Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 746916 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline Antari

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #75 dnia: Śr, 13 Marzec 2019, 12:18:35 »
Jest może jakiś kod do AROS obecnie?

Offline rekinn

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #76 dnia: Śr, 13 Marzec 2019, 16:41:31 »
Kurde, nie wiem, czy to dobre miejsce, ale pomyślałem, że Was poinformuję. W sklepie widziałem CD-Action i tam na okładce reklamują, że w środku jest kod zniżkowy na komiksy i książki Marvela 30%.

Offline radef

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #77 dnia: Śr, 13 Marzec 2019, 16:52:25 »
Kurde, nie wiem, czy to dobre miejsce, ale pomyślałem, że Was poinformuję. W sklepie widziałem CD-Action i tam na okładce reklamują, że w środku jest kod zniżkowy na komiksy i książki Marvela 30%.
Ten kod jest tak wspaniały, że aż szkoda marnować na jego litery.
Obecnie na Egmont.pl jest rabat -30% od ceny okładkowej na całość oferty.
Natomiast ten kod daje rabat -30% od ceny okładkowej na niektóre komiksy Marvela.
Kacza Agencja Informacyjna - newsy, recenzje, artykuły nie tylko o komiksach Disneya

Offline glutamiluta

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #78 dnia: Śr, 13 Marzec 2019, 17:01:33 »
kod jest ważny do połowy kwietnia, więc moze jednak sobie zapiszcie ;)
https://egmont.pl/cdaction

teraz faktycznie jest 30 na PRAWIE CAŁĄ oferte ale prędko znowu nie będzie
« Ostatnia zmiana: Śr, 13 Marzec 2019, 17:03:39 wysłana przez glutamiluta »

Offline gabor2

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #79 dnia: Śr, 13 Marzec 2019, 23:05:21 »
Jest ktoś z forum kto regularnie kupuje pozycję w sklepie egmontu dostępne gdzie indziej? Przecież to ani dobre pakowanie, ani zniżki zachęcające. Chyba że coś innego co Was do tego zachęca?

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #80 dnia: Śr, 13 Marzec 2019, 23:26:43 »
Jest ktoś z forum kto regularnie kupuje pozycję w sklepie egmontu dostępne gdzie indziej? Przecież to ani dobre pakowanie, ani zniżki zachęcające. Chyba że coś innego co Was do tego zachęca?

raz dorzucali samplera Vertigo do zakupów, plus katalog komiksów na 2018 8). wtedy też się skusiłem. w temacie o Egmont jest fajna dyskusja nt ich polityki cenowej i różnic w ofercie sklepu i allegro. osobiście często kupuję na tej drugiej platformie - dobre ceny plus darmowa wysyłka (allegro smart).

Offline stachel

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #81 dnia: Śr, 13 Marzec 2019, 23:37:49 »
Jest ktoś z forum kto regularnie kupuje pozycję w sklepie egmontu dostępne gdzie indziej? Przecież to ani dobre pakowanie, ani zniżki zachęcające. Chyba że coś innego co Was do tego zachęca?

Przez sklep to z raz czy dwa mi się zdarzyło coś kupić. Zdecydowanie częściej zamawiam przez Allegro, często mają niską cenę i darmową wysyłkę (mam Smarta). Pakowanie nie jest złe, nigdy nic uszkodzonego do mnie nie przyszło. Ale już do comiesięcznej paczki używam bonito/czytam.pl i ew. gildii do brakujących pozycji.

Kurde, nie wiem, czy to dobre miejsce, ale pomyślałem, że Was poinformuję. W sklepie widziałem CD-Action i tam na okładce reklamują, że w środku jest kod zniżkowy na komiksy i książki Marvela 30%.

Jeszcze mi się nie zdarzyło zamawiać komików Egmontowych (nie licząc jakiś końcówek serii itp) z rabatem mniejszym nić 35%. A parę lat już komiksy kupuję :)

Offline wonap

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #82 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 10:28:57 »
Kod od FS
https://www.fantastyczneswiaty.pl/

I mam jeszcze comiesięczny kod! Obniża ceny o dodatkowe 7%!
Ważny do poniedziałku 18 marca, do godziny 23:59.
Kod: NABOJE



wstawiłem to godzinę wcześniej;)

Offline robbirob

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #83 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 10:34:05 »
wstawiłem to godzinę wcześniej;)
Faktycznie, przez grafikę z promocją NSC nie zauważyłem.

Offline Antari

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #84 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 11:59:31 »
Przez sklep to z raz czy dwa mi się zdarzyło coś kupić. Zdecydowanie częściej zamawiam przez Allegro, często mają niską cenę i darmową wysyłkę (mam Smarta). Pakowanie nie jest złe, nigdy nic uszkodzonego do mnie nie przyszło. Ale już do comiesięcznej paczki używam bonito/czytam.pl i ew. gildii do brakujących pozycji.

Warto dodać, że zamówienia z allegro obsługuje im Ravelo. A przez sklep Gluta i jej ekipa. Chyba, że to to samo. Ale oficjalnie ani nieoficjalnie nic tutaj nie padnie. 8)

Offline Pawelek

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #85 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 12:07:10 »
Warto dodać, że zamówienia z allegro obsługuje im Ravelo. A przez sklep Gluta i jej ekipa. Chyba, że to to samo.
Ze stopki na egmont.pl "KSIĘGARNIA EGMONT.pl prowadzona przez Ravelo Sp. z o.o., ul. Daimlera 2, 02-460 Warszawa. " Matka jest tylko jedna ;)

Offline Antari

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #86 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 12:09:49 »
Ze stopki na egmont.pl "KSIĘGARNIA EGMONT.pl prowadzona przez Ravelo Sp. z o.o., ul. Daimlera 2, 02-460 Warszawa. " Matka jest tylko jedna ;)

Czyli Gluta obsługuje też allegro. W sumie logiczne. Wydało się 8)

Offline robbirob

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #87 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 12:25:14 »
Czyli Gluta obsługuje też allegro. W sumie logiczne. Wydało się 8)
Pytanie czy Gluta jest pracownikiem Ravelo, czy Egmontu?

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #88 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 14:45:34 »
Pytanie czy Gluta jest pracownikiem Ravelo, czy Egmontu?
Gluta to kot przecież...

Offline glutamiluta

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #89 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 16:30:38 »
Potwierdzam, Gluta to kot ;)

To żadna tajemnica, ze oficjalne konto Egmontu na allegro prowadzi Ravelo, które tez prowadzi oficjalny sklep Wydawnictwa. Czyli wszędzie moje łapska ;)