Autor Wątek: Egmont 2020  (Przeczytany 622834 razy)

0 użytkowników i 25 Gości przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #3270 dnia: Pn, 05 Październik 2020, 11:19:10 »
Robisz z siebie durnia teraz - innych krytykujesz, że wytykają błędy Hachette na forum, zamiast zgłosić to im, po czym robisz to samo wobec Egmontu. Zresztą nawet nie mówisz o błędach, tylko formacie w jakim wydają, a w jakim chciałbyś żeby wydawali. Lepiej powiedz jak jesteś powiązany z Hachette, że w taki żenujący sposób bronisz tej amatorki jeśli chodzi o korektę.

Offline eridraven

Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #3271 dnia: Pn, 05 Październik 2020, 11:24:19 »
Robisz z siebie durnia teraz - innych krytykujesz, że wytykają błędy Hachette na forum, zamiast zgłosić to im, po czym robisz to samo wobec Egmontu. Zresztą nawet nie mówisz o błędach, tylko formacie w jakim wydają, a w jakim chciałbyś żeby wydawali. Lepiej powiedz jak jesteś powiązany z Hachette, że w taki żenujący sposób bronisz tej amatorki jeśli chodzi o korektę.

Wypraszam sobie takie określenia mojej osoby. Zaniżyłeś tym określeniem poziom rozmowy poniżej mułu na bagnie komiksiarskiego półświatka.

Nie mam powiązanie z żadnym wydawnictw. A nawet jeśli to co?

Najzwyczajniej w świecie jak widzę narzekanie i nic nie robienie w temacie to piszę co należy zrobić aby zaszła zmiana. Jak jest problem to pisze do osób odpowiedzialnych, dzięki temu wiem jak coś uzyskać.
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

ramirez82

  • Gość
Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #3272 dnia: Pn, 05 Październik 2020, 11:27:12 »
Partactwo z licznymi błędami tłumaczysz, że "to tylko komiksy, są ważniejsze sprawy w życiu", po czym wdajesz się w dyskusję o rozklejonym egzemplarzu, o HC/SC, co z twoim podejściem, że to tylko komiksy? Odnosi się tylko do komiksów z Hachette?


« Ostatnia zmiana: Pn, 05 Październik 2020, 11:29:20 wysłana przez ramirez82 »

Offline xanar

Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #3273 dnia: Pn, 05 Październik 2020, 11:30:37 »
No ale teraz już na poważnie, Eridravennie (to się jakoś odmienia  ;)) ty naprawdę nie widzisz różnicy między rozklejającymi się komiksami, których może rozkleiło się parę sztuk, przynajmniej nikt o tym nie pisze, także problem jest marginalny, a tym błędami w SBM, które są w praktycznie każdym tomie ?
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline eridraven

Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #3274 dnia: Pn, 05 Październik 2020, 11:30:41 »
Partactwo z licznymi błędami tłumaczysz, że "to tylko komiksy, są ważniejsze sprawy w życiu", po czym wdajesz się w dyskusję o rozklejonym egzemplarzy, o HC/SC, co z twoim hasłem, że to tylko komiksy? Nie odnosi się w tej kwestii?


Tak jak napisałem, literówki i orty mi nie przeszkadzają. Nie zauważam ich podczas czytania. A jeśli komiks mi się rozpada w rękach, wystają nitki, widać wylany klej to moje poczucie estetyki się odzywa.

Ale Swamp Thinga to ty szanuj  ;)

:P
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Offline xanar

Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #3275 dnia: Pn, 05 Październik 2020, 11:32:43 »
Te swoje recenzje też piszesz z literówkami i ortami, jak ci nie przeszkadzają ?
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline eridraven

Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #3276 dnia: Pn, 05 Październik 2020, 11:34:40 »
Te swoje recenzje też piszesz z literówkami i ortami, jak ci nie przeszkadzają ?

Tak, bez bicia przyznaję się, że się zdażają. Jak coś pominę i ktoś zauważy i podeśle - poprawiam. Zawsze zachęcam do zawracania tyłka autorowi. Zapraszam i ciebie :)
« Ostatnia zmiana: Pn, 05 Październik 2020, 11:37:11 wysłana przez eridraven »
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

ramirez82

  • Gość
Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #3277 dnia: Pn, 05 Październik 2020, 11:37:05 »
Tak jak napisałem, literówki i orty mi nie przeszkadzają. Nie zauważam ich podczas czytania. A jeśli komiks mi się rozpada w rękach, wystają nitki, widać wylany klej to moje poczucie estetyki się odzywa.

To, że "TY" nie miałeś problemu, nie znaczy, że inni go również nie mają. Nie blokuje wypowiedzi własną "NIEZACHWIANĄ" opinią. Każdy ma prawo do wypowiedzi i misięchce.

To teraz powiedz mi, czy dostrzegasz tu brak konsekwencji? Jakoś w temacie Hachette, nie uważałeś, że każdy ma prawo do wypowiedzi...

Offline eridraven

Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #3278 dnia: Pn, 05 Październik 2020, 11:38:57 »
To teraz powiedz mi, czy dostrzegasz tu brak konsekwencji? Jakoś w temacie Hachette, nie uważałeś, że każdy ma prawo do wypowiedzi...

Czy ja komuś zakazałem w tamtym wątku wyrażania opinii? Wyrażałem swoje zdanie oraz wskazałem co można zrobić, żeby zniwelować problem ortów i literówek.
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #3279 dnia: Pn, 05 Październik 2020, 11:39:30 »
A tak swoją drogą to te Marvel NOW i Odrodzenie/Uniwersum to są chyba najsolidniejsze SC na rynku.

@Eridraven
Może to tylko egzemplarze recenzenckie się rozpadają? :)

Offline eridraven

Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #3280 dnia: Pn, 05 Październik 2020, 11:41:47 »
A tak swoją drogą to te Marvel NOW i Odrodzenie/Uniwersum to są chyba najsolidniejsze SC na rynku.

@Eridraven
Może to tylko egzemplarze recenzenckie się rozpadają? :)

Akurat te nie rozpadły się, przeważnie są tylko poobijane. Darowanego koniowi nie patrzy się w zęby ;)

Tak kochacie blogerów? ;)
« Ostatnia zmiana: Pn, 05 Październik 2020, 11:43:50 wysłana przez eridraven »
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

ramirez82

  • Gość
Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #3281 dnia: Pn, 05 Październik 2020, 11:43:42 »
Czy ja komuś zakazałem w tamtym wątku wyrażania opinii? Wyrażałem swoje zdanie oraz wskazałem co można zrobić, żeby zniwelować problem ortów i literówek.

Nie, nie zakazałeś. Po prostu nazwałeś te opinie "czynnym hejtem, który czytają tylko inni hejterzy i dają lajki"...

Offline eridraven

Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #3282 dnia: Pn, 05 Październik 2020, 11:48:22 »
Nie, nie zakazałeś. Po prostu nazwałeś te opinie "czynnym hejtem, który czytają tylko inni hejterzy i dają lajki"...

Tak, za pisanie ad personam, spójrz na tę rozmową. Gdzie są like postów? Tam gdzie ktoś uważa, że mi dobrze pojechali ;)
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

ramirez82

  • Gość
Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #3283 dnia: Pn, 05 Październik 2020, 11:55:27 »
Tam gdzie ktoś uważa, że mi dobrze pojechali ;)

Dobra, nie ma sensu nawet próbować ci wyjaśnić twojej hipokryzji.

Offline eridraven

Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #3284 dnia: Pn, 05 Październik 2020, 11:57:49 »
Dobra, nie ma sensu nawet próbować ci wyjaśnić twojej hipokryzji.

Po raz kolejny, bo już raz napisałem, nie zauważam literówek ale jak rozpada mi się komiks to mnie strzela. Nie ma tu nic z hipokryzji.

I jeśli coś mi nie pasuje piszę do wydawnictw, reklamuję, rozmawiam. Tyle.
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy