Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje w sklepach internetowych  (Przeczytany 303843 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline freshmaker

Odp: Wyprzedaże i promocje w sklepach internetowych
« Odpowiedź #855 dnia: So, 24 Lipiec 2021, 15:57:38 »
może zrób sobie oddzielny wątek na polskojęzyczne a nie zasyfiasz temat. a tak na serio to komu to przeszkadza? zawsze ty były promocje traktowane globalnie. ja z kolei jak widzę kolejna promocje w księgarniach internetowych gdzie oszczędzasz 5 pln to mi flaki wykręca.

Offline Pawel.M

Odp: Wyprzedaże i promocje w sklepach internetowych
« Odpowiedź #856 dnia: So, 24 Lipiec 2021, 18:16:28 »
a tak na serio to komu to przeszkadza?
Tym, których nie interesują komiksy obcojęzyczne, a mają po trzy strony z rzędu zawalone tylko taką tematyką? A co ci przeszkadza rozdzielenie tych działów - koniecznie chcesz zmuszać niezainteresowanych do czytania tego, co ich nie interesuje?

Cytuj
ja z kolei jak widzę kolejna promocje w księgarniach internetowych gdzie oszczędzasz 5 pln to mi flaki wykręca
No właśnie - skoro ciebie nie interesują polskie promocje, to nie będziesz o nich czytał po rozdzieleniu,a  ja nie będę miał wątku opanowanego przez coś, co mnie nie interesuje... A do wątku o promocjach na tytuły anglojęzyczne nawet nie zajrzę, bo mnie to absolutnie nie interesuje. I wszyscy będą zadowoleni...

Cytuj
może zrób sobie oddzielny wątek na polskojęzyczne
Przez długi czas TEN wątek był w 99% o polskojęzycznych, to dopiero od jakiegoś czasu mamy nawałę postów o anglojęzycznych. To chyba nowy wątek do nowego tematu?
« Ostatnia zmiana: So, 24 Lipiec 2021, 18:20:17 wysłana przez Pawel.M »

Offline Mateusz

Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami