Autor Wątek: Kończące się nakłady komiksów  (Przeczytany 224224 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Leyek

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #735 dnia: Śr, 01 Marzec 2023, 22:35:32 »

Offline studio_lain

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #736 dnia: Pt, 03 Marzec 2023, 12:51:02 »
Nie wiem czy pisałem Duam zostało nam kilkanaście sztuk

Podobnie Sędzia Anderson: Oddział - PSI / Powrót do Szambali oraz Boże Działo
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień

Offline Leyek

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #737 dnia: So, 11 Marzec 2023, 18:41:48 »
Odnośnie Shankara:

Cytuj
Śpieszymy donieść abyście się pospieszyli. Wg wskazań magazynowych tomu pierwszego mamy już 30 sztuk w zapasie, drugiego 100...(oczywiście w księgarniach jeszcze trochę leży i czeka na Was).

Jak dla mnie to jest "must have" (tak jak i Żywa stal tego duetu) dla każdego poważnego fana komiksów, więc kto się zastanawia niech rozważy zakup przy najbliższych zakupach :)

ukaszm84

  • Gość
Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #738 dnia: So, 11 Marzec 2023, 18:46:41 »
Odnośnie Shankara:

Jak dla mnie to jest "must have" (tak jak i Żywa stal tego duetu) dla każdego poważnego fana komiksów, więc kto się zastanawia niech rozważy zakup przy najbliższych zakupach :)

To nie tak działa powaga. Niepoważny fan kupuje Marvel Now, poważny kupuje Marvel Classic.

Offline hansior

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #739 dnia: So, 11 Marzec 2023, 19:30:00 »
Odnośnie Shankara:
Cytuj
Śpieszymy donieść abyście się pospieszyli. Wg wskazań magazynowych tomu pierwszego mamy już 30 sztuk w zapasie, drugiego 100...(oczywiście w księgarniach jeszcze trochę leży i czeka na Was).

Jak dla mnie to jest "must have" (tak jak i Żywa stal tego duetu) dla każdego poważnego fana komiksów, więc kto się zastanawia niech rozważy zakup przy najbliższych zakupach :)

Wygląda na to, że to popularny duet, bo niedawno Mandioca pisała coś podobnego o Żywej stali.

Offline HaVoK

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #740 dnia: So, 11 Marzec 2023, 20:13:35 »
Ciekawe w jaki jeszcze "must have" powinien zaopatrzyć się "poważny" fan komiksu, aby być poważnym?

Offline Arne

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #741 dnia: Pn, 13 Marzec 2023, 14:45:52 »
Mam podejrzenie, że ten wątek śledzi na bieżąco i ma ustawione powiadomienia o nowych postach jakiś Janusz-spekulant i natychmiast wykupuje ostatnie sztuki nakładu, aby już po kilku tygodniach zacząć wystawiać na portalach w paskarskich cenach... ;D

Offline starcek

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #742 dnia: Wt, 14 Marzec 2023, 09:36:55 »
A to jest inny cel tego wątku? :)
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline burberry

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #743 dnia: Wt, 14 Marzec 2023, 10:42:55 »
A to jest inny cel tego wątku? :)

Mi się zdarza kupować komiksy dla siebie po informacjach z tego wątku, że się wyprzedają (a miałem w planach kiedyś kupić). Także ja zaglądam tutaj systematycznie :)

Offline Rork

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #744 dnia: Wt, 14 Marzec 2023, 11:31:45 »
Wygląda na to, że kończy się 2 tom Hellblazera (Azzarello).

Offline Xmen

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #745 dnia: Wt, 14 Marzec 2023, 13:38:56 »
To nie tak działa powaga. Niepoważny fan kupuje Marvel Now, poważny kupuje Marvel Classic.
Kupując marvele po egmontowskich "obwyżkach" w nowych uczciwych cenach raczej ciężko mówić o powadze :)
Jeleń to zwierzę leśne, którego widok napawa podziwem. Jego majestatyczny wygląd najlepiej podkreśla poroże – inaczej też wieniec, przypominający koronę. Jest postrzegany jako król lasu. Od początku dziejów pozostaje symbolem męstwa, witalności, władzy, a także walki i zwycięstwa.

Offline Motyl

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #746 dnia: Wt, 21 Marzec 2023, 18:16:27 »
Po trzech latach i dziesięciu miesiącach od premiery skończył się nakład pierwszego tomu Criminala. W magazynie pustka, zostało tylko to, co jest w sklepach.

Offline death_bird

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #747 dnia: Wt, 21 Marzec 2023, 18:21:36 »
No proszę. Wystarczyło, że ostatnio spiąłem się i popełniłem recenzję na Forum i zaraz ludziska się rzucili żeby wypróbować na pierwszym tomie ile to 9/10 w skali d_b jest naprawdę warte. ;D
Nie ma za co. ;D

Spoiler: PokażUkryj
Żart taki.  8)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline PabloWu

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #748 dnia: Wt, 21 Marzec 2023, 20:17:39 »
Po trzech latach i dziesięciu miesiącach od premiery skończył się nakład pierwszego tomu Criminala. W magazynie pustka, zostało tylko to, co jest w sklepach.

Nakład był jakiś większy czy standardowy dla wydawnictwa?
Bo jeśli standardowy plus minus tysiak to jednak długo się tak zacny tytuł sprzedawał.

Offline Motyl

Odp: Kończące się nakłady komiksów
« Odpowiedź #749 dnia: Śr, 22 Marzec 2023, 10:33:33 »
Standardowy dla wydawnictwa. To nie jest niskonakładowiec z kilkoma wersjami okładek będący przedmiotem polowań kolekcjonerów albo spekulantów. Fajnie, że się sprzedał. To nie jest też tytuł dla każdego, słyszałem czy czytałem opinie, że jest brzydko narysowany, a nawet nudny. Więc nie każdemu przypadnie do gustu. Normalka.