Autor Wątek: Egmont 2020  (Przeczytany 622892 razy)

0 użytkowników i 24 Gości przegląda ten wątek.

Kapral

  • Gość
Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #615 dnia: Wt, 25 Luty 2020, 13:53:47 »
Myślę, że ludzie przyparci do muru, jeśli chcą coś poznać i nie lubią brać tego z nielegalnych źródeł [...]

Bo Polacy mają straszliwą awersję do pobierania skanów z netu. Wolą 500 zł zabulić, niż tak się zeszmacić :D

Itachi

  • Gość
Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #616 dnia: Wt, 25 Luty 2020, 14:37:35 »
Ty naprawdę wierzysz w to, że ktoś, kto nie zna jakiegoś komiksu, wydałby 600 PLN po to, żeby go poznać i sprawdzić, czy mu się podoba? Nawet jeśli poza tak drogim wydaniem nie miałby innej alternatywy? Czy tak tylko sobie piszesz?

Jak napisał to chyba wierzy, a jak nie wierzył to może uwierzyć bo ja Szninkla kompletnie nie znałem. Styczność z nim miałem dopiero cholibcia po wydaniu 6 stów. Myślę że takich głów było więcej, ot tak ze trzy albo cztery  ::)

Ale żeby nie kopiować tytułu piosenki Natalii Zastępy, uważam że jakby z tych wszystkich hiper duper edycji wybrać jedno to właśnie Szninkiel zasługuje na to, aby mieć go w kolekcji od Libertago. Łączy praktyczność z majestatycznością, a lektura wyborna także zawód mnie ominął szerokim łukiem.

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #617 dnia: Wt, 25 Luty 2020, 14:39:19 »
Myślę, że ludzie przyparci do muru, jeśli chcą coś poznać i nie lubią brać tego z nielegalnych źródeł, mogą podejmować zaskakujące decyzje. A poza tym co to jest 600 złotych w tej krainie dobrobytu? 500+ i 1/5.

Widzę, że z tobą to jest trochę tak, jak z Flipem i Flapem - wszystko jest ok dopóki nie zaczniecie myśleć...

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #618 dnia: Wt, 25 Luty 2020, 14:41:15 »
Jak napisał to chyba wierzy, a jak nie wierzył to może uwierzyć bo ja Szninkla kompletnie nie znałem. Styczność z nim miałem dopiero cholibcia po wydaniu 6 stów. Myślę że takich głów było więcej, ot tak ze trzy albo cztery  ::)

Ale żeby nie kopiować tytułu piosenki Natalii Zastępy, uważam że jakby z tych wszystkich hiper duper edycji wybrać jedno to właśnie Szninkiel zasługuje na to, aby mieć go w kolekcji od Libertago. Łączy praktyczność z majestatycznością, a lektura wyborna także zawód mnie ominął szerokim łukiem.

Ty nie jesteś klientem masowym, tylko znanym spekulantem. Niczym nie ryzykowałeś, bo wiedziałeś, że jeśli się nie spodoba, to opchniesz na Allegro co najmniej za cenę zakupu. A mając na uwadze hype na Szninkla liczyłeś zapewne na więcej.

Online Teli

Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #619 dnia: Wt, 25 Luty 2020, 14:48:59 »
Apasz, znowu zapomniałeś zjeść listka tabletek positivum i przepić termosem meliski?

Itachi

  • Gość
Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #620 dnia: Wt, 25 Luty 2020, 14:49:30 »
Ty nie jesteś klientem masowym, tylko znanym spekulantem. Niczym nie ryzykowałeś, bo wiedziałeś, że jeśli się nie spodoba, to opchniesz na Allegro co najmniej za cenę zakupu. A mając na uwadze hype na Szninkla liczyłeś zapewne na więcej.

Ło ho ho zawiało chłodkiem, nie no widzę masz informatora pierwsza klasa! No taki ze mnie spekulant, który kilkanaście godzin stał aby Grzegorz Rosiński mu coś w tym komiksie narysował... i teraz nie pragnie niczego innego jak tylko wystawić go za 4999 zł, aby allegro zbiło na nim nową 15% prowizję 8)


Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #621 dnia: Wt, 25 Luty 2020, 15:05:29 »
Dlaczego zaraz chłodkiem? Stwierdzam fakt po prostu. I to nawet nie było pejoratywne, bo ja w spekulacji nie widzę nic złego - to po prostu jeden z aspektów wolnego rynku.

A o wrysie nic nie wiem, za to jestem przekonany, że kiedyś ten komiks za grubą kasę sprzedasz :P

Pewnie jak Allegro obniży prowizję po wejściu Amazona. Albo na FB bez prowizji

Offline FloreK

Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #622 dnia: Wt, 25 Luty 2020, 15:17:03 »
...aby allegro zbiło na nim nową 15% prowizję 8)

Trochę "out of topic", ale kiedy podnieśli??   >:(

Itachi

  • Gość
Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #623 dnia: Wt, 25 Luty 2020, 15:38:03 »

Offline parsom

Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #624 dnia: Wt, 25 Luty 2020, 15:44:35 »
Nie wiem na czym polega to "dostosowanie do warunków rynkowych". Oni naprawdę chcą chyba zostać wrogiem publicznym numer 1.

Online Teli

Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #625 dnia: Wt, 25 Luty 2020, 15:48:29 »
No troszkę przestaje się to opłacać. Chyba że ten egzemplarz z wrysem Rosińskiego wystawić w kategorii "antyki i sztuka" i napisać że obiektem aukcji jest rysunek mistrza, a komiks dorzucamy w gratisie :)

Offline Bazyliszek

Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #626 dnia: Wt, 25 Luty 2020, 17:03:04 »
Nareszcie. Ponad 4 lata po wydaniu Hachette, Egmont nadgonił i Rosińskiego. Skończą się narzekania, że niedostępne, że podzielone dalej na 3 tomy, że za małe i że ma złe okładki. Tzn. jesli to naprawdę będzie integral w kolorze, tak jak na to wszyscy liczymy. Czekam niecierpliwie - ciekawe czy wyjdzie jeszcze w tym roku?

Kolejne podniesienie prowizji na Allegro to kolejny skandal. Ile można ciągle niszczyć tak popularną platformę do handlu zwykłych ludzi? Się zachowują tak jakby wcześniej ten portal w ogóle im zysków nie przynosił. Ehhh - kiedyś było lepiej. :)

Offline parsom

Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #627 dnia: Wt, 25 Luty 2020, 17:20:12 »
Tzn. jesli to naprawdę będzie integral w kolorze, tak jak na to wszyscy liczymy.

Wypraszam sobie. Ja liczę na jedynie słuszną wersję cz-b. Kolor może być jako dodatkowa (kupiłbym obydwie).

Offline asx76

Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #628 dnia: Wt, 25 Luty 2020, 17:33:42 »
Egmont dalej pociągnie "Hellblazera", tzn. czy będzie run Careya?
W pierwotnej wersji była o tym mowa, lecz później już nie...


Offline Arne

Odp: Egmont 2020
« Odpowiedź #629 dnia: Wt, 25 Luty 2020, 17:56:54 »
W tym roku (a byc moze jeszcze w przyszlym) egmont bedzie walkowal run Ennisa w Hellblazerze, wiec jakichs wiazacych odpowiedzi na temat wydania runow innych autorow mozemy oczekiwac od TK najwczesniej na jesien w Lodzi. W opcji pesymistycznej: w maju przyszlego roku... :(