Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 746676 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1875 dnia: Pt, 26 Czerwiec 2020, 09:45:00 »
...miałem przed oczyma "recenzje" stanu przesyłek...

Nie uogólniaj, przecież dobrze pakują, Antari jest zawsze zadowolony ;)

Offline jotkwadrat

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1876 dnia: Pt, 26 Czerwiec 2020, 12:01:47 »
I już po promce, ceny wróciły do normalnych. Ech, znów się spóźniłem z zamówieniem

Teraz jest 10 za 25 funtów  ;D

https://www.zavvi.com/home/books/dc-comics/offer.list?pageNumber=1


Offline Antari

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1877 dnia: Pt, 26 Czerwiec 2020, 12:27:24 »
Nie uogólniaj, przecież dobrze pakują, Antari jest zawsze zadowolony ;)

Ja i jakieś kilkanaście osób tylko w tym temacie.

Offline R~Q

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1878 dnia: Pt, 26 Czerwiec 2020, 13:26:48 »
Wysłali do mnie te 5 komiksów za 15 funtów. 10 za 25 niby bardziej się pyli, ale nie ma tam aż tylu ciekawych komiksów, które by nie wyszły u nas.

Przewidywana data dostawy: do 13 lipca.

Offline mack3

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1879 dnia: Pt, 26 Czerwiec 2020, 15:20:29 »
Wysłali do mnie te 5 komiksów za 15 funtów. 10 za 25 niby bardziej się pyli, ale nie ma tam aż tylu ciekawych komiksów, które by nie wyszły u nas.
Nie ma tam 10 ciekawych komiksów, które by nie wyszły po polsku?? Oj, agree to disagree ;)

Offline nayroth

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1880 dnia: Pt, 26 Czerwiec 2020, 19:48:12 »
Kilka ciekawych rzeczy tam mozna znaleźć.
Legends Johna Byrne, Kid Eternity Morissona, Great Darkness Saga, New Gods Kirby'ego, wspomniany KingdomCome, a z tych grubasów to Solo, czy Gotham after Midnight Nillesa i Kelly'ego, EarthOne'y oba...

Offline mack3

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1881 dnia: Pt, 26 Czerwiec 2020, 20:01:13 »
Akurat co do Gotham after Midnight znalazłem w sieci fatalne recenzje, a KC prędzej czy później wyda Egmont w zapewne powiększonym formacie Deluxe (dlatego tych akurat nie wziąłem), ale praktycznie prawie każdy z tych komiksów ma coś co czyni go wartym rozważenia czy by go nie wziąć (tak z pamięci - może poza Amazon Attack). Dlatego tak żałuję, że to - mimo wszystko - nie wyszło po polsku (choć z drugiej strony - byłoby na pewno drożej hehe).
Szkoda, że nie ma innych rzeczy w ofercie, które wyszły w ramach tej kolekcji.
« Ostatnia zmiana: Pt, 26 Czerwiec 2020, 20:03:12 wysłana przez mack3 »

Offline roble

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1882 dnia: So, 27 Czerwiec 2020, 09:06:53 »
Mój kod, bierzcie :)
BCODJUDZ

Cujo, dzięki za kod, przetestuje to livro..  :)





Offline nayroth

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1883 dnia: So, 27 Czerwiec 2020, 14:10:29 »
@mack3
Rzeczywiście, zasugerowałem się nazwiskami, nie zaglądając nawet pobieżnie do jakiejkolwiek recenzji, a ten GOTHAM AFTER MIDNIGHT sie okazuje co najwyżej średniawką :(
http://www.batcave.com.pl/old/index2.php?id=komiks/batman_gam_tpb

Jedyne pocieszenie to nadal świetna cena, kilkanaście zeta za 300 stron, no i może rysunki chociaż podratują...
« Ostatnia zmiana: So, 27 Czerwiec 2020, 14:12:16 wysłana przez nayroth »

Offline mack3

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1884 dnia: So, 27 Czerwiec 2020, 16:09:10 »
Jedyne pocieszenie to nadal świetna cena, kilkanaście zeta za 300 stron, no i może rysunki chociaż podratują...
14 zł z groszami za 300 stron, żal nie wziąć, za taką cenę zawsze się odsprzeda ;)
Wziąłem jeden pakiet (długo deliberowałem zanim wybrałem 10) i zastanawiam się czy nie wziąć drugiego...

Online Leyek

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1885 dnia: So, 27 Czerwiec 2020, 19:00:03 »
@mack3 jaką dziesiątkę wziąłeś?

Offline mack3

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1886 dnia: So, 27 Czerwiec 2020, 20:08:36 »
@mack3 jaką dziesiątkę wziąłeś?

1) Superman: Earth One (3 tomy Straczynskiego w 1, dobre recenzje jeśli pamiętam, lubię JMSa, nawet jeśli Egmont to wyda, to zachowam sobie oryginał lub odsprzedam z zyskiem. Rozważałem zakup tych komiksów jeszcze przed tą promocją)

2)  Invasion (crossover z końca lat 80. Nie spodziewam się specjalnie dobrego scenariusza, ale będzie można poznać wszystkie rasy kosmitów z DC i uwielbiam ten styl graficzny (choć na kredzie pewnie nie będzie tak dobrze wyglądał jak w starych zeszytówkach, które widziałem na youtubie) + trochę nostalgia czasów TM-Semic. Praktycznie brak szans na wydanie w PL)

3) Flash Terminal Velocity (kolejny wycinek runu Waida, dwa inne już mieliśmy w PL WKKDC, b. dobrze oceniany tom i chyba ważny dla mitologii postaci; minus taki, że w porównaniu z TPB o tym samym tytule brakuje tu zeszytu #0. Praktycznie brak szans na wydanie w PL. Rozważałem zakup tego komiksu w wersji TPB, przed tą promocją)

4) Teen Titans: Birth of the Titans (początek runu, z którego dostaliśmy w PL WKKDC Kontrakt Judasza, uwielbiam rysunki Pereza, poza tym tytuł sprzed 1. Kryzysu zawsze na propsie, bo komiksy DC z tego okresu praktycznie w PL nie wychodzą; minus taki, że w porównaniu z TPB o tym samym tytule brakuje tu zeszytów 7 i 8. Może kiedyś będę chciał kupić w oryginale kolejne tomy do Judasza, ale to tak mglista perspektywa, że na razie początek runu mi wystarczy. Praktycznie brak szans na wydanie w PL.  Rozważałem zakup tego komiksu w wersji TPB, przed tą promocją)

5) Batman and the Outsiders (początek runu Barra, mimo, że starego to dość dobrze ocenianego, ciekawa grupa z którą nigdy nie miałem do czynienia - do sprawdzenia co to jest + to znowu tytuł sprzed Kryzysu zdaje się, więc plus. Praktycznie brak szans na wydanie w PL)

6) Teen Titans A Kid's Game (początek runu Geoffa Johnesa, bardzo dobrze oceniany tom, w PL WKKDC dostaliśmy dziejący się kilkanaście numerów potem "Przyszłość jest teraz" z tego runu)

7) Checkmate, part 1 (gruby tom specjalny Rucki, ponoć kontynuujący wątki z OMAC Project - jednego z tytułów, wprowadzających do Nieskończonego Kryzysu, który kupiłem w oryginale i kiedyś w końcu przeczytam :) - to i ten będę miał w ramach wielkiego czytania Kryzysu :), dobre oceny. Co prawda nie ma drugiej części, ale jeśli mi się spodoba to najwyżej dokupię)

8 ) JLA: Rise and Fall (tu niby mieszane oceny (część dobrych, część złych), ale to ponoć (luźna) kontynuacja wydanego w WKKDC "Pragnienia Sprawiedliwości" + jak przeleciałem recenzje to powtarza się opinia, że to "mroczniejsza strona DC" i ogólnie kojarzy mi się z Kryzysem Tożsamości, który bardzo lubię, więc za to na pewno duży plus)

9) Legends (Byrne, pierwszy cross-over po Kryzysie, ponoć most łączący Kryzys z rozpoczynającymi się na nowo poszczególnymi, zresetowanymi tytułami, całkiem dobre opinie. I tak miałem kupić ten komiks w oryginale)

10) JSA: Justice be done (tu najwięcej wątpliwości, początek runu odnowionej JSA, więc pomyślałem, że będzie okazja lepiej poznać bohaterów z JSA, z którymi miałem dość rzadki kontakt, tom dość dobrze oceniany, choć jakiejś wielkiej jakości nie oczekuję. Podobnie jak przy Flashu, ponoć w porównaniu z TPB o tym samym tytule brak tu jednego, ostatniego zeszytu, ale w innym wypadku i tak bym nie kupił tego tytułu).


To moje typy, ale generalnie jest tam jeszcze sporo dobrego, choćby Superman/Batman Generations Byrne'a (który może gdybym miał jeszcze raz wybierać 10. to by weszło zmiast czegoś), New Gods (których nie wziąłem tylko dlatego, ze w porównaniu z TPB New Gods, na który będę chciał zapolować, nie ma tam jakiegoś epilogu, ale pisanego już nie przez Kirby'ego, więc jak komus to nie przeszkadza to polecam), Great Darkness Saga (którego nie wziąłem z podobnego powodu, ze w wydaniu Deluxe, na które kiedyś może zapoluję są zeszyty poprzedzające i następujące po właściwej historii, a tu tylko sama Saga), 2 tomy Solo (świetni autorzy, ale nie wziąłem, bo nie jestem wielkim zwolennikiem krótkich form, poza tym myślę, że to ma akurat szansę na wydanie przez Egmont) czy Earth One (którego nie wziąłem, bo są to tylko pierwsze tomy Wonder Woman, GL i Titans, choć jak to w Earth One zakładam, że to dość zamknięte historie)...

Dużo dobrego, dlatego zastanawiam się czy nie dobrać drugiej 10.
« Ostatnia zmiana: So, 27 Czerwiec 2020, 21:52:22 wysłana przez mack3 »

Offline maxim1987

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1887 dnia: Śr, 01 Lipiec 2020, 11:42:52 »
Cytuj
Promocja w NSC -45%
https://paradoks.net.pl/read/40277-wakacyjna-promocja-w-sklepie-non-stop-comics

Yeah! Na to czekałem. Promka jest do końca sierpnia, więc załapią się wszystkie nowości :)

Offline parsom

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1888 dnia: Śr, 01 Lipiec 2020, 12:19:31 »
No, niekoniecznie - najciekawsze dopiero jesienią, jak kasztany z placu Pigalle.

Offline rekinn

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1889 dnia: Śr, 01 Lipiec 2020, 19:13:45 »
Uważajcie na promocję w Paskarzu 2 z 3 42% taniej. Mnie po włączeniu promki cena w koszyku wyszła 2 zł więcej niż bez promocji, w tym samym sklepie. :/