Autor Wątek: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)  (Przeczytany 94638 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gascon200

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #450 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 17:08:44 »
Na którymś spotkaniu TK mówił, na tych przykładach, że te mniej znane tytuły w DC Deluxe sprzedają się dużo słabiej.

Piszę z pamięci, bo widzę, że nie znajdę kiedy i na którym spotkaniu to powiedział...  :-\

Nie no wiadomo, że słabiej, w końcu to nie Batmany czy eventy, ale jednak nie sprzedawały się słabo, jeśli wydali kolejne tomy :P

John_

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #451 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 17:49:47 »
Przydałby nam się temat w którym podajemy swoje propozycje i zachcianki co do kolejnych serii New52 w Polsce. Kto założy? Oprócz mnie, bo z Tapalka nie umiem dodawać ankiety.

Offline Gascon200

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #452 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 17:53:04 »
Przydałby nam się temat w którym podajemy swoje propozycje i zachcianki co do kolejnych serii New52 w Polsce. Kto założy? Oprócz mnie, bo z Tapalka nie umiem dodawać ankiety.

Chyba już JanT robił ankietę o komiksy z sprzed Rebirth, więc trochę się spóźniłeś :)  ale nikt nie zrobił ankiety, gdzie głównie były typy z New52

JanT

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #453 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 18:56:27 »
Tu jest ta ankieta wraz z Nowe DC na dole https://forum.komikspec.pl/komiksy-amerykanskie/(ankieta)-jakie-serie-powienien-egmont-wydac-z-'old-dc'-(ankieta)/

Myślę że nowa niepotrzebna.

Ja trzymam kciuki za Hitmana :) Nawet zmieniłem avatar ;D Za Punishera Ennisa byłoby jak znalazł.
« Ostatnia zmiana: Nd, 28 Kwiecień 2019, 19:02:40 wysłana przez JanT »

Offline Darth_Simon

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #454 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 23:00:54 »
Dziwny to katalog.

Niby jest Blackest Night w ramach DC Deluxe ale nie odnajduję w nim zbyt dużo radości a raczej smutek.

Kiedyś myślałem czy nie kupować Invincible. Wiem że ma 12 tomów i zapowiedzieli jak dotąd 6 (co nie jest niestety jednoznaczne z faktem, że się ukażą) i teraz mam wątpliwość czy nie zakończą ot tak na tomie 8 lub 9.

Czy by mieć pewność musimy czekać aż będzie dostępna całość ?
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

JanT

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #455 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 23:02:43 »
Czy by mieć pewność musimy czekać aż będzie dostępna całość ?
Takie czekanie może spowodować że tym bardziej się nie pojawi :)

Offline Cypher

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #456 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 23:05:47 »
Takie czekanie może spowodować że tym bardziej się nie pojawi :)
Powiedz to tym co kupowali GL na bierząco, ... ale nie, seria w 2020 na pewno powróci.  ::)

Offline adamarluk

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #457 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 23:31:06 »
 Skąd info, że w tomie 7 Punishera Ennisa będzie Born?
Takie Wasze przewidywania, czy zawartość została ujawniona na Pyrkonie?

ramirez82

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #458 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 23:33:06 »
Przewidywania, ale cena wskazuje, że to bedzie gruby tom, a nazwiska autorow w katalogu (Robertson), że bedzie tam Born.

Możesz sprzedawać kolekcjonerskie wydanie Mandragory.

JanT

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #459 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 23:46:54 »
Skąd info, że w tomie 7 Punishera Ennisa będzie Born?
Takie Wasze przewidywania, czy zawartość została ujawniona na Pyrkonie?
Na okładce jest Robertson a on tylko rysował Born więc to 100% :)

Offline stachel

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #460 dnia: Pn, 29 Kwiecień 2019, 01:16:36 »
Jeszcze by się przydało, żeby Egmont zrobił dodruk pozycji, które umieścił w katalogu, a których od dawna nie da się kupić w cenie okładkowej. Niby miały być zapowiedzi dodruków na drugi kwartał, ale jakoś na razie na stronie pustka :/

Offline wonap

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #461 dnia: Pn, 29 Kwiecień 2019, 09:24:36 »
ja czekam na Baśnie bo mam braki;D

Tysonek

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #462 dnia: Pn, 29 Kwiecień 2019, 09:33:06 »
ja czekam na Baśnie bo mam braki;D

Nie są wszystkie dostępne na chwilę obecną ?

Offline R~Q

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #463 dnia: Pn, 29 Kwiecień 2019, 11:29:34 »
ja czekam na Baśnie bo mam braki;D

O ile "przelicznik" nie zbliża się do 3, to na Multiversum są tańsze niż od Egmontu; w takim samym wydaniu.

Offline Grzmichuj

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #464 dnia: Pn, 29 Kwiecień 2019, 11:59:34 »
Nieźle, nachuchaliście 30 stron komci, przeczytałem 5 pierwszych stron, 5 ostatnich i nie natrafiłem na żaden ogólny komentarz, więc ja wyskoczę, gdyby ktoś już mnie ubiegł, to nie linczujcie, tylko linkujcie.

To pierwsze spotkanie z T.K. od wielu lat na którym powiało chłodem. Z zapowiedzi wynika lekkie, ale zauważalne wycofanie. Katalog nie zaskakuje poza Sandman Universe (nie jest dobre, więc może być wtopa) i Aldebranem w HC (co zresztą było tutaj omawiane/przewidywane). Być może to dlatego, że poprzednie lata były dla Egmontu bardzo łaskawe i myślałem już, że T.K. nauczył się w końcu robić biznes "pełną gębą".
Ale nie. Gość jest niereformowalny. To jeden z najgorszych menedżerów biznesu jakich widziałem, ratuje go to, że jest pasjonatem i ma kapitał do realizowania pasji, ale zarządza wydawnictwem jak skupem interwencyjnym buraka. Oportunizm, brak inwestycji, marketing chłopsko-roboczy i wiecznie powtarzane klątwy "kupujta, bo nie wydamy dalej", "nie kupowaliśta, to zamykamy", "zdradzanie z kim rozmawiam szkodzi biznesowi" (haha, jak King pojechał na 5 spotkań do Hollywood, to ceny Sheriff od Babyloon skoczyły dwukrotnie - trzeba umieć to robić). Gdyby nie fakt należenia do Egmont Group nie miałby żadnych licencji na DC czy Marvela, przegapiłby boom komiksowy zupełnie jak przegapił pojawienie się social media.
Sorrki, nie jestem jego fanem, po tym jak na stoisku komiksowym opi3rD0lił matkę dzieciaka, która napomknęła coś negatywnego o PiS. A ten wystrzelił z mordą, że "prezydent Duda to wykształcony człowiek, przynajmniej ma jakieś wykształcenie, a nie jak ten poprzedni sowiecki agent".
Serio, stałem obok, czerwony od bolszewizmu z żenady.

Miałem taką myśl przez chwilę, że wycofam się z Marveli i DC Egmontu, bo to tylko strata czasu i najnowsza zapowiedź może nie utwierdziła mnie w tym przekonaniu, ale podkopuje zasadność kupowania amerykańskich, pociętych i niedokończonych serii. Tym GL z Rebirth mnie rozwalił.

Widziałem również, kilka stron temu gdy jakiś użytkownik przekonywał, że komiksy to nie Szekspir i jak można nie zrozumieć jak leją się po gębach. Ha! Powoli jesteśmy zakładnikami Egmontu i sami zaczynamy tłumaczyć niekończenie serii. Nawet szanowny JanT przekonuje, że oczekiwanie na ostatni tom Invincible może doprowadzić do jego niewydania. Serio? Jak jedna osoba może wpłynąć na cykl wydawniczy?
To jakiś nowy rodzaj syndromu sztokholmskiego. Od czasów TM Semic żyjemy w przekonaniu, że jesteśmy niegodni rzetelnego wydawania tego, co nas interesuje. A gość, który żyje z naszej kasy, zachowuje się jak panna na wydaniu, gwiazdor rocka, marszand sztuki, producent wykonawczy i wielce oświecony Editor zarazem :D

Sorry za żółć, trochę się ulało, ale z uśmiechem
jeżeli nadal będzie opowiadał takie bzdury, to skontaktuję się z odpowiednimi organami odnośnie pomawiania mnie, Egmontu i jeszcze kilku innych polskich wydawnictw. Ciekawe, czy wówczas będziesz takim kozakiem?