Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 753419 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline MarcusSz

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1830 dnia: Pn, 22 Czerwiec 2020, 17:02:27 »
Akurat wszystko z tej „promocji” miałem, więc się nie bawiłem, ale to że anulują bez informacji to już miałem kilka razy. Natomiast co to podniesionego tu tematu, zwrotu kasy - nie wiem jak u innych, ale ja gdy opłacałem zamówienia BLIKiem, to info z banku o zleconym zwrocie środków zawsze było wcześniej niż wiadomość ze sklepu o anulowaniu - więc z mojego doświadczenia, kasę starają się szybko zwrócić.

Offline Autumnlove

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1831 dnia: Pn, 22 Czerwiec 2020, 18:20:49 »
To moje pierwsze anulowane zamówienia i mam pytanie w związku z tym. Zamówiłem 2 razy oddzielnie z dostawą do paczkomatu i zastanawiam się czy oddają pieniądze tylko za sam komiks czy za całość włącznie z wysyłką?

Itachi

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1832 dnia: Pn, 22 Czerwiec 2020, 18:37:26 »
No jak nie wysyłają bo anulują to chyba oczywiste jest że całość, to znaczy kompletną kwotę zamówienia.

Offline Koalar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1833 dnia: Pn, 22 Czerwiec 2020, 18:40:17 »
Nieładnie to próbować wykorzystać takie błędy.

Tam były też książki z rabatami ok. 60-70%. Kupowałem już komiksy z takimi rabatami i nie były to błędy. Mają wyprzedaż, to mogli zrobić parę większych rabatów.
W przypadku molocha livro.pl/empik i jego praktyk w stosunku do wydawców mam bardzo głęboko gdzieś, czy to były błędy.
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

ramirez82

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1834 dnia: Pn, 22 Czerwiec 2020, 18:43:05 »
No jak nie wysyłają bo anulują to chyba oczywiste jest że całość, to znaczy kompletną kwotę zamówienia.

Chyba, że pieniądze za komiksy wyślą do paczkomatu, wtedy cenę wysyłki będą musieli policzyć ;)

Offline PJP

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1835 dnia: Pn, 22 Czerwiec 2020, 19:26:39 »
Dzięki panowie za info. Miałem się skusić ale tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że z livro nie warto niczego już brać :)

Offline jotkwadrat

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1836 dnia: Pn, 22 Czerwiec 2020, 20:05:18 »
Oczywiście anulowane, oczywiście słowa wyjaśnienia. Ech, standardy obsługi klienta.

Offline TomPro

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1837 dnia: Pn, 22 Czerwiec 2020, 20:37:53 »
Widzę, że apropos livro nie jestem wyjątkiem. Po prostu późno sprawdziłem maila. Nie powiem żebym się nie spodziewał, ale zawsze warto próbować. Promocja Smyka była owocna ;)

Online misiokles

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1838 dnia: Pn, 22 Czerwiec 2020, 23:21:51 »
Tam były też książki z rabatami ok. 60-70%.
Nie pamiętam promocji na NOWOŚCI z takim rabatem. To znaczy pamiętam - ale zawsze okazywały się błędami w ofercie.

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1839 dnia: Wt, 23 Czerwiec 2020, 16:06:01 »
18 zamówień ze Smyka odebrane i sprawdzone. Wszystko stan igła.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Pawel.M

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1840 dnia: Wt, 23 Czerwiec 2020, 16:37:04 »
ja też odebrałem swoje ze Smyka - stan bez zarzuty (lekka rysa na Bardo. Stolp, ale to dość leciwy komiks, więc nie wymieniam go, bo pewnie i tak lepszego nie dostanę). Natomiast pakowanie pod psem - jakie wielkie kartony, wszystko lata w środku, tylko w jednym kartonie (na cztery) z łaski rzucone dwa skrawki folii bąbelkowej. Więc traktuję to w kategorii: teraz się udało, lepiej nie ryzykować w przyszłości.

Nie było (znowu) problemów z rozpakowaniem na miejscu.

Online szulig

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1841 dnia: Wt, 23 Czerwiec 2020, 20:15:33 »
Ku mojemu zdziwieniu otrzymałem dzisiaj a livro takiego maila po wcześniejszym anulowaniu zamówiania:

Witaj!

To jest automatyczna wiadomość, prosimy na nią nie odpowiadać.

Twoje zamówienie nr 30101015270325 zostało wysłane z magazynu.

Przewidywany czas dostarczenia zamówienia 1-2 dni robocze.
ZAMÓWIENIE ZAWIERA:
Nazwa produktu:    Branża:    Cena:    Ilość:    Wartość:

Bękarty. Thorgal. Młodzieńcze Lata. Tom 8
   książki    11,99 zł    1    11,99 zł
   
Wartość produktów    11,99 zł
Wartość dostawy    0,00 zł
Razem    11,99 zł

Przepraszamy, nie zdołaliśmy pozyskać wszystkich produktów. Poniższe pozycje zostały anulowane i nie będą dostarczone:
Produkty usunięte:
Nazwa produktu:    Branża:    Cena:    Ilość:    Wartość:

Moon Knight
   książki    24,99 zł    1    24,99 zł

Pieniądze za anulowane pozycje zamówienia zostaną zwrócone w ciągu 3 dni roboczych.

Offline Palyszkiewicz

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1842 dnia: Śr, 24 Czerwiec 2020, 07:55:16 »
No właśnie moje trzy walnięte egzemplarze tak były zapakowane. Już zareklamowałem i jestem zbudowany waszymi komentarzami że do sklepu komiksy docierają w dobrym stanie. Liczę że tym razem będę miał szczęście bo się napaliłem na Hellblazera Ennisa

Offline nocny

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1843 dnia: Śr, 24 Czerwiec 2020, 09:43:21 »
Takiego mejla dostałem z Livro, Wy zapewne też:

Ceny promocyjne za określone produkty podane na naszej stronie były wynikiem błędu cenowego, który pojawił się na naszym portalu. Z tego względu jesteśmy zmuszeni anulować złożone przez Państwa zamówienie. Jednocześnie pragniemy oświadczyć, że uchylamy się od skutków prawnych naszego oświadczenia woli - zamieszczonej na stronie prowadzonego przez nas sklepu internetowego oferty sprzedaży, ponieważ złożyliśmy je pod wpływem błędu. Jest nam z tego powodu niezmiernie przykro, jednak wierzymy, że znajdą Państwo zrozumienie dla zaistniałej sytuacji. Mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będziemy mogli zrehabilitować się Państwu nowymi, dopracowanymi i atrakcyjnymi ofertami, a także sprawną realizacją złożonych zamówień.

Zwrot Państwa środków niezwłocznie zostanie zlecony. Pieniądze powinny zostać zaksięgowane na Państwa koncie w ciągu 3-4 dni roboczych.

W ramach przeprosin przekazujemy jednorazowy kod rabatowy, który obniży wartość produktów w koszyku o 10%.
Kod można wykorzystać do 31.07.20 r

Offline Arne

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1844 dnia: Śr, 24 Czerwiec 2020, 09:49:49 »
Dzieki za wiadomosc, gdyby nie twoj post, usunalbym maila z livro bez czytania i kod rabatowy poszedlby do diabla.