Autor Wątek: Egmont 2020  (Przeczytany 622873 razy)

0 użytkowników i 24 Gości przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #1335 dnia: Wt, 21 Kwiecień 2020, 11:36:41 »
bo mowa była o wznowieniu dokładnie 4 zeszytowej mini serii Gaimana.
Właśnie nie bo o vol 2.

Ale czy on miał na myśli całą serię? Bo coś wątpię. Myślę, że mogło chodzić tylko o tom Gaimana.
O serię :)

sum41

  • Gość
Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #1336 dnia: Wt, 21 Kwiecień 2020, 12:30:54 »
Czy tylko ja nie mogę się doczekać katalogu tak bardzo, że zaraz zniosę jajko? XD

Nawet jak Egmont ci przedstawi katalog do 2025 r. jak Kevin w MCU to obecnie jest to G.... warte - ja czekam na zakonczenie pandemi strachu i porotu do jako takiej normalnosci...

ramirez82

  • Gość
Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #1337 dnia: Wt, 21 Kwiecień 2020, 12:35:55 »
ja czekam na zakonczenie pandemi strachu i porotu do jako takiej normalnosci...

To jesteś wyjątkowy, bo wszyscy pozostali cieszą się tym co jest obecnie  ::)

Offline Cypher

Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #1338 dnia: Wt, 21 Kwiecień 2020, 12:48:21 »
Nie no, obecnie jest zajebiście, no chyba że załapiesz się w statystykę
Cytuj
Zakażeni: 9737 (dzisiaj: 144). Zgony: 385 (5). Wyzdrowiało: 1297
Ma racje, plany są g#wno warte, gdy nie ma normalności.
Wakacje też już zaplanowane?

Offline Teli

Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #1339 dnia: Wt, 21 Kwiecień 2020, 13:25:33 »
No ba! Na Włoskiej  plaży z drinkiem z palemką i katalogiem Egmontu w ręku planując kolejne wizyty na targach komiksowych po powrocie.

Serio? Katalog fajna rzecz, niech sobie nawet orientacyjnie będzie ale na zasadzie: "planujemy ale nic wam nie obiecujemy" w innym przypadku stanie się tylko przyczyną kolejnych narzekań na kolejne obsuwy. Ja już się na nic w tym roku nie nastawiam, zacząłem się już nawet przygotowywać psychicznie na odwołanie MFKiG i przełożonego Warsaw Comic Conu. Dobrze choć że katalog będzie tylko w wersji cyfrowej bo nie byłby wart zmarnowanego na niego papieru :(

Offline Castiglione

Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #1340 dnia: Wt, 21 Kwiecień 2020, 14:30:07 »
Nie no, obecnie jest zajebiście, no chyba że załapiesz się w statystykęMa racje, plany są g#wno warte, gdy nie ma normalności.
Wakacje też już zaplanowane?
Pokaż może takie statystyki dla zwykłej grypy albo zapalenia płuc... a moment, o tym się nie mówi.


Serio o wirusie musi być w każdym temacie?

Offline Teli

Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #1341 dnia: Wt, 21 Kwiecień 2020, 14:41:32 »
Musi.
Skoro jego obecność ma bezpośredni wpływ na poruszany temat ignorancja w niczym nie pomoże.

Co do grypy się nie wypowiem ale stwierdzam że wolałbym wariant szwedzki w działaniu antywirusowym ale u nas zawsze musi być pod górkę biorąc pod uwagę naszą politykę prozdrowotną.

Online MarcusSz

Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #1342 dnia: Wt, 21 Kwiecień 2020, 15:06:03 »
Ja natomiast obserwując co się powoli zaczyna dziać na mieście, i różnymi "planami" dot. odmrażania gospodarki, nawet się nie zdziwię jeśli niedługo dowiemy się że jednak Egmont wraca z premierami z 3.06 na pierwotnie podawany 29.05 (czy pewnie 27.05). Tydzień to nie wielka różnica, a jak zobaczą że i tak w różnych innych kanałach dystrybucji ich produkty schodzą to raczej niepotrzebnie ich trzymać na magazynie nie będą.
Pominę fakt, że zazwyczaj czy Gildia, czy Centrum Komiksu - premiery środowe Egmontu ma już w piątek 5 dni wcześniej - czyli te z 3.06 i tak 29.05 pewnie w branżowych sklepach kupić będziemy mogli.

ramirez82

  • Gość
Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #1343 dnia: Wt, 21 Kwiecień 2020, 15:08:59 »
Jest jak jest, wszyscy się z tym borykamy, ale też warto od tego wszystkiego odsapnąć i zająć myśli czymś pozytywnym. Ale jeśli jakakolwiek taka próba ma być zaraz storpedowana czymś w rodzaju "hej, nie zapominajcie, że borykamy się z pandemią! To nie jest odpowiedni moment na dyskusje o katalogu! Poczekajmy aż to minie", to może w ogóle powinno się zamknąć to forum na czas pandemii?

sum41

  • Gość
Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #1344 dnia: Wt, 21 Kwiecień 2020, 15:26:37 »
Musi.
Skoro jego obecność ma bezpośredni wpływ na poruszany temat ignorancja w niczym nie pomoże.

Co do grypy się nie wypowiem ale stwierdzam że wolałbym wariant szwedzki w działaniu antywirusowym ale u nas zawsze musi być pod górkę biorąc pod uwagę naszą politykę prozdrowotną.

Najlepsze jest to iz  predzej czy poźniej i tak kazde państwo przyjmie ten model Szwedzki skoro ma to trwac az do czasu szczepionki z 1,5 roku czy tez pozostać jak np grypa. Rynek komiksowy tez juz sie wycofuje z zastoju np DC zapowiedzialo powrot papierowych zeszytow.

Offline death_bird

Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #1345 dnia: Wt, 21 Kwiecień 2020, 16:16:18 »
Co do grypy się nie wypowiem ale stwierdzam że wolałbym wariant szwedzki w działaniu antywirusowym ale u nas zawsze musi być pod górkę biorąc pod uwagę naszą politykę prozdrowotną.

Tylko, że w Szwecji na około 10 mln ludzi jest już jakieś 1,3 tys. zgonów. I to przy atomizacji społecznej nieporównywalnej z naszą (a o południowcach już nie ma co wspominać). Gdybyśmy poszli ich drogą to wtedy mielibyśmy z 5 tysięcy ofiar "cywilnych", nie wiadomo jakie wśród personelu medycznego i zapaść w szpitalach. Także to co jest dobre dla nich nie musi być dobre dla nas.

A tak wracając do katalogu: jest podana jakakolwiek orientacyjna data wydania? Bo przyznam, że do wczoraj zupełnie mnie to nie ruszało, ale jak teraz podczytuję wątek to daję się powoli wkręcać w tę całą spiralę nieznośnego oczekiwania wraz z nerwowym przestępowaniem z nogi na nogę...  ::)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline parsom

Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #1346 dnia: Wt, 21 Kwiecień 2020, 16:20:11 »
Żeby przyjąć w Polsce model szwedzki, to trzeba by tu mieć Szwedów, a nie Polaków. Słowem - modelu szwedzkiego nie mamy z winy Jana Kazimierza.

Offline Teli

Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #1347 dnia: Wt, 21 Kwiecień 2020, 16:56:16 »
Ok. Macie rację, poddaję się. Rzeczywiście jesteśmy w Polsce więc wariant szwedzki czy tam inny odpada. Jedyne co nam pozostaje to wariant "Wirus +"

Amen.

Gluta, rzuć już ten katalog żebyśmy mogli pogadać o czymś sensownym.

Motyl

  • Gość
Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #1348 dnia: Wt, 21 Kwiecień 2020, 16:56:28 »
Dwa interesująco zapowiadające się tytuły z rynku frankońskiego za tydzień w sprzedaży:

Dorwać Ramireza. Akt I - https://paradoks.net.pl/read/39904-oszalamiajacy-debiut-dorwac-ramireza-akt-i-zapowiedz-i-przykladowe-plansze

Indyjska włóczęga - https://paradoks.net.pl/read/39821-indyjska-wloczega-od-tworcy-blacksada-zapowiedz-i-przykladowe-plansze

Indyjska włóczęga prezentuje się obłędnie i wręcz gigantycznie, będą problemy z ustawieniem na półce :)


JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #1349 dnia: Wt, 21 Kwiecień 2020, 17:00:12 »
Podawał ktoś ten format 24.5x33.2cm?  :)