Autor Wątek: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)  (Przeczytany 94582 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline eridraven

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #120 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 13:38:34 »
Blackest night i jestem zadowolony. Dla mnie to jedyna nowość, która sprawiła, że się jeszcze bardziej spociłem ;)
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

JanT

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #121 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 13:40:08 »
Blackest night i jestem zadowolony. Dla mnie to jedyna nowość, która sprawiła, że się jeszcze bardziej spociłem ;)
Ale to oznacza że nie będziesz miał całości Johnsa.
« Ostatnia zmiana: Pt, 26 Kwiecień 2019, 17:59:36 wysłana przez JanT »

Offline Antari

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #122 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 13:40:49 »
No ale ten Blackest Night to dla mnie też zagadka... bez żadnej podbudowy, choćby w postaci Green Lantern Rebirth? Dziwna decyzja...

Offline Pocztar

  • Wiadomości: 528
  • Polubień: 904
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Zobacz profil
    • Movies Room!
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #123 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 13:41:23 »
Dla mnie zupełnie nic zaskakującego :( Liczyłem na mocne uderzenie i się w sumie zawiodłem. Z takich zaskoczeń na plus to w sumie tylko X-Men. Czyli dla mnie newsem roku zostaje jednak kolekcja Spidera ;)

Offline Gazza

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #124 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 13:42:12 »
Mnie Latarnia Johnsa cieszy, ale skąd pomysł by wydać od połowy runu?! Dziwnie z lekka..

Offline Gascon200

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #125 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 13:43:03 »
Dla mnie zupełnie nic zaskakującego :( Liczyłem na mocne uderzenie i się w sumie zawiodłem. Z takich zaskoczeń na plus to w sumie tylko X-Men. Czyli dla mnie newsem roku zostaje jednak kolekcja Spidera ;)

Spokojnie, jeszcze nie nadszedł mfkig :P

JanT

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #126 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 13:44:04 »
Oba Black Label we wrześniu + DC Universum od września. Ktoś jeszcze wierzy w przedłużenie WKKDC?

Offline xanar

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #127 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 13:44:22 »
Bazyl  :)

No ale ten Blackest Night to dla mnie też zagadka... bez żadnej podbudowy, choćby w postaci Green Lantern Rebirth? Dziwna decyzja...

Dadzą stronę opisową co się działo wcześniej i będzie git  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Antari

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #128 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 13:45:42 »
Drugi tom Daredevila Millera z Klasyki jakiś drogi, 109,99 zł? Ile to będzie miało stron?

Online Martin Eden

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #129 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 13:48:38 »
Rzeczywiście na tyle pompowania to szału nie ma. Zapowiedzi zmieściłyby sie na 2-3 stronach.

Dziwi brak LL na grudzień i tylko 5 tomów Yakari.

Okładka Podniebnego Harryego - ta trzecia - chyba jeszcze w produkcji, bo postaci są w tych samych pozach co w tomie 2, więc może okładki się pozmieniają jeszcze.

Ten Punisher to już Aarona?

Offline eridraven

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #130 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 13:57:29 »
Ale to oznacza że nie będziesz miał całości Johnsa.


Jak zwykle poskładam sobie z kolekcji i doczytam po angielsku.
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Offline buczanova

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #131 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 14:02:59 »
Cieszę się, że przerzuciłem się na zagraniczne wydania komiksów od DC, ponieważ Egmont traktuje to uniwersum po macoszemu. Dlaczego urywają serie z Odrodzenia? Dlaczego wydają Latarnie Johnsa od połowy, i to tej gorszej? Gdzie to świętowanie 80-lecia Batmana?

Mam nadzieję, że na spotkaniu TK odpowie chociaż na część tych pytań, a jeśli stwierdzi, że to co proponują jest ok, to ja proponuje zakończenie tej "wyłączności" na DC w Polsce.

Offline Red Fury

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #132 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 14:03:03 »
Najbardziej dziwi mnie kasacja Hala i korpusu ( bez kończenia runu) i wjechanie na pełnej k...  nagle z Blackest Night w grudniu. Dla mnie decyzja niezrozumiała. Cieszę się z Blackest, ale smuteczek pozostaje, do tego kasacja całego Rebirth za wyjątkiem Gacka i Detective :( tomy Detective Comics za tą cenę to będą niezłe grubaski, ciekawe jak dziwnie będą zeszyty (numeracja) w nich poupychane i do tego DC staje się dwumiesięcznikiem. Na szczęście Supka Tomasiego skończą uff. Za Bendisa Supka i Action Comics podziękuję, nie moje klimaty, ale jeśli ktoś lubi dekonstrukcję bohatera to gorąco polecam. White Knight niezależnie od SC czy HC zagrzeje miejsce na półce. Injustice i Liga Snydera już nie wzbudziła takiej euforii, ale cieszy tylko cena ligi ciekawe czy będzie to HC, czy więcej zeszytów, czy po prostu podwyżka? Ślub Batmana za 69,99 będzie tam na pewno upchany zeszyt z 0 numeru DC Nation, ale co poza tym, preludium do ślubu raczej tam nie będzie. 
It's too late...you had your chance...and I'm just getting started.

Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #133 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 14:04:20 »
Biedne, bardzo biedne zapowiedzi. Pierwszy raz od lat nie czuję w ogóle ekscytacji.

Na plus:
 - Punisher MAX dostanie kolejny tom. Kto to pisał dalej? Aaron ? Rucka?
- Kapitan Ameryka od Brubakera ? To będzie całość w dwóch tomach.
- Uniwersum Sandman.

Na minus:
- Brak nowości Vertigo
- Brak nowości Marvel NOW 2.0

I może mi wytłumaczyć ktoś o co chodzi z Odrodzeniem? Widzę, że nagle zaczną wydawać Batmana co dwa miesiące oraz Dtective Comics. Wszystkie inne serie mają ostatni tom. O co z tym chodzi? Każda z nich zamieni się później w DC Uniwersum? Czy Egmont wycofuję się praktycznie po całości z Rebirth?

JanT

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2019 (zdjęcia, filmy, mp3, patostreamy)
« Odpowiedź #134 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 14:06:26 »
Wstrzymajcie się z tymi "kasacjami" do jutra. Tylko 5ciu serii nie będą wydawać  :)