 Maj 2022, 08:00:48 »
Ja jestem chyba na 8 czy 9 rozdziale.

Jeśli nie wiesz gdzie ostatnio skończyłeś czytanie komiksowych cegieł, to zawsze możesz liczyć na pomoc kumpli z forum  :)
10 maja napisałeś coś takiego:
Ja właśnie czytam From Hell po raz pierwszy. Dziś skończyłem 9 rozdział.
Jeśli od tamtego czasu nic się nie zmieniło to teraz powinieneś brać się za rozdział 10. Nie ma za co  ;)