Autor Wątek: Jeden komiks  (Przeczytany 7716 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maxim1987

Odp: Jeden komiks
« Odpowiedź #60 dnia: Śr, 22 Marzec 2023, 11:30:20 »
Wybór może być tylko jeden - Życie i czasy Sknerusa McKwacza

Online Zwirek

Odp: Jeden komiks
« Odpowiedź #61 dnia: So, 26 Sierpień 2023, 00:08:32 »
Wiedźmin: Dom ze szkła. Od tego przypadkowo kupionego komiksu rozpoczęła się moja przygoda z Wiedźminem...i grami. Jakoś 6 lat temu był w mega promocji w Empiku, więc wziąłem za te 15 zł i to zmieniło moje życie. :D Spodobał mi się tak bardzo, że od razu po lekturze wziąłem telefon do ręki i kupiłem Dzieci lisicy. I dzięki tym dwóm komiksom przeczytałem jednym tchem wszystkie książki i przeszedłem gry. Prawdopodobnie gdyby nie Dom ze szkła, to nie grałbym teraz w gry i miałbym więcej pieniędzy. :D Najpierw kupiłem PlayStation dla Wiedźmina 3, później Xboxa dla dwójki, bo nie było na PlayStation, a jeszcze później laptopa, żeby zagrać w jedynkę, której nie było na żadnej konsoli. W międzyczasie wciągnąłem się w gry video i straciłem na nie tysiące godzin.
Prawdopodobnie gdyby nie Dom ze szkła nie miałbym teraz kupki wstydu i byłbym z komiksami na bieżąco.

Przypadkiem to zauważyłem :) wiesz, że jest słuchowisko na podstawie tego komiksu, zrealizowane przez Polskie studio Sound Tropez? Niestety trudno dostępne, bo studio już chyba nie istnieje.
Tutaj więcej o tym słuchowisku https://culture.pl/pl/dzielo/wiedzmin-dom-ze-szkla-sluchowisko
Zrealizowali też Funky Kovala, Thorgala, Kajko i Kokosza oraz Żywe Trupy. Wszystkie słuchałem i polecam.

Offline studio_lain

Odp: Jeden komiks
« Odpowiedź #62 dnia: So, 26 Sierpień 2023, 12:13:03 »
NIEBIESKIE PIGULKI
Plany Studia Lain

Acriborea - marzec
CE - kwiecień/maj
Kroniki barbarzyńców - kwiecień
Shane - maj
Slaine Pogromca Smoków - czerwiec
Tenebres - lipiec
Tales of Telguth - sierpień