Autor Wątek: Egmont 2021  (Przeczytany 642249 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline sad_drone

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1080 dnia: So, 30 Styczeń 2021, 16:31:38 »
dzięki panowie, niestety oferta która zwróciła moją uwagę skończyła się zanim się zdecydowałem ale będę wiedział na przyszłość żeby brac w razie czego ;)

@Death z ciekawości, które to te lepsze westerny twoim zdaniem ?
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

ramirez82

  • Gość
Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1081 dnia: So, 30 Styczeń 2021, 18:39:38 »
Ja polecam Hexa, bardzo fajna seria. To prawda, że są lepsze westerny, ale chyba tylko frankowesterny, i to prawda, że są lepsze amerykańskie serie. Ale jeśli szukasz niezobowiązującej rozrywki, Punishera na Dzikim Zachodzie, to Hex jest komiksem dla Ciebie :)

Offline xanar

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1082 dnia: So, 30 Styczeń 2021, 18:51:27 »
Tylko to jest inny typ westernu amerykańsko-amerykański a nie frankofońsko-amerykański  :)
Poza tym ta seria trzyma swój poziom, pewnie edytorzy się za bardzo nie wtrącają  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Darth_Simon

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1083 dnia: So, 30 Styczeń 2021, 20:57:22 »
Fajne rzeczy dla mnie w kwietniu. Nowy Flas oraz Wojna Totalna. Fajny format i cena tego tomu. Jedyny problem dla tych co kupowali albo tylko lige Scotta Snydera albo Batmanów który się śmieje. Bo w tym komiksie wątki obu serii się łączą.  Ciekawe czy coś będzie jeszcze w kwietniu.
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

Offline Kadet

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1084 dnia: So, 30 Styczeń 2021, 21:29:40 »
Ciekawe czy coś będzie jeszcze w kwietniu.

Na pewno.
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Offline Darth_Simon

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1085 dnia: So, 30 Styczeń 2021, 22:06:33 »
A fakt. Brakuje w zapowiedziach Star Warsów.
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

Offline amsterdream

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1086 dnia: Nd, 31 Styczeń 2021, 08:42:05 »
Nie macie wrażenia, że Egmont swoją ofertą coraz bardziej w nastolatków uderza? Z każdym kolejnym miesiącem coraz mniej komiksów dla dorosłych czytelników. A może po prostu to ja się starzeję? ;)

Offline Arne

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1087 dnia: Nd, 31 Styczeń 2021, 08:49:38 »
Nie macie wrażenia, że Egmont swoją ofertą coraz bardziej w nastolatków uderza? Z każdym kolejnym miesiącem coraz mniej komiksów dla dorosłych czytelników. A może po prostu to ja się starzeję? ;)
Jedno i drugie :)
Egmont po prostu stosuje strategię uzależniania od siebie i swoich komiksów nowego pokolenia czytelników, bo takie dinozaury jak my, wkrótce naturalnie powymierają :), a komiksy ktoś musi kupować :)

Offline arczi_ancymon

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1088 dnia: Nd, 31 Styczeń 2021, 09:02:40 »
Strasznie słaby miesiąc - nic dla mnie.

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1089 dnia: Nd, 31 Styczeń 2021, 09:46:34 »
Co to znaczy w opisie Wojny Totalnej "Niniejszy album zamyka okres, gdy scenarzyści Scott Snyder oraz James Tynion IV pracowali nad serią "Liga Sprawiedliwości". Kupuję Ligę Sprawiedliwości, potrzebna mi ta Wojna do czegoś?

Online michał81

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1090 dnia: Nd, 31 Styczeń 2021, 10:04:12 »
Kupuję Ligę Sprawiedliwości, potrzebna mi ta Wojna do czegoś?
Tak. Doom War z tego zestawienia to właśnie Wojna Totalna. Co prawda Kryzys Bohaterów i Flash Forward jest opcjonalny, ale są odniesienia do nich w Dark Nights: Death Metal, które zamyka finalnie run Snydera w budowaniu Uniwersum DC.
« Ostatnia zmiana: Nd, 31 Styczeń 2021, 10:10:19 wysłana przez michał81 »

Offline Death

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1091 dnia: Nd, 31 Styczeń 2021, 10:08:11 »
@Death z ciekawości, które to te lepsze westerny twoim zdaniem ?
Chyba prawie wszystko co czytałem. :) Od najlepszych serii typu Blueberry, Bouncer, Comanche, Jim Cutlass, Undertaker przez jednotomówki typu Kto zabił Lucky Luke'a, Gwiazdę pustyni, Western Rosińskiego, humorystyczne Lucky Luke'a i Lincolna po bardziej nierealistyczne W.E.S.T. czy Szósty rewolwer.
Mnie się zawsze wydawało, że ten Hex to jakaś super klasyka, a jak zawitało do Polski to okazało się tylko niezłe. W ogóle mam wrażenie, że tym komiksem nikt się nie przejmuje. Wychodzą kolejne tomy, a nie widzę żadnych opinii czy postów z oczekiwaniem, że o super, biorę, nowy Hex. Mam wrażenie, że ten komiks tak sobie spływa przez rynek po ludziach jak po kaczce. Niby wychodzą kolejne tomy, ale wywalone. Ani nie jest taki zły, żeby go krytykować, ani jakoś super dobry, żeby o nim pisać pozytywnie. Po prostu przyjemny średniaczek. Fajnie przeczytać, ale bez większych emocji w jedną czy drugą stronę.

Offline Arne

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1092 dnia: Nd, 31 Styczeń 2021, 10:13:08 »
Kupuje na biezaco od 1 tomu, ale przeczytam dopiero gdy zakoncza serie  :). Czekalem juz tyle czasu, to jeszcze troche wytrzymam :)

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1093 dnia: Nd, 31 Styczeń 2021, 10:15:29 »
Strasznie słaby miesiąc - nic dla mnie.
Ile razy było mówione że to nie wszystko?

Egmoncie wrzucaj szybko całość bo ludzie przegapią resztę :)

Offline misiokles

Odp: Egmont 2021
« Odpowiedź #1094 dnia: Nd, 31 Styczeń 2021, 10:15:31 »
Jedno i drugie :)
Egmont po prostu stosuje strategię uzależniania od siebie i swoich komiksów nowego pokolenia czytelników, bo takie dinozaury jak my, wkrótce naturalnie powymierają :), a komiksy ktoś musi kupować :)
Właściwie to trzecie :) Młody czytelnik dorastając zacznie w pewnym momencie szukać innych komiksowych fabuł niż propozycje Egmontu i zacznie sięgać po ofertę 'konkurencji', czyli naturalny proces, który przechodzi się w literaturze, filmach i muzyce, więc i w komiksie też.