Autor Wątek: Egmont 2019  (Przeczytany 797568 razy)

0 użytkowników i 19 Gości przegląda ten wątek.

Offline Gascon200

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2850 dnia: Śr, 25 Wrzesień 2019, 20:44:14 »
A tak by the way to macie jakieś oczekiwaniu co do zapowiedzi na 2020 na mfkig?

Mister Miracle.

Duh :>

Offline Cyber

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2851 dnia: Śr, 25 Wrzesień 2019, 20:44:56 »
Co do życzeń z mfkig, to poproszę The Punisher War Zone, Rozbitkowie Czasu i Pelisse w dwóch zbiorczych, oraz Rozbitkowie z Ythaq wydane w formie pojedynczych albumów bądź w integralach. :)

Offline Kadet

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2852 dnia: Śr, 25 Wrzesień 2019, 20:48:23 »
No pewnie!

Kolejne serie z Vertigo (niech będzie The Invisibles i DMZ), Hawkey: Kate Bishop i Moon Knight Lemire w Marvel Now, rzucony cień nadziei na Młodość Blueberry'ego, kolejne tomy Jonaha Hexa (tak dla mojego spokoju, bo jeden tom w tym roku, trochę budzi niepokój), co dalej z DD i Punisherem w Marvel Classic i Mignolaverse, no i jakieś konkrety z DC sprzed N52!

O! Blueberry! Koniecznie! I jeszcze ten ostatni album o Gnatach - miał być w 2020, bo obróbka materiałów zabierała Amerykanom trochę czasu... No i info o tym, czy planują komplet "Kapitana Ameryki" Brubakera... I czy będą kolejne "Cliftony"? A może jeszcze coś innego od Bedu?

A jakby mnie chcieli bardzo pozytywnie zaskoczyć, to niech zapowiedzą pełny run JMS-a w "Spider-Manie" :)
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

ramirez82

  • Gość
Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2853 dnia: Śr, 25 Wrzesień 2019, 20:49:46 »
Mister Miracle.

No i info o tym, czy planują komplet "Kapitana Ameryki" Brubakera...

O właśnie! Też bardzo liczę na oba 8)

Motyl

  • Gość
Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2854 dnia: Śr, 25 Wrzesień 2019, 20:57:19 »
Motyl jak oceniasz nowe wydanie Asterixa?

Szkoda, że nie zostało wydane na twardo, bo to już taki grubszy album 80 stron, z czego 30 stron to niepublikowane dotąd dodatki i ciekawostki o powstawaniu albumu. Szkice, artykuły, materiały robocze, praca nad scenariuszem. Dla miłośników Asteriksa na pewno nie lada gratka. 

Offline Darth_Simon

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2855 dnia: Śr, 25 Wrzesień 2019, 20:59:31 »
A tak by the way to macie jakieś oczekiwaniu co do zapowiedzi na 2020 na mfkig?

Dokończenie Aquamana i Hala z DC Rebirth.

Więcej GL od Johnsa

Pewniaki moim zdaniem to Doomsday Clock oraz Heroes in Crisis
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

Offline KubciO

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2856 dnia: Śr, 25 Wrzesień 2019, 22:33:13 »
Moon Knight Lemire'a w jednym tomie a resztą niech mnie pozytywnie zaskoczą
O, to, to, to! No i jeszcze dla mnie
Kolejne serie z Vertigo (...) Mignolaverse (...)!

Offline asx76

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2857 dnia: Śr, 25 Wrzesień 2019, 23:08:25 »
A tak by the way to macie jakieś oczekiwaniu co do zapowiedzi na 2020 na mfkig?

Więcej Vertigo (nie tylko serii) i universum Mignoli :)
Przydałoby się zbiorcze wznowienie "Lucyfera" w HC :P

Offline OokamiG

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2858 dnia: Cz, 26 Wrzesień 2019, 00:04:51 »
Komplet Kapitana Brubakera, Batman Morrisona, Knightfall w nowym dziewięciotomowym wydaniu, więcej klasycznych mutantów, bo czytam Profesora X z kolekcji i jest fajnie.

Offline laf

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2859 dnia: Cz, 26 Wrzesień 2019, 07:30:08 »
A ja chciałbym się dowiedzieć czy w końcu zamierzają wydać one-shoty ze świata Top10. I co dalej Wonder Woman od Rucki.

Offline Gascon200

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2860 dnia: Cz, 26 Wrzesień 2019, 08:52:05 »
A ja chciałbym się dowiedzieć czy w końcu zamierzają wydać one-shoty ze świata Top10. I co dalej Wonder Woman od Rucki.

Ma być 3 tom - Maragast pytał się go o to na Pyrkonie :)

Ja jeszcze bym chciał jakieś tie-eny do Invincible, Hellboy'a no i dalsze rozwijanie uniwersum Black Hammera (to już pewniak)

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2861 dnia: Cz, 26 Wrzesień 2019, 09:17:37 »
Kontynuując offtop...

Nie siedzę w Odrodzeniu, ale na logikę, skoro już w katalogu poinformowali, że niektóre serie przedwcześnie będą miały ostatnio tomy, na spotkanie TK powiedział, że może coś z nich jeszcze wróci, a patrząc na zapowiedzi do końca roku, z tych zakończonych, kontynuują jedynie Flasha...

czego tu nie rozumieć?
Tego, że np. w katalogu Flash był serią zakończoną, a jednak otrzymał kolejny tom. Jeśli nie siedzisz w Odrodzeniu to po co zabierasz głos ?
To jest największy błąd Egmontu w 2019 roku. Brak jasnych deklaracji co dalej z Rebirth w Polsce. Mnie odrzuciło to od kupowania od nich otwartych serii.

ramirez82

  • Gość
Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2862 dnia: Cz, 26 Wrzesień 2019, 09:31:21 »
Skoro nie siedzę w Odrodzeniu, to po co to do mnie napisałeś?  ;D

Edit: a tak serio. Czy to jest błąd? Nie wiem, jeśli serie te aż tak źle się sprzedawały, to może nie był to błąd. Ale na pewno największy zawód tego roku. Sam myślałem o wejściu w GL, ale za późno na to wpadłem.
« Ostatnia zmiana: Cz, 26 Wrzesień 2019, 09:39:33 wysłana przez ramirez82 »

Offline stachel

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2863 dnia: Cz, 26 Wrzesień 2019, 09:42:43 »


Ja jeszcze bym chciał jakieś tie-eny do Invincible, Hellboy'a no i dalsze rozwijanie uniwersum Black Hammera (to już pewniak)

Na Komiksowej Warszawie TK bodajże mówił o jakiejś serii z Hellboya, która miała być w innym kolorze okładek (bodajże twórca nie uznaje jej za główny nurt tej postaci).

Osobiście czekam na jakieś informacje ze świata Star Wars, ale znając życie TK jak zwykle zupełnie ten kawałek wydawnictwa - może chociaż na pytania jakoś sensownie odpowie. Chociaż z drugiej strony to co z kanonu chciałem mieć to kupiłem w oryginale, a w legendach mam tak dużą kupkę wstydu przez DeA i uzupełnienie kolekcji starych SWK, że przeżyje kolejny biedny rok SW w Polsce.

Offline Gazza

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2864 dnia: Cz, 26 Wrzesień 2019, 09:47:33 »
Przydałaby się zapowiedź kolejnego Conana z DH oraz nowych przygód z Marvela (+ Savage Avengers, Belit, Valeria). Byłoby miło gdyby Egmont wszedł wreszcie w Hulka (znakomity Immortal! oraz klasyczne historie P. Davida). W sumie to nie pogniewałbym się gdyby ubiegła Kołodziejczaka MUCHA - przynajmniej wydaliby to wszystko w powiększonych formatach! :)

Niech się chociaż zlitują i dadzą Ptaka Czasu w fajnym wydaniu.

O DC nawet nie myślę bo tylko marnują tą wyłączność...