Autor Wątek: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)  (Przeczytany 94631 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #405 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 09:47:44 »
TK powiedział na spotkaniu "Oczywistym jest, że gdyby te wszystkie serie sprzedawały się znakomicie, to byśmy ich nie zwijali"
Jeśli nie znakomicie to od razu nie znaczy że się nie sprzedają. TK też nie powie "Przycięliśmy Rebirth żeby puszczać jedynki po końcu WKKDC" :)

Offline Gascon200

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #406 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 09:49:33 »
Szczerze nie sądzę by wydali Rebirth w formie Deluxe, bo właśnie o Rebirth i postacie z Rebirth związane głównie mi się rozchodzi. Dlatego wspomniałem o monogamii. Chyba źle mnie zrozumieliście. To GA i BN zapowiedziane to dla mnie są starsze komiksy sprzed 2016 roku, zatem stricte klasyki pod deluxe. Fajnie, że wychodzą, tak samo jak stare komiksy z Catwoman w Deluxe. Jednakże to małe pocieszenie dla mnie fana Rebirth.

Znaczy mi nie chodzi o Rebirthy w Deluxach a bardziej o inne postacie, mniej popularne.
Chociaż w sumie to bym kupił te Deluxy niektóre, mają bardzo ładne okładki za obwolutami (to nie jest główny powód czemu to kupuje oczywiście)

Swoją drogą, wiem, że prawdopodobnie mniej popularni bohaterowie się gorzej sprzedają u nas, ale chętnie bym zobaczył w Uniwersum DC kolejne serie, zawsze można w podwójnych dawać:
-Wonder Woman by Wilson
-Shazam Johnsa, kontynuacja tego z New 52, może wydadzą bo film był
-Catwoman
-Green Lantern Morrisona
-Young Justice
« Ostatnia zmiana: Nd, 28 Kwiecień 2019, 09:51:14 wysłana przez Gascon200 »

JanT

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #407 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 09:50:37 »
I HQ po resecie numeracji bo to prawie Deadpool  ;D

Offline Gascon200

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #408 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 09:54:02 »
I HQ po resecie numeracji bo to prawie Deadpool  ;D

Ta, nie mówiąc o tym, że będzie miała dużą rolę w Birds of Prey, a kasować w takim momencie trochę nie pasuje :P

JanT

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #409 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 10:00:18 »
Ja trzymam kciuki że w katalogu jest błąd z ceną tomu czwartego i on będzie podwójny i kończący run. Ten piąty tom też ma najlepsze oceny więc tym bardziej byłoby szkoda. Tylko ona (nie licząc SS) dostała kolejny tom na koniec. Myślę że są na HQ spore szanse w Uniwersum.

Birds od Prey w kinach w lutym 2020 więc bardzo dobry moment na pierwszy tom :)
« Ostatnia zmiana: Nd, 28 Kwiecień 2019, 10:06:42 wysłana przez JanT »

Offline death_bird

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #410 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 10:51:06 »
Ja trzymam kciuki że w katalogu jest błąd z ceną tomu czwartego i on będzie podwójny i kończący run. Ten piąty tom też ma najlepsze oceny więc tym bardziej byłoby szkoda. Tylko ona (nie licząc SS) dostała kolejny tom na koniec. Myślę że są na HQ spore szanse w Uniwersum.

Birds od Prey w kinach w lutym 2020 więc bardzo dobry moment na pierwszy tom :)

Z moim tzw. "szczęściem" to szczerze powątpiewam.  :-\
Ale kciuki trzymał będę mimo wszystko.
Swoją drogą rozpisałem sobie interesujące rzeczy miesiącami i najtrudniejszy dla portfela będzie wrzesień. Poza nim dosyć umiarkowanie.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

John_

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #411 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 11:04:28 »
Szkoda ze Egmont ma wyłączność na DC. Nie obraziłbym się o jakąś ciekawą konkurencję dla nich. Taką która mocniej by weszła w DC niż kiedyś to robiła Mucha.

Online xanar

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #412 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 11:07:21 »
Jeśli nie znakomicie to od razu nie znaczy że się nie sprzedają. TK też nie powie "Przycięliśmy Rebirth żeby puszczać jedynki po końcu WKKDC" :)

Nie wiem czego nie powiedział  :), może "myśli mu takie krążą"  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Itachi

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #413 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 11:08:21 »
Szkoda ze Egmont ma wyłączność na DC. Nie obraziłbym się o jakąś ciekawą konkurencję dla nich. Taką która mocniej by weszła w DC niż kiedyś to robiła Mucha.

A ja uważam, że dobrze jest jak jest. Mucha wchodzi w Marvela, a Egmont wcale nie wydaje mało. Jak się zwolni miejsce po kolekcji wkkdc, to być może coś się zacznie powolutku zmieniać.

Offline Antari

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #414 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 11:13:33 »
Szkoda, że nie zapowiedzieli Invisibles i DMZ z Vertigo.

JanT

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #415 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 11:22:31 »
Szkoda, że nie zapowiedzieli Invisibles i DMZ z Vertigo.
Nie wszystko na raz. Teraz zapowiedzieli Sandman Universe a że trochę tego będzie to dobrze że już.

Offline isteklistek

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #416 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 11:25:48 »
Nawet jeżeli Egmont wróci do Old DC, to co ma zamiar wydawać coś innego niż w kolekcji WKKDC, którą sami przygotowywali? Pewnie na początek poleci trochę dubli, które będę jednotomowe, a w kolekcji były 2 tomowe. Nie wierze w to, że Egmont nie będzie chciał zarobić dwa razy na tym samym, tak więc najbliższe 2 lata nawet jak będzie tego Old DC trochę, to nie spodziewam się nowych tytułów. 

JanT

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #417 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 11:34:03 »
Ale bzdury piszesz  :) Przecież im się za cholerę nie będzie opłacać puszczać dubli po kolekcji.

52 będzie  :)
« Ostatnia zmiana: Nd, 28 Kwiecień 2019, 11:36:13 wysłana przez JanT »

John_

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #418 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 11:49:34 »
Sami ją przygotowali, i sami umieścili w niej duble które wcześniej wydali? Umieścili w kolekcji Swamp Thinga a później nagle sami postanowili to wydać? Nie mówię że to źle bo to kultowa pozycja, ale po co w takim razie Egmont umieścił go w WKKDC. Dodając do tego drogi zdublowany Kryzys Tożsamości, trudno nie mieć bazyliszkowej paranoi, że Egmont celowo sabotował WKKDC :)

ramirez82

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #419 dnia: Nd, 28 Kwiecień 2019, 11:57:54 »
Jak w biurze Eaglemossu zapcha sie kibel, to też wina Egmontu?