Autor Wątek: Hachette  (Przeczytany 295635 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Edgar

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1350 dnia: Cz, 03 Listopad 2022, 10:01:13 »
Nazwa kolekcji faktycznie trochę nietrafiona, bo spora część zespołów to jednak nie jest przedstawicielami metalu. Najwyraźniej wystarczyło grać na gitarze i w którymś momencie kariery mieć długie włosy.
Abstrahując od tej nieszczęsnej nazwy, to zestaw bardzo dobrze trafiający w mój muzyczny gust. Obawiam się tylko, że treść będzie zbliżona do tego, co można znaleźć choćby na wikipedii.
Szkoda też, że taka forma wydania uniemożliwia późniejsze rozwijanie kolekcji o kolejnych wykonawców.

Offline Mruk

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1351 dnia: Cz, 03 Listopad 2022, 10:26:36 »
Nowa kolekcja z panoramą:
https://planetmetal.pl/

Kolekcja o muzyce bez muzyki?

Można sobie poczytać o zespołach, ale jak ktoś chce posłuchać o czym czyta, to już niech leci na spotify?

Nie mój cyrk, nie moje małpy.

Offline michał81

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1352 dnia: Cz, 03 Listopad 2022, 10:59:37 »
A ja myślałem że najważniejsza w tych kolekcjach jest panorama na grzebiecie.  :o

Online misiokles

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1353 dnia: Cz, 03 Listopad 2022, 11:12:18 »
Kolekcja o muzyce bez muzyki?

Można sobie poczytać o zespołach, ale jak ktoś chce posłuchać o czym czyta, to już niech leci na spotify?

Nie mój cyrk, nie moje małpy.

Gazety muzyczne typu Teraz Rock jakoś są czytane i kupowane bez muzyki. Zresztą, po vo mi dołączane płyty CD, iak nie mam już na czym je odpalić?

Online Necr09

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1354 dnia: Cz, 03 Listopad 2022, 11:30:38 »
Dwa najciekawsze dla mnie tomy, Sabaton i Cannibal Corpse, wyrzucone z polskiej edycji względem edycji włoskiej :<
FGO: 758,469,198

Offline Mruk

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1355 dnia: Cz, 03 Listopad 2022, 11:48:42 »
Gazety muzyczne typu Teraz Rock jakoś są czytane i kupowane bez muzyki. Zresztą, po vo mi dołączane płyty CD, iak nie mam już na czym je odpalić?

Co innego gazety piszące o bieżących tematach (chyba), a co innego album poświęcony jednemu wykonawcy. No ale fakt, zapomniałem, że ja już dziadersem jestem, zupełnie nie na czasie...

Z drugiej strony - patrząc na to o czym pisaliście, wysyłki, pobrania itp. to Hachette chyba właśnie w dziadersów celuje, nie?

ukaszm84

  • Gość
Odp: Hachette
« Odpowiedź #1356 dnia: Cz, 03 Listopad 2022, 11:51:10 »
Tu akurat ma to duży sens, płyty zwiększyłyby cenę, a abonament w Spotify ma chyba każdy (albo prawie) każdy, kto lubi słuchać muzyki. Zupełnie nie widzę sensu dorzucania tych płyt. Ale faktem też jest, że zupełnie nie widzę sensu takiej kolekcji.

Offline michał81

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1357 dnia: Cz, 03 Listopad 2022, 12:15:03 »
Hachette widz sens takiej kolekcji, co najwidoczniej pokazały testy, które wypadły lepiej niż takie kolekcje Asterixa, Lucky Luke'a czy też Spider-mana.

Offline Kandor

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1358 dnia: Pt, 04 Listopad 2022, 10:59:36 »
Z poletka nie-komiksowego: zbiera ktoś z was kolekcję "Bilioteka filozfów"? Właśnie odfoliowałem tomik [tom 26] Nietzschego zatytułowany "Poza dobrem i złem. zmierch bożyszcz", a tam w środku tylko "Poza dobrem i złem" a drugiego tytułu BRAK. Oczywiście sprawdziłem bibliografię filozofa i są to dwie różne książki, więc o funkcjonowaniu jako podtytuł być mowy nie może. Co za bezczelność! Niech sobie wydają cienkie tomiki, do 250 stron (co kilka numerów dla odmiany są takie po 500 i więcej stron) ale mogliby przynajmniej dbać o tytuły na okładkach i nie firmować czegoś (także w zapowiedzi kolejnego tomu) czego nie wydadzą.

Offline 79ers

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1359 dnia: So, 12 Listopad 2022, 18:37:30 »
Czy seria BiZ DC podrożała? W najnowszym tomie kolekcji Kraszewskiego jest info o podwyżce, a nie wiem czy większy fanklub w Polsce ma Batman  czy Józef Ignacy.

Offline Kadet

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1360 dnia: So, 12 Listopad 2022, 18:48:16 »
Widzę tu potencjał na serię "Batman vs Kraszewski", ewentualnie crossovery ("Batman: Chata za Gotham"?).
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Offline 79ers

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1361 dnia: So, 12 Listopad 2022, 19:09:43 »
... serię rysowaną przez zespół tworzący nowe  przygody Kajka i Kokosza...
Ja to bym chciał przyzwoicie narysowaną Starą baśń bo adaptacja filmowa jest totalnie spartolona.

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1362 dnia: Pn, 14 Listopad 2022, 21:45:58 »
W prenumeracie Atlas Kosmosu też info o podwyżce 5 złotych na tom (z 30 na 35).

Offline Random_Hero

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1363 dnia: Wt, 15 Listopad 2022, 10:41:39 »
Jak chciałem sobie poczytać  o zespołach metalowych to sięgałem po Metal Hammer :D

Offline eridraven

Odp: Hachette
« Odpowiedź #1364 dnia: Nd, 27 Listopad 2022, 11:38:30 »
Parę słów o Planet metal ode mnie:

Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy