Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 753851 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Palyszkiewicz

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1755 dnia: Cz, 18 Czerwiec 2020, 19:34:03 »
Po Smyku to słaba promocja, ale może komuś się przyda na coś mniej dostępnego w innych sklepach:


Promocja w Smyku może i była niezła ale niestety prawdopodobnie obejdę się smakiem. Zamówiłem sobie Piekło na ziemi 3 i dwa Hellblazery Ennisa i wszystkie trzy przyszły obite. Pudło było w idealnym stanie więc pewnie po magazynie rzucają komiksami. Będę chciał wymienić ale jakoś wątpię czy te wymienione będą w lepszym stanie skoro teraz skuteczność obicia wynosi 3/3. Ogólnie pomimo fajnej promocji to nie polecam Smyka. Jakiś czas temu zamówiłem u nich Sandmana i też był lekko ubity...

Offline nekro

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1756 dnia: Cz, 18 Czerwiec 2020, 19:55:01 »
Też zamiast "Miecza Ardeńczyka" dostałem ten zeszyt "Star Warsów". Poza tym, dwóch komiksów nie mieli, więc zrobili zwrot kasy.

Offline szulig

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1757 dnia: Cz, 18 Czerwiec 2020, 20:26:01 »
Nie wiem jakiego trzeba miec pecha zeby na 3 zamowienia dostac 3 obite. Ja odebrałem osobscie w sklepie 27 sztuk, wszystko igła. W ogole to tylko raz dostalem w ciagu kilkuletniej przygodu z zakupami przez net uszkodzony komiks. To byl jakis batman z DC52. Wtedy nawet nie wiedzialem, zapomnialem zeby zareklamowa. Mam go do dzisiaj. Nie wiem skad to wszystko sie bierze ze tyle uszkodzen

ramirez82

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1758 dnia: Cz, 18 Czerwiec 2020, 21:57:48 »
Z ciekawości, bo nie jestem pewien. Z tym Star Wars zamiast Miecza Ardeńczyka żartujecie, czy serio?

Offline Uluru

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1759 dnia: Cz, 18 Czerwiec 2020, 22:05:55 »
Nikt nie żartuje, mieli błąd w systemie i wysyłali Star Warsy zamiast Miecza.

Online parsom

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1760 dnia: Cz, 18 Czerwiec 2020, 22:10:30 »
Nie, nie, nie - mieli błąd w systemie i pokazywało Miecz zamiast Star Warsów.

Offline eferce

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1761 dnia: Cz, 18 Czerwiec 2020, 22:16:15 »
Bareja mógłby zainteresować sie tym tematem...

Offline nekro

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1762 dnia: Cz, 18 Czerwiec 2020, 22:19:49 »

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1763 dnia: Cz, 18 Czerwiec 2020, 22:25:12 »
Nie udało się przyjanuszyć  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Kadet

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1764 dnia: Cz, 18 Czerwiec 2020, 22:35:39 »
Paczki odebrane, wszystko w stanie igła, jedynym problemem jest fakt że zamiast miecz ardeńczyka dostałem jakiś gówniany komiks ze star wars, ktoś jeszcze miał może taką "pomyłkę" ?

tez mam dzisiaj "Miecz..." do odebrania, jak to będzie Star Wars to temat do oddania co ? bo to jakieś badziewie pewnie.

Hej, hej! Ale "Żelazne zaćmienie" to proszę mi szanować! Jeden z ciekawszych pomysłów na fabułę komiksu SW, jakie ostatnio czytałem (i ciekawa wariacja na temat Jamesa Bonda w świecie Gwiezdnych Wojen) z uznanym scenarzystą z branży! :)
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Offline Leyek

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1765 dnia: Pt, 19 Czerwiec 2020, 00:00:23 »
@Kadet a da radę to przeczytać niezależnie, mając do samej franczyzy stosunek mocno negatywny (obejrzałem 2/3 oryginalnej trylogii, na "dwójce" już drugą połowę zerkając tylko, żeby nie śmiać się co chwilę z zażenowania). Bo też dostałem tego SW, a w reklamacje średnio chce mi się bawić, a jeśli jako kryminał daje to radę to mógłbym sobie zostawić.

Offline donKiszot

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1766 dnia: Pt, 19 Czerwiec 2020, 00:18:57 »
Nie wiem jakiego trzeba miec pecha zeby na 3 zamowienia dostac 3 obite. Ja odebrałem osobscie w sklepie 27 sztuk, wszystko igła. W ogole to tylko raz dostalem w ciagu kilkuletniej przygodu z zakupami przez net uszkodzony komiks. To byl jakis batman z DC52. Wtedy nawet nie wiedzialem, zapomnialem zeby zareklamowa. Mam go do dzisiaj. Nie wiem skad to wszystko sie bierze ze tyle uszkodzen


Przepraszam za offtop i głupie pytanie ale jak się odbiera 27 komiksow w sklepie stacjonarnym na raz? Masz ze sobą jakąś walizkę? Wózek? Serio pytam. Ja jak muszę kilka sztuk odebrać to już zabieram jakiś plecak i mocne torby a i tak to wszystko mocno nieporęczne :/

Offline szulig

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1767 dnia: Pt, 19 Czerwiec 2020, 06:42:26 »
Paczki byly dosylane przez trzy dni. 5-3-1. Po zostawieniu opakowan w sklepie 15 sztuk nie stanowi problemu. Faktycznie gdybym mial odebrac 27 jednego dnia musialbym przygotowac dodatkowa torbe by je wszystkie pomiescic

Offline eyesore

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1768 dnia: Pt, 19 Czerwiec 2020, 09:02:14 »
kurde,
to nie dział do komentowania, tutaj tylko wrzuca się info o promkach!!!!
od komentowania macie:

https://forum.komikspec.pl/zakupy/wyprzedaze-i-promocje-komentarze/


Offline szulig

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1769 dnia: Pt, 19 Czerwiec 2020, 11:53:57 »
kurde,
to nie dział do komentowania, tutaj tylko wrzuca się info o promkach!!!!
od komentowania macie:

https://forum.komikspec.pl/zakupy/wyprzedaze-i-promocje-komentarze/



a w jakim dziale jesteśmy?