Autor Wątek: Nieprzeczytane.pl  (Przeczytany 3337 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline asx76

Odp: Nieprzeczytane.pl
« Odpowiedź #15 dnia: Wt, 08 Czerwiec 2021, 23:37:07 »
Korzystanie z nieprzeczytane.pl to zakupowy masochizm :P ;)

Offline death_bird

Odp: Nieprzeczytane.pl
« Odpowiedź #16 dnia: Wt, 08 Czerwiec 2021, 23:41:53 »
Względnie ciężka postać uzależnienia od hazardu.  ???
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline asx76

Odp: Nieprzeczytane.pl
« Odpowiedź #17 dnia: Śr, 09 Czerwiec 2021, 09:07:32 »
Względnie ciężka postać uzależnienia od hazardu.  ???

"Jest ryzyko, jest zabawa"? A później leczenie, ewentualnie pudrowanie... ;)

Offline wolfheart

Odp: Nieprzeczytane.pl
« Odpowiedź #18 dnia: Śr, 09 Czerwiec 2021, 16:58:00 »
A do mnie dziś dotarła przesyłka z dwoma komiksami. Zamówienie robiłem pierwszy raz nawet nie rejestrując się. Skorzystałem z promocji na Wstrząs i Byłem Bogiem. Zamówione 4 czerwca dziś odebrałem. Miałem obawy po opiniach i wypowiedziach tu na forum ale przyszło wszystko ok. Może dlatego że mieli na stanach i wyprzedawali? Tak czy inaczej na plus ale przed następnymi zakupami chyba się wstrzymam do czasu lepszych opinii. W sieci rzeczywiście olbrzymi zjazd z opiniami jednak co kilka , kilkanaście pojawiają się właśnie bardzo dobre. To by znaczyło, że jeśli jest towar na stanie to realizują bez problemów , jeśli nie ma lub są przykładowo zablokowani u innych hurtowników czy wydawnictw to takie zamówienia leżą i opinie złe się pojawiają jak grzyby po deszczu.

Offline kubisz

Odp: Nieprzeczytane.pl
« Odpowiedź #19 dnia: Śr, 09 Czerwiec 2021, 18:51:14 »
Świetny sklep! "Przyjmujemy zamówienia na wszystko, wysyłamy tylko to, co mamy. Nie mamy czasu odpisywać na maile, bo... przyjmujemy zamówienia na wszystko."

Odp: Nieprzeczytane.pl
« Odpowiedź #20 dnia: Pn, 21 Czerwiec 2021, 12:55:11 »
OK. Ostatnie trzy zamówienia. Za każdym razem czekałem za wysłaniem kilka tygodni. Już nie będę tutaj zamawiał. Zdecydowanie odradzam ten sklep wszystkim.