Autor Wątek: Hachette  (Przeczytany 295671 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SawiK

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1125 dnia: So, 20 Luty 2021, 14:56:47 »

Offline xanar

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1126 dnia: So, 20 Luty 2021, 15:02:26 »
Bądźmy poważni, jak Spider nie poszedł to DC da rade, chyba, że tam 3/4 to Batmtan będzie to może. Pewnie zakończy się na teście.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Crono

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1127 dnia: So, 20 Luty 2021, 15:47:54 »
W sumie jedyna kolekcja która mogłaby mnie zainteresować to ta z X-Men. No, może jeszcze Dragon Ball. A DC to mi obojętne jest. Uważam jak xanar, pewnie skończy się na teście.

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1128 dnia: So, 20 Luty 2021, 15:55:30 »
   DC w finansowych opałach, więc mogło sprzedać licencję w tak dobrej cenie, że mimo nieszczególnie wybitnej sprzedaży może się Hachette opłacać, po za tym kończą im się powoli pozostałe dwie kolekcje a możliwe że na tyle dobrze schodzą, że nie chce się wydawca wycofywać całkiem z rynku. Wolałbym kolekcję Batmana od Eaglemossu i już miałem w żadną inną oprócz ewentualnie tej nie wchodzić, ale teraz tak się zacząłem zastanawiać i pewnie nie udało by mi się odpuścić. Akurat jestem w tej niezłej sytuacji, że większość z tych dubli ani nie mam, ani nie czytałem. No i ta wcześniejsza kolekcja DC miała taką przewagę na tymi od Marvela, że komiksy były o wiele bardziej hermetycznymi historiami, prawie wszystkie tomy można było spokojnie przeczytać tak jak były wydane bez większego poczucia straty, tutaj może będzie tak samo.

Offline Darth_Simon

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1129 dnia: So, 20 Luty 2021, 18:32:46 »
Z jednej strony mam trochę dość kolekcji bo bez skompletowania całości kiepsko wyglądają na półce, a jest sporo dubli z dc rebirth. Z drugiej strony na liście jest kilka ciekawych Green Lanternów w tym Sinestro Corpse War. Nie umiem się określić czy chciałbym by ta kolekcja ruszyła.
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

Offline amsterdream

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1130 dnia: So, 20 Luty 2021, 19:36:21 »
Na razie to wygląda jak Wielka Kolekcja Dubli DC.

Są tam jakieś tytuły z Batmanem z lat 90-tych?

Offline xanar

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1131 dnia: So, 20 Luty 2021, 19:39:25 »
Tam Batmana to za bardzo nie ma.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline amsterdream

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1132 dnia: So, 20 Luty 2021, 19:41:02 »
To do kitu z taką kolekcją.

Offline Bazyliszek

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1133 dnia: So, 20 Luty 2021, 23:22:46 »
Na razie to wygląda jak Wielka Kolekcja Dubli DC.

Są tam jakieś tytuły z Batmanem z lat 90-tych?

Są z 80-tych, bo inne poszły do innych kolekcji.

Offline xanar

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1134 dnia: So, 20 Luty 2021, 23:27:36 »
Takie co mają Batman w nazwie to 6 naliczyłem, ale spoko mogą wydawać.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline SawiK

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1135 dnia: Nd, 21 Luty 2021, 06:25:44 »
Brałbym wybiórczo tych co jeszcze nie wydano  🎉

Offline eridraven

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1136 dnia: Nd, 21 Luty 2021, 09:30:42 »
To do kitu z taką kolekcją.

No cóż, nie jesteś po prostu jej targetem. Kolekcje Hachette według ich słów, są dla ludzi, którzy chcą zacząć przygodę z komiksem. My tu już wiemy gdzie znaleźć dobre komiksy.
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Offline LukCook

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1137 dnia: Nd, 21 Luty 2021, 22:12:33 »
No cóż, nie jesteś po prostu jej targetem. Kolekcje Hachette według ich słów, są dla ludzi, którzy chcą zacząć przygodę z komiksem. My tu już wiemy gdzie znaleźć dobre komiksy.

Nic dodać, nic ująć.

Offline Geekboy

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1138 dnia: Nd, 21 Luty 2021, 23:44:38 »
No cóż, nie jesteś po prostu jej targetem. Kolekcje Hachette według ich słów, są dla ludzi, którzy chcą zacząć przygodę z komiksem. My tu już wiemy gdzie znaleźć dobre komiksy.

Według mnie to za duża nadinterpretacja. Nowi czytelnicy to jeden z targetów - ale też wiele osób kupuje kolekcje bo jest to dla nich wygodne (system prenumarety nie muszą zamawiać wszystkiego oddzielnie) - są przecież również niedzielni czytelnicy komiksów i Ci co nie śledzą rynku a kupują to co można kupić w kiosku (o amatorach panoram nie wspominając).

Celowanie w samych komiksiarzy, którzy jak widać po wpisach są bardzo wybredni raczej zysków by nie przyniosło i dlatego grupa jest dużo szersza i nakłady są znacznie większe. Komiksy są dobierane tak a nie inaczej a jak kogoś coś zainteresuje to może sobie rozszerzyć historię gdzie indziej.

A odnośnie samych testów to są po to by sprawdzić jak dany produkt sprzeda się bez jakiegokolwiek rozgłosu w mniejszych miastach. To że komiksiarze nie kupią nic nie zmieni jeśli komiksy wykupią normiki a jeżeli samo DC jest wystarczająco interesujące dla osób kupujących w kioskach to kolekcja wystartuje bez względu na to czy są w niej duble od Egmontu czy nie - i tak prawdopodobnie znaczna większość osób, która kupi numery testowe nie posiada wcześniejszych wydań.
« Ostatnia zmiana: Nd, 21 Luty 2021, 23:51:56 wysłana przez Geekboy »

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1139 dnia: Pn, 22 Luty 2021, 00:09:55 »
Cytuj
My tu już wiemy gdzie znaleźć dobre komiksy.

  To gdzie miałbym znaleźć Thora Simonsona czy Hawkworld Trumana jak nie w kolekcji? Tylko proszę bez odpowiedzi, że mogę oryginalne kupić.