Autor Wątek: Egmont 2019  (Przeczytany 797493 razy)

0 użytkowników i 16 Gości przegląda ten wątek.

sum41

  • Gość
Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2565 dnia: Śr, 04 Wrzesień 2019, 12:42:24 »
Inicjatywa super, okładki fajne, ale co za dużo, to nie zdrowo...



Mnie ciekawi tylko, czy oryginalne okładki tomów będą w środku komiksu.

No będą jak zawsze będzie - minus 6 okładek...

talibo

  • Gość
Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2566 dnia: Śr, 04 Wrzesień 2019, 12:47:16 »
Też wydaje mi się, że pierwotnie te okładki miały iść do solowych serii, ale serie pokasowane to wrzucili wszystko do Ligi.
Zdecydowanie masz rację, szczególnie ta z solowej serii Catwoman, co ją skasowali i trafiła do HQ, a nie czekaj..... chyba jednak nie.

Offline laf

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2567 dnia: Śr, 04 Wrzesień 2019, 12:50:59 »
Solowa seria Catwoman miała mieć premierę na festiwalu w Łodzi, ale jednak zrezygnowali zanim poszła zapowiedź. I została im okładka  ;)

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2568 dnia: Śr, 04 Wrzesień 2019, 12:53:02 »
Typowy Mkolek  ;D

Ale to trochę śmieszne że dają alty do tomów a w środku powycinane podstawowe :)
« Ostatnia zmiana: Śr, 04 Wrzesień 2019, 12:55:57 wysłana przez JanT »

Offline Teli

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2569 dnia: Śr, 04 Wrzesień 2019, 12:56:49 »
Też wydaje mi się, że pierwotnie te okładki miały iść do solowych serii, ale serie pokasowane to wrzucili wszystko do Ligi.

Pewnie tak jest... aczkolwiek nie ma co dywagować bo wchodzimy w typowe awantury z cyklu:
" To wszystko przez Egmont, Masonów i Cyklistów (w sezonie)" :)

Offline Mateusz

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2570 dnia: Śr, 04 Wrzesień 2019, 13:11:34 »
Zapowiedzi na listopad od Egmontu

Zaczynają pojawiać się zapowiedzi.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2571 dnia: Śr, 04 Wrzesień 2019, 13:21:49 »
To tylko te polskie warianty. Ale niech dadzą opis HQ żebym wiedział czy mogę się wku#%# jak ostatni tom  :)

edit: Batman 8 tańszy niż w katalogu :)
« Ostatnia zmiana: Śr, 04 Wrzesień 2019, 13:34:28 wysłana przez JanT »

Offline glutamiluta

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2572 dnia: Śr, 04 Wrzesień 2019, 13:44:08 »
Wszystkie będa tu, uzupełniamy dane
https://egmont.pl/seria/POLSKA-OKLADKA,s,21145601

Offline Darth_Simon

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2573 dnia: Śr, 04 Wrzesień 2019, 14:48:34 »

edit: Batman 8 tańszy niż w katalogu :)


Nie byłby to pierwszy raz.

Tomy z Uniwesum Sandmana też są tańsze niż w katalogu 10 zł.

Natomiast Green Arrow z DC Deluxe o 10 zł droższy

A co do okładek to pomysł wydaje się bardzo ciekawy, wręcz fantastyczny (i piszę to jako osoba nie lubiąca wariantów). Lekko utrudniającym zakup jest fakt że mają być tylko na Egmont.pl (ale jest to nawet sensowne promowanie ich własnego sklepu)

Natomiast co do przyporządkowania okładek do tomów to mam wrażenie, że pierwotnie Liga nie byłą planowana i
okładki były przeznaczone na 2 tomy Wonder Woman, Aquamana, Hala i Korpusu, Green Arrowa (prawdopodobnie nie łączono by wcześniej 2 trade'ów) które planowali wydać pomiędzy październikiem a styczniem. 
Zamówienie poszło. Niestety w międzyczasie okazało się że sprzedaż jest na tyle niska, że musiano (nad czym bardzo ubolewam) zrezygnować ze sporej ilości serii (Green Arrowa dokończyli podwójnie, Flash usiekł spod topora - bo byłby 6-sty wariant Ligi). Szkoda by było by takie piękne prace poszły na marne, więc wykombinowali co się da.

Kilku moich przedmówców tak pisało i moim zdaniem mają rację - szczególnie jeśli faktycznie rozważano wydawanie solowej serii o Catwoman.

Jestem ciekaw jak się sprzedadzą te warianty i czy Egmont.pl będzie mógł/chciał  poinformować który wariant Ligi okazał się najpopularniejszy.
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2574 dnia: Śr, 04 Wrzesień 2019, 15:01:08 »
Nie ma w Harley "ostatni tom"  :) Pewnie polecą z tym dalej to mamy już 7 serii.

Offline radef

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2575 dnia: Śr, 04 Wrzesień 2019, 15:03:08 »
3 warianty ma Batman, 2 warianty ma Wonder Woman, a Superman jak zwykle poszkodowany z 1 wariantem.
A tak na serio - są spore szanse, że wasze domysły są prawdą, ponieważ strasznie dziwnie wygląda 5 wariantów "Ligi sprawiedliwości" czy 2 warianty "Harley Quinn" przy reszcie tytułów. Choć osobiście obstawiałbym, że jeden wariant z WW miał iść do solowej serii, a drugi do "Ligi sprawiedliwości".
Kacza Agencja Informacyjna - newsy, recenzje, artykuły nie tylko o komiksach Disneya

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2576 dnia: Śr, 04 Wrzesień 2019, 15:07:16 »
Obie okładki HQ fenomenalne. Kmiołek to w ogóle powinien rysować dla Marvela lub DC, ale może jeszcze wszystko przed nim.

Rozumiem też, że oprócz tych wydań z alternatywnymi okładkami w sklepie Egmontu, w reszcie dystrybucji dostępne będą warianty oryginalne? Chyba ten set potraktuję kolekcjonersko/inwestycyjnie, a standardowe kupię do postawienia na półce.

Boli tylko ten Action Comics. Na takim poziomie to i ja bym coś narysował. Może minąłem się z powołaniem :)

3 warianty ma Batman, 2 warianty ma Wonder Woman, a Superman jak zwykle poszkodowany z 1 wariantem.

Superman jest poszkodowany przede wszystkim jakością kreski :(

Offline bibliotekarz

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2577 dnia: Śr, 04 Wrzesień 2019, 15:20:26 »
Batman z okładką Truścińskiego? Biere. I chyba wolę to od Batman Noir.
Batman returns
his books to the library

Offline Red Fury

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2578 dnia: Śr, 04 Wrzesień 2019, 15:26:34 »
Wszystkie będa tu, uzupełniamy dane
https://egmont.pl/seria/POLSKA-OKLADKA,s,21145601

Czy nakład tych waiantów jest bardzo ograniczony? Bo interesuje mnie czy wariant z Seliną będzie dostępny w grudniu bo wtedy ma komiks premierę.  I czemu DC ma 30% a reszta ceny normalne to jakiś błąd?
It's too late...you had your chance...and I'm just getting started.

Offline OokamiG

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #2579 dnia: Śr, 04 Wrzesień 2019, 15:34:02 »
Ciekawa incjatywa z tymi wariantami. Batman bardzo przyzwoity, szczególnie ten wariant z Jokerem. Najgorszy Supek. Może się na jakąś zdecyduje, kusi właśnie najbardziej ta do Detective Comics. Teraz Egmoncie prosimy o jakieś informacje o Old DC, skoro nowym już takie ładnie się zajęliście.