Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 746733 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline eyesore

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1770 dnia: Pt, 19 Czerwiec 2020, 12:03:01 »
a w jakim dziale jesteśmy?
teraz moderator przerzucił to do odpowiedniego działu, wcześniej dyskusja byla w dziale:
https://forum.komikspec.pl/zakupy/wyprzedaze-i-promocje-w-sklepach-internetowych/


Offline szulig

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1771 dnia: Pt, 19 Czerwiec 2020, 12:07:04 »
teraz moderator przerzucił to do odpowiedniego działu, wcześniej dyskusja byla w dziale:
https://forum.komikspec.pl/zakupy/wyprzedaze-i-promocje-w-sklepach-internetowych/



sorry, nie zauważyłem

Offline louie.cyphre

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1772 dnia: Pt, 19 Czerwiec 2020, 14:29:47 »
wczoraj odebrałem na raz wszystkie zamówienie stacjonarnie, 6 zamówień, łącznie 18 pozycji, książki, komiksy, HC, SC, małe, duże formaty - wszystko w idealnym stanie, nawet gdybym się chciał do czegoś przyczepić to nie za bardzo by było do czego. Miła Pani otworzyła wszystko na miejscu, żeby umożliwić sprawdzenie stanu (wzywając wcześniej koleżankę, żeby otworzyła drugą kasę;), zabrała kartony - generalnie wszystko bez zarzutu, jeśli Smyk będzie powtarzał takie promocje, to niestety (dla mojego portfela;) będę korzystał.

Offline rekinn

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1773 dnia: Pt, 19 Czerwiec 2020, 17:36:53 »
Nie no, Smyk to sklep kozak. Wszyscy chwalą, to się nie będę powtarzał, ale czekam z niecierpliwością na kolejną taką promkę.

martinezpl

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1774 dnia: Pt, 19 Czerwiec 2020, 19:57:38 »
Miecz Ardeńczyka przyszedł i okazał się być jakimś Star Wars. Najlepsze, że dalej jest to dostępne


Offline rekinn

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1775 dnia: Pt, 19 Czerwiec 2020, 22:02:24 »
Na bank nie chciało im się do wszystkich pisać, że zabrakło Ardeńczyka, to powrzucali Gwiezdne Wojny, licząc na to, że część machnie ręką i sobie zostawi. A kto zareklamuje, to zareklamuje, ale będa mogli sobie z tym poradzić później, a nie jak wszystko się spiętrzyło przy promocji. :D

Offline parsom

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1776 dnia: Pt, 19 Czerwiec 2020, 22:37:37 »
Ta, jasne - powysyłali sobie tak dla jaj. Mieli podpięta złą specyfikację pod ten numer i tyle.

Offline Rafa

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1777 dnia: Pt, 19 Czerwiec 2020, 23:48:25 »
Po wpisaniu w sklepie Smyka nr ISBN tego komiksu SW, wyszukuje Miecz Ardeńczyka.

Offline nekro

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1778 dnia: So, 20 Czerwiec 2020, 06:38:15 »
Czyli może trzeba zamawiać odwrotnie, po numerach. Chcesz mieć "Miecz Ardeńczyka" zamów "SW"?

Offline Rafa

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1779 dnia: So, 20 Czerwiec 2020, 08:31:54 »
W drugą stronę to nie działa.

Offline zombie001

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1780 dnia: So, 20 Czerwiec 2020, 13:09:54 »
Swoją drogą, jak będzie kolejna taka promocja w Smyku na kilka dni, to nie szalejcie tak od razu z zakupami. Znajomy mi mówił, że po pierwszym dniu promocji rabat na Muchę poszedł w górę z 20% na 25%.
KEEP CALM AND HATE EVERYONE

Offline poxi

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1781 dnia: So, 20 Czerwiec 2020, 16:38:31 »
Część nowości z egmontu też miała pogłębione rabaty następnego dnia, np. Stwory Nocy.

brvk

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1782 dnia: So, 20 Czerwiec 2020, 21:17:02 »
Promo w Smyku na duży plus. 21 pozycji, wszystko igła. Zbiorczo wysłane, zbiorczo odebrane i opłacone na raz. Pani od razu zabrała kartony, a ja z żoną, lżejsi o prawie 1000 zł, dotachaliśmy wszystko do samochodu w zwykłych torbach zakupowych.

Chciałbym powiedzieć, że chętnie to wszystko powtórzę, ale na razie niech się z takimi ofertami wstrzymają. Portfel bez dna nie jest.

Offline Piterrini

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1783 dnia: So, 20 Czerwiec 2020, 22:02:39 »
Swoją drogą, jak będzie kolejna taka promocja w Smyku na kilka dni, to nie szalejcie tak od razu z zakupami. Znajomy mi mówił, że po pierwszym dniu promocji rabat na Muchę poszedł w górę z 20% na 25%.

Mi znajomy mówił, że lepiej zamówić szybciej, bo później niektórych pozycji może już nie być  :D

A serio, to np. Jessica Jones (druga seria Bendisa) już była niedostępna w komplecie jak skończyłem przeliczać co z czym w zamówienia połączyć. Pod koniec weekendu ponad setka pozycji już była niedostępna (ktoś rzucał liczbę ok. 300, ale nie mogę potwierdzić, że aż tyle).
Były też lekkie błędy cenowe w rodzaju cena okładkowa 99zł a w sklepie cena wyjściowa 89zł (któryś tom Uncanny X-Force Muchy), a rabaty zwiększały się dla niektórych pozycji pod koniec weekendu, np. Rękawica Nieskończoności Egmontu wstępnie miała mniejszy rabat.

Co do stanu - u mnie tak jak się spodziewałem, w przesyłce uszkodzeń nie było (odbiór osobisty), ale kilka pozycji wysłanych już z lekkimi wgniotkami i przetarciami na rogach, w tym jedna obita mocniej, raczej będę reklamował...

Offline Uluru

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1784 dnia: So, 20 Czerwiec 2020, 22:56:45 »
Ja pisałem, zobacz sobie teraz na stany, mają 2085 pozycji, pod koniec weekendu szalonego promo było około 1700.