Autor Wątek: Drugie Wydanie  (Przeczytany 7035 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wolvi

Odp: Drugie Wydanie
« Odpowiedź #30 dnia: Śr, 25 Sierpień 2021, 09:28:41 »
Ostatnio zamawiałem dwa razy i dwa razy reklamowałem ale telefonicznie i reklamacja była załatwiona w przeciągu dwóch dni.

Offline arczi_ancymon

Odp: Drugie Wydanie
« Odpowiedź #31 dnia: Śr, 25 Sierpień 2021, 16:44:13 »
Na loterii zawsze ktoś wygrywa :) Tymczasem ja nawet nie zasłużyłem na odpowiedź na maila. Ile to już od zamówienia, 17-19 dni? Pewnie jeszcze obite przyjdzie, o ile w ogóle :) Czekam jeszcze parę dni i faktycznie grożenie UOKiK-iem to będzie jedyna sensowna taktyka (zakładając, że ktoś to przeczyta).
« Ostatnia zmiana: Śr, 25 Sierpień 2021, 16:46:04 wysłana przez arczi_ancymon »

Offline Antari

Odp: Drugie Wydanie
« Odpowiedź #32 dnia: Cz, 26 Sierpień 2021, 10:55:20 »
Na loterii zawsze ktoś wygrywa :) Tymczasem ja nawet nie zasłużyłem na odpowiedź na maila. Ile to już od zamówienia, 17-19 dni? Pewnie jeszcze obite przyjdzie, o ile w ogóle :) Czekam jeszcze parę dni i faktycznie grożenie UOKiK-iem to będzie jedyna sensowna taktyka (zakładając, że ktoś to przeczyta).

Phi. Dopiero tyle czekasz? Ja już ponad 3 tygodnie i bez odpowiedzi. Straszenie UOKIKIem nic nie da, oni mają to gdzieś. Wygląda na to wtopiłem na tej transakcji... Jest nauczka, na drugi raz zamawiać tylko ze sprawdzonych dyskontów. Kompletnie nie panują nad tym co się dzieje w firmie.

Offline pokia

Odp: Drugie Wydanie
« Odpowiedź #33 dnia: Cz, 26 Sierpień 2021, 13:05:57 »
Jest nauczka, na drugi raz zamawiać tylko ze sprawdzonych dyskontów.

Ja czekam od 11 sierpnia. Tylko to kolejne zamówienie, więc nie spodziewałem się problemów.

Teraz zastanawiam się tylko czy ten ostatni mail, to nie jest granie na czas, aby łyknąć jeszcze kilkaset zleceń i zniknąć.

Oby nie. Ale nawet jeśli zrealizują zamówienie, to klienta we mnie tracą.


Offline arczi_ancymon

Odp: Drugie Wydanie
« Odpowiedź #34 dnia: Cz, 26 Sierpień 2021, 14:34:57 »
Przynajmniej tyle, że zamówienie za stówkę na próbę było :P Nie wiem co mi wpadło do głowy, bo z tantisa ogółem jestem zadowolony.

Offline PJP

Odp: Drugie Wydanie
« Odpowiedź #35 dnia: Cz, 26 Sierpień 2021, 16:14:35 »
Zmartwiliście mnie tymi komentarzami. Właśnie miałem szykować większy zakup - od pewnego czasu drugiewydanie stało się jednym z moich głównych dostawców i nie było nigdy problemów. Hm.

Offline arczi_ancymon

Odp: Drugie Wydanie
« Odpowiedź #36 dnia: Pt, 27 Sierpień 2021, 13:02:45 »
Dostałem odpowiedź, że już za minutkę, jeszcze tylko tydzień, bo sprowadzają jeden tytuł z dwóch zamówionych :) (a czym się zajmowali do tej pory?) Przez Marsa chyba to jedzie, bo tytuł Egmontu sprzed miesiąca, który jest ogólnodostępny. Już nie mówiąc o tym, że powinni mieć na stanie to, co sprzedają.

Napisałem, że chcę w takim razie anulować i otrzymać zwrot gotówki (może jeszcze się uda póki nie ogłoszą końca działalności). Niestety póki co cisza, może poruszyłem drażliwy temat :)

Z całego serca nie polecam tego krzako-sklepu, ale jak dla kogoś 2% rabaciku ważniejsze, to się nie będę kłócił.

Offline kv

Odp: Drugie Wydanie
« Odpowiedź #37 dnia: Pt, 27 Sierpień 2021, 13:53:03 »
Jak czytam takie posty to się zastanawiam czemu nikt lub prawie nikt nie korzysta z opcji "za pobraniem". ;)

Offline bibliotekarz

Odp: Drugie Wydanie
« Odpowiedź #38 dnia: Pt, 27 Sierpień 2021, 14:18:53 »
Ja od dłuższego czasu czytając podobne posty zadaję sobie pytanie po co ktoś tam robi zakupy? Zrozumiałbym gdyby były tam wielkie promocje, szybka i fachowa obsługa, same pochwały w opiniach. A tu czeka się miesiąc na wysyłkę, w opiniach jadą po nich jak po burej suce a ludzie kupują, kupują, kupują...

Ja już chyba wiem jak się ustawić w życiu. Założę księgarnię internetową, zgarnę kasę za zamówienia a dalej będę miał już wy*ebane.
Batman returns
his books to the library

Offline arczi_ancymon

Odp: Drugie Wydanie
« Odpowiedź #39 dnia: Pt, 27 Sierpień 2021, 14:30:05 »
Ja tam nie wiedziałem za wiele, tu były w miarę dobre opinie, chyba tylko pakowanie hejtowano, więc stwierdziłem, że spróbuję skoro jest najtaniej. Nie każdy musi się od razu doktoryzować z opinii o sklepie, a takiego pandemonium to chyba żodyn by nie przewidział :)

Offline pokia

Odp: Drugie Wydanie
« Odpowiedź #40 dnia: Pn, 30 Sierpień 2021, 09:28:17 »
Dostałem informację, że moje zamówienie jest skompletowane.