Autor Wątek: Egmont 2019  (Przeczytany 797325 razy)

0 użytkowników i 14 Gości przegląda ten wątek.

Itachi

  • Gość
Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #1485 dnia: Wt, 07 Maj 2019, 21:00:00 »
Dzięki, w sumie tylko tego mi brakuje z Nowego DC i taki komplecik z chęcią bym przygarnął ;)

Offline stempel

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #1486 dnia: Wt, 07 Maj 2019, 21:17:21 »
to ja tylko nieśmiało napomknę, ze promki na dc pewnie od jutra nie będzie, bo żeście wszystko wykupili ;)

No to czas na promocje nieprzebranych bohaterów komiksowych światów :)

Offline Bazyliszek

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #1487 dnia: Wt, 07 Maj 2019, 21:35:14 »
Osobiście bym "Bloom" przygarną jeśli jest szansa, że znowu będzie dostępny w tej promocji i wytrzyma choć z 24 godziny.

ramirez82

  • Gość
Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #1488 dnia: Wt, 07 Maj 2019, 21:37:21 »
...żeście wszystko wykupili ;)

I co? Potrafimy zrobić wyniki na sklepie? Potrafimy!

Offline OokamiG

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #1489 dnia: Wt, 07 Maj 2019, 21:40:00 »
Wystarczy dobra zachęta.

Offline LordDisneyland

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #1490 dnia: Wt, 07 Maj 2019, 21:49:06 »
Sto stron wątku od początku lutego. Aleśmy się rozpisali....
,, - Eeeeech.''

Offline Pawelek

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #1491 dnia: Wt, 07 Maj 2019, 22:09:34 »
to ja tylko nieśmiało napomknę, ze promki na dc pewnie od jutra nie będzie, bo żeście wszystko wykupili ;)
Profesjonalne czyszczenie magazynu. Może teraz czas na regały z Vertigo. ;)

Offline OokamiG

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #1492 dnia: Wt, 07 Maj 2019, 22:16:48 »
Profesjonalne czyszczenie magazynu. Może teraz czas na regały z Vertigo. ;)
Ja jestem, żeby było w przyszłym miesiącu, bo w tym portfel wyżyłowany. :)

Offline Gascon200

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #1493 dnia: Wt, 07 Maj 2019, 22:54:21 »
Sto stron wątku od początku lutego. Aleśmy się rozpisali....

Włącznie z katalogiem prawie 150. A nie minęły nawet 3 miesiące :>

Offline Moreroms

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #1494 dnia: Wt, 07 Maj 2019, 23:12:01 »


Faktem jest, ze E nie ma ekskluzywnej oferty dla kolekcjonerow i faktem jest, ze na taki towar sa chetni. Faktem jest tez, ze mozna wyrazic swoja opinie i faktem jest tez, ze powinienes ja uszanowac nawet jak wolisz komiksy za 15zl na miekko.

Może problem w tym, że ilość chętnych na ekskluzywną ofertę od E nie jest warta świeczki? Wspominasz, że są chętni - ale tak naprawdę nie wiesz ile to jest osób.
Możemy jedynie domniemywać, ale np taki Hellboy, gdyby został wydany w formacie LE (czyli ekskluzywnym, dla kolekcjonerów) rozszedłby się w mniejszym nakładzie niż w obecnym wydaniu - bo cena na pewno byłaby większa.
Z drugiej strony, wydawnictwa wydające u nas warianty okładkowe, czy wydania skierowane do kolekcjonerów wydają zdecydowanie mniej pozycji, mniejsze nakłady - podchodzą bardziej indywidualnie do każdej z wydanych pozycji.
Nie zapominaj również, że #1 z odrodzenia miały "specjalną edycję" ze srebrnymi okładkami. Nakład nie rozszedł się na pniu (nie wnikając w przyczyny), więc to również mogło wpłynąć na niechęć do kolejnych akcji tego typu.

Offline Deg

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #1495 dnia: Wt, 07 Maj 2019, 23:18:59 »
60% na całą serię NOWE DC COMICS
https://egmont.pl/seria/NOWE-DC-COMICS,s,633887
Buuu... a jakaś nagroda dla tych, co już to (prawie) wszystko mają, bo kupowali na bieżąco?
This is my truth, tell me yours.

Offline Szekak

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #1496 dnia: Śr, 08 Maj 2019, 05:46:14 »

Może problem w tym, że ilość chętnych na ekskluzywną ofertę od E nie jest warta świeczki? Wspominasz, że są chętni - ale tak naprawdę nie wiesz ile to jest osób.
Możemy jedynie domniemywać, ale np taki Hellboy, gdyby został wydany w formacie LE (czyli ekskluzywnym, dla kolekcjonerów) rozszedłby się w mniejszym nakładzie niż w obecnym wydaniu - bo cena na pewno byłaby większa.
Z drugiej strony, wydawnictwa wydające u nas warianty okładkowe, czy wydania skierowane do kolekcjonerów wydają zdecydowanie mniej pozycji, mniejsze nakłady - podchodzą bardziej indywidualnie do każdej z wydanych pozycji.
Nie zapominaj również, że #1 z odrodzenia miały "specjalną edycję" ze srebrnymi okładkami. Nakład nie rozszedł się na pniu (nie wnikając w przyczyny), więc to również mogło wpłynąć na niechęć do kolejnych akcji tego typu.
Skoro hajs sie obwcnie zgadza to po co robic cokolwikek wiecej? Z takiego zalozenia wychodzi TK i pod tym katem gra nie jest warta swieczki, ale skpro w kazdym innym miejscu na swiecie gra jest warta swieczki to mysle, ze i u nas jest, a popyt na ostatnienwydanie Thorgala tylko to potwierdza - jakis wypasiony Sznikiel by sie rozszedl jak cieple buleczki. Co do Hellboya, to jestem za tym by oferta ekskluzywna wspolistniala obok tej standardowej, a nie zamiast niej.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline R~Q

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #1497 dnia: Śr, 08 Maj 2019, 07:28:19 »
to ja tylko nieśmiało napomknę, ze promki na dc pewnie od jutra nie będzie, bo żeście wszystko wykupili ;)
U was w sklepie da się zrobić tak, że jak konkretna pozycja wróci do dostępności, to przychodzi mail albo coś?

Offline glutamiluta

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #1498 dnia: Śr, 08 Maj 2019, 08:07:45 »
U was w sklepie da się zrobić tak, że jak konkretna pozycja wróci do dostępności, to przychodzi mail albo coś?

nie, ale pracujemy nad tym

Offline Moreroms

Odp: Egmont 2019
« Odpowiedź #1499 dnia: Śr, 08 Maj 2019, 08:32:50 »
Skoro hajs sie obwcnie zgadza to po co robic cokolwikek wiecej? Z takiego zalozenia wychodzi TK i pod tym katem gra nie jest warta swieczki, ale skpro w kazdym innym miejscu na swiecie gra jest warta swieczki to mysle, ze i u nas jest, a popyt na ostatnienwydanie Thorgala tylko to potwierdza - jakis wypasiony Sznikiel by sie rozszedl jak cieple buleczki. Co do Hellboya, to jestem za tym by oferta ekskluzywna wspolistniala obok tej standardowej, a nie zamiast niej.
Tylko pytanie czy nasz rynek jest gotowy na istnienie obok siebie edycji zwykłej i LE? Rozumiem, mogliby podjąć ryzyko i puścić obie edycje. Ale zapewne popyt na LE byłby na tyle niski, że skończyłby się urwaniem serii i narzekaniem na wydawnictwo. Tak źle i tak niedobrze.