Autor Wątek: 32 MFKiG Łódź 02-03.10.2021 - o konwencie  (Przeczytany 16104 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Rodrigues

Odp: 32 MFKiG Łódź 02-03.10.2021 - o konwencie
« Odpowiedź #30 dnia: Pt, 01 Październik 2021, 09:21:45 »
Jeżeli ktoś jeszcze planuje wizyty w strefie autografów może przyda się mała ściąga:

GośćDzieła do nabyciaKrótko o Gościu lub prezentacja twórczości
Hubert Ronekhttps://www.gildia.pl/szukaj/osoba/hubert-ronekhttps://komiksfestiwal.com/guest/hubert-ronek/
Jacek Skrzydlewskihttps://www.gildia.pl/szukaj/osoba/jacek-skrzydlewskihttps://komiksfestiwal.com/guest/jacek-skrzydlewski/
Marek Kopiechttps://www.gildia.pl/szukaj/osoba/marek-kopiechttps://komiksfestiwal.com/event/spotkanie-autorskie-z-markiem-kopcem/
Jan Plata-Przechlewskihttps://www.gildia.pl/szukaj/osoba/jan-plata-przechlewskihttps://komiksfestiwal.com/guest/jan-plata-przechlewski/
Grzegorz Rosińskihttps://www.gildia.pl/szukaj/osoba/grzegorz-rosinskihttps://komiksfestiwal.com/guest/grzegorz-rosinski/
Unka Odyahttps://www.gildia.pl/szukaj/osoba/unka-odyahttps://komiksfestiwal.com/guest/unka-odya/
Grzegorz Januszhttps://www.gildia.pl/szukaj/osoba/grzegorz-januszhttps://komiksfestiwal.com/guest/grzegorz-janusz/
Maciej Pałkahttps://www.gildia.pl/szukaj/osoba/maciej-palkahttps://komiksfestiwal.com/guest/maciej-palka/
Luko Czakowskihttps://www.gildia.pl/szukaj/osoba/luko-czakowskihttps://paradoks.net.pl/read/41987-komiksowe-prace-luko-czakowskiego
Przemysław Truścińskihttps://www.gildia.pl/szukaj/osoba/przemyslaw-truscinskihttps://komiksfestiwal.com/guest/przemyslaw-truscinski/
Berenika Kołomyckahttps://www.gildia.pl/szukaj/osoba/berenika-kolomyckahttps://komiksfestiwal.com/guest/berenika-kolomycka/
Jakub Sytyhttps://www.gildia.pl/szukaj/osoba/jakub-sytyhttps://komiksfestiwal.com/guest/jakub-syty/
Andrzej O. Nowakowski https://www.gildia.pl/szukaj/osoba/andrzej-o-nowakowskihttps://komiksfestiwal.com/guest/andrzej-o-nowakowski/
Piotr Hołodhttps://www.gildia.pl/szukaj/osoba/piotr-holodhttps://paradoks.net.pl/read/29639-wojtek-i-rudy-tom-1-w-tarapatach-recenzja
Grzegorz Weigt https://www.gildia.pl/szukaj/osoba/grzegorz-weigthttps://komiksfestiwal.com/guest/grzegorz-weigt/
Ernesto Gonzaleshttps://www.gildia.pl/szukaj/osoba/ernesto-gonzaleshttps://komiksfestiwal.com/guest/ernesto-gonzales/
Krzysztof Łuczyńskihttps://www.gildia.pl/szukaj/osoba/krzysztof-luczynskihttps://www.facebook.com/Iskry.official/
Wojciech Stefaniechttps://www.gildia.pl/szukaj/osoba/wojciech-stefaniechttps://komiksfestiwal.com/guest/wojciech-stefaniec/
Piotr Nowacki https://www.gildia.pl/szukaj/osoba/piotr-nowackihttps://komiksfestiwal.com/guest/piotr-nowacki/
Tobiasz Piątkowski https://www.gildia.pl/szukaj/osoba/tobiasz-piatkowskihttps://komiksfestiwal.com/guest/tobiasz-piatkowski/
Wiesław Skupniewicz https://www.gildia.pl/szukaj/osoba/wieslaw-skupniewiczhttp://ziuto.pl/
Michał Śledzińskihttps://www.gildia.pl/szukaj/osoba/michal-sledzinskihttps://komiksfestiwal.com/guest/michal-sledzinski/
Maciej Jasiński https://www.gildia.pl/szukaj/osoba/maciej-jasinskihttps://komiksfestiwal.com/guest/maciej-jasinski/
Tomasz Kaczkowski https://www.gildia.pl/szukaj/osoba/tomasz-kaczkowskihttps://komiksfestiwal.com/guest/tomasz-kaczkowski/
Rafał Mikołajczykhttps://www.gildia.pl/szukaj/osoba/rafal-mikolajczykhttps://komiksfestiwal.com/guest/rafal-mikolajczyk/
Marcin Podolec https://www.gildia.pl/szukaj/osoba/marcin-podolechttps://komiksfestiwal.com/guest/marcin-podolec/
Ave.https://www.gildia.pl/szukaj/osoba/avehttps://komiksfestiwal.com/guest/ave/
Ewa „Eimmy” Zaremba https://www.gildia.pl/szukaj/osoba/ewa-eimmy-zarembahttps://komiksfestiwal.com/guest/ewa-eimmy-zaremba/
Ojciec Rene https://www.gildia.pl/szukaj/osoba/ojciec-renehttps://komiksfestiwal.com/guest/ojciec-rene/
Piotr Czaplarski https://www.gildia.pl/szukaj/osoba/piotr-czaplarskihttps://komiksfestiwal.com/guest/piotr-czaplarski/
Robert Adlerhttps://www.gildia.pl/szukaj/osoba/robert-adlerhttps://komiksfestiwal.com/guest/robert-adler/
Nikodem Cabała https://www.gildia.pl/szukaj/osoba/nikodem-cabalahttps://komiksfestiwal.com/guest/nikodem-cabala/
Maciej Kurhttps://www.gildia.pl/szukaj/osoba/maciej-kurhttps://komiksfestiwal.com/guest/maciej-kur/
Sławomir Kiełbushttps://www.gildia.pl/szukaj/osoba/slawomir-kielbushttps://komiksfestiwal.com/guest/slawomir-kielbus/
Piotr Bednarczyk https://www.gildia.pl/szukaj/osoba/piotr-bednarczykhttps://komiksfestiwal.com/guest/piotr-bednarczyk/
Robert Sienickihttps://www.gildia.pl/szukaj/osoba/robert-sienickihttps://komiksfestiwal.com/guest/robert-sienicki/
Jan Mazur https://www.gildia.pl/szukaj/osoba/jan-mazurhttps://komiksfestiwal.com/guest/jan-mazur/
Magdalena „Meago” Kaniahttps://www.gildia.pl/szukaj/osoba/magdalena-kaniahttps://komiksfestiwal.com/guest/magdalena-meago-kania/
Paweł Piechnikhttps://www.gildia.pl/szukaj/osoba/pawel-piechnikhttps://komiksfestiwal.com/guest/pawel-piechnik/
Izabela i Piotr Miklaszewscy https://www.gildia.pl/szukaj/osoba/izabella-i-piotr-miklaszewscyhttps://komiksfestiwal.com/guest/izabela-i-piotr-miklaszewscy/
Filip Sułkowskihttps://www.gildia.pl/szukaj/osoba/filip-sulkowskihttps://komiksfestiwal.com/guest/filip-sulkowski/
Jakub Topor https://www.gildia.pl/szukaj/osoba/jakub-toporhttps://komiksfestiwal.com/guest/jakub-topor/
Bartosz Sztyborhttps://www.gildia.pl/szukaj/osoba/bartosz-sztyborhttps://komiksfestiwal.com/guest/bartosz-sztybor/
Marcin „Xulm” Surma https://www.gildia.pl/szukaj/osoba/marcin-surmahttps://komiksfestiwal.com/guest/marcin-xulm-surma/
Agnieszka Sowała-Kozłowskahttps://wspieram.to/aquaworldhttps://komiksfestiwal.com/guest/agnieszka-sowala-kozlowska/
Marcin Bałczewski https://www.gildia.pl/szukaj/osoba/marcin-balczewskihttps://komiksfestiwal.com/guest/marcin-balczewski/
Ryszard Dąbrowski https://www.gildia.pl/szukaj/osoba/ryszard-dabrowskihttps://komiksfestiwal.com/guest/ryszard-dabrowski/

Offline Szekak

  • Wiadomości: 3306
  • Polubień: 2677
  • Zwyrodniały i godny pogardy bękart natury.
    • Zobacz profil
Odp: 32 MFKiG Łódź 02-03.10.2021 - o konwencie
« Odpowiedź #31 dnia: Pt, 01 Październik 2021, 09:37:33 »
Super rzecz, poprosze takie przed kazdym festiwalem.  ;D
Czerwone ślepia wpatrywały się w niego, tlące się jeszcze wstrętnym życiem, by po chwili zaszklić się i znieruchomieć.

Offline Koora

Odp: 32 MFKiG Łódź 02-03.10.2021 - o konwencie
« Odpowiedź #32 dnia: Pt, 01 Październik 2021, 09:49:29 »
Świetna robota! Ja sobie zawsze na kartce coś takiego rozpisuję ;D

Online muaddib

Odp: 32 MFKiG Łódź 02-03.10.2021 - o konwencie
« Odpowiedź #33 dnia: Pt, 01 Październik 2021, 09:50:00 »
Przeklejam z tematu Marka Turka:
Dobra, stanąłem na uszach i będę przez kilka godzin na MFKiG w sobotę.
Osoby zainteresowane rysunkiem (  :P ) w „Mr. Silence” z Wydawnictwa Komiksowego, zapraszam na godzinę 12:00 na stoisko Taurusa (korona, nr.9). Komiks już jest, czernie i jakość druku podobno na poziomie „Archiwum Ekspansji”.   ;D
Następnie od 13:30 rysuję i podpisuję „Fasta” na stoisku Wydawnictwa 23.
Zapraszam.  ;)

Czy jakieś wydawnictwo oprócz Kultury Gniewu zapowiedziało już wrysy i podpisy na swoich stoiskach?

Offline keram2

Odp: 32 MFKiG Łódź 02-03.10.2021 - o konwencie
« Odpowiedź #34 dnia: Pt, 01 Październik 2021, 09:53:00 »

Na stronie Kurca jest rozpiska.

Offline Midar

Odp: 32 MFKiG Łódź 02-03.10.2021 - o konwencie
« Odpowiedź #35 dnia: Pt, 01 Październik 2021, 10:00:18 »
Kolejeczka do Grzegorza Rosińskiego już zajęła pozycje😀.

Online Rodrigues

Odp: 32 MFKiG Łódź 02-03.10.2021 - o konwencie
« Odpowiedź #36 dnia: Pt, 01 Październik 2021, 10:02:22 »
Na stronie Kurca jest rozpiska.



Kolejeczka do Grzegorza Rosińskiego już zajęła pozycje😀.

W takim tempie to ja pasuję  :-[

Offline Death

Odp: 32 MFKiG Łódź 02-03.10.2021 - o konwencie
« Odpowiedź #37 dnia: Pt, 01 Październik 2021, 10:14:25 »
Kolejeczka do Grzegorza Rosińskiego już zajęła pozycje😀.
Itachi pisał, że dopiero o 11. :D

Offline Brzon

Odp: 32 MFKiG Łódź 02-03.10.2021 - o konwencie
« Odpowiedź #38 dnia: Pt, 01 Październik 2021, 10:33:34 »
Wie ktoś, czy będzie transmisja online spotkania z Egmontem w sob o 17?

Offline bogi1

Odp: 32 MFKiG Łódź 02-03.10.2021 - o konwencie
« Odpowiedź #39 dnia: Pt, 01 Październik 2021, 10:45:35 »
Mam nadzieje, że chociaż jak co roku będzie można będzie liczyć na relacje pisaną na forum od jakieś dobrej duszyczki

Offline Brzon

Odp: 32 MFKiG Łódź 02-03.10.2021 - o konwencie
« Odpowiedź #40 dnia: Pt, 01 Październik 2021, 10:47:32 »
Też mam nadzieję. I fotki ;) W każdym razie będę nerwowo śledził forum. Ale transmisja byłaby super.

Offline Itachi

Odp: 32 MFKiG Łódź 02-03.10.2021 - o konwencie
« Odpowiedź #41 dnia: Pt, 01 Październik 2021, 10:54:33 »
Pozdrawiamy z Łodzi  :)

 

Online Rodrigues

Odp: 32 MFKiG Łódź 02-03.10.2021 - o konwencie
« Odpowiedź #42 dnia: Pt, 01 Październik 2021, 11:12:58 »
Wytłumaczcie mi jak działa ta kolejka do Rosińskiego. Ta lista za Wami jest tworzona przez "komitet kolejkowy" czy to oficjalny sposób zaklepania numerka?

Offline Koora

Odp: 32 MFKiG Łódź 02-03.10.2021 - o konwencie
« Odpowiedź #43 dnia: Pt, 01 Październik 2021, 11:15:11 »
Pozdro Panowie :)
Miałem dzisiaj do Was dołączyć, ale niestety nie dam rady.

Offline Boro

Odp: 32 MFKiG Łódź 02-03.10.2021 - o konwencie
« Odpowiedź #44 dnia: Pt, 01 Październik 2021, 11:31:17 »
Dobrze Was widzieć ;)
Ja podobnie dziś się nie wyrobię, ale zrobię wszystko, żeby dojechać jutro.
Pozdro, udanej imprezy ;)