Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 752740 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline nocny

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1725 dnia: Śr, 17 Czerwiec 2020, 08:39:13 »
Nikt żadnych wniosków nie wyciągnął, o czym świadczy między innymi moja paczka. Najwyraźniej wszystko zależy od osoby pakującej. Każda robi to inaczej.

Offline mani78

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1726 dnia: Śr, 17 Czerwiec 2020, 09:13:47 »
Nikt żadnych wniosków nie wyciągnął, o czym świadczy między innymi moja paczka. Najwyraźniej wszystko zależy od osoby pakującej. Każda robi to inaczej.

No to wychodzi na to, że moich 9 osobnych zamówień pakowała osoba, która dołożyła starań, by komiksy dotarły w nienaruszonym stanie.

Offline martinus100

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1727 dnia: Śr, 17 Czerwiec 2020, 09:24:07 »
Moje 5 paczek przyszło bardzo dobrze zapakowanych.
Nawet 3 części Batman Noir są w idealnym stanie. Trzeba przyznać że te komiksy robią wrażenie. Nie tylko co do wielkości  Byłem zaskoczony jak wziąłem paczkę i okazało się że waży 6 kg.

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1728 dnia: Śr, 17 Czerwiec 2020, 09:47:13 »
Nikt żadnych wniosków nie wyciągnął, o czym świadczy między innymi moja paczka. Najwyraźniej wszystko zależy od osoby pakującej. Każda robi to inaczej.

Dobrze napisałeś "Nikt żadnych wniosków nie wyciągnął, ty też nie bo znowu tam zamówiłeś :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline poxi

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1729 dnia: Śr, 17 Czerwiec 2020, 10:01:33 »
Tak z ciekawości wy otwieracie te paczki przy ekspedientce czy tylko rzut oka czy sama paczka nie jest zmasakrowana (jak to czasem u kurierów bywa) a już rozpakowanie i dokładne przyjrzenie się w domu robicie ?
Ja odpakowywałem już w domu - najbliższy salon smyka mam dość nie po drodze. Wczoraj zgłosiłem reklamację mailowo i czekam na odpowiedź.

Offline Murazor

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1730 dnia: Śr, 17 Czerwiec 2020, 10:03:21 »
Ja odpakowywałem już w domu - najbliższy salon smyka mam dość nie po drodze. Wczoraj zgłosiłem reklamację mailowo i czekam na odpowiedź.
Moja reklamacja z poprzedniego 3 za 2. To odbiór komiksów i... zwrot kasy. Chociaż w każdym mailu prosiłem o wymianę.

Offline poxi

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1731 dnia: Śr, 17 Czerwiec 2020, 10:25:02 »
Słabo. Dzięki za informację. Będę uważał.

Offline Uluru

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1732 dnia: Śr, 17 Czerwiec 2020, 12:59:32 »
Paczki odebrane, wszystko w stanie igła, jedynym problemem jest fakt że zamiast miecz ardeńczyka dostałem jakiś gówniany komiks ze star wars, ktoś jeszcze miał może taką "pomyłkę" ?

martinezpl

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1733 dnia: Śr, 17 Czerwiec 2020, 13:40:54 »
Ja też dzisiaj otrzymałem, zamawiałem kurierem DPD. 3 paczki, w jednej 3 pozycje z twardą okładką i wszystko idealne, komiksy nie latały, była poduszka powietrzna. Pozostałe 2 paczki zawierały komiksy z DC Odrodzenie i pakowanie podobne, wszystko bez szwanku. Na pewno pakują lepiej niż Empik/Livro

Offline raurer

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1734 dnia: Śr, 17 Czerwiec 2020, 13:59:55 »
Paczki odebrane, wszystko w stanie igła, jedynym problemem jest fakt że zamiast miecz ardeńczyka dostałem jakiś gówniany komiks ze star wars, ktoś jeszcze miał może taką "pomyłkę" ?

Z tym Mieczem to jakiś ogólny błąd systemowy. Na lubimyczytaćhttps://lubimyczytac.pl/ksiazka/4851741/miecz-ardenczyka większość odnośników przekierowuje do ofert tego Star Warsa. Pewnie stąd wynika ta śmiesznie niska cena w smyku

Dołączam się do pochwał. Zrobiłem 2 zamówienia, w jednym z samymi grubasami (Krzesło w piekle, Krzyk ludu, Arq t. 2) wszystko pięknie zabezpieczone poduszką powietrzną.

Offline Voitas

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1735 dnia: Śr, 17 Czerwiec 2020, 14:28:51 »
Ja dzisiaj odbieram paczki, w tym Miecz Ardeńczyka, więc potwierdzę czy faktycznie coś innego wysyłają.

Offline JakubM

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1736 dnia: Śr, 17 Czerwiec 2020, 15:58:07 »
Paczki odebrane, wszystko w stanie igła, jedynym problemem jest fakt że zamiast miecz ardeńczyka dostałem jakiś gówniany komiks ze star wars, ktoś jeszcze miał może taką "pomyłkę" ?

tez mam dzisiaj "Miecz..." do odebrania, jak to będzie Star Wars to temat do oddania co ? bo to jakieś badziewie pewnie.

Offline parsom

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1737 dnia: Śr, 17 Czerwiec 2020, 16:05:12 »

Offline JakubM

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1738 dnia: Śr, 17 Czerwiec 2020, 16:13:19 »


ja tam się łudzę że kupiłem ten "Miecz..." po okazyjnej cenie, bo SMYK-a stać na taką promocję ;-)

ps. wg. korespondencji zakupowej tak właśnie jest :-D

Offline Dracos

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1739 dnia: Śr, 17 Czerwiec 2020, 16:39:13 »
Odebrałem i ja, powiedzieć że jestem zadowolony to nic nie powiedzieć każdy komiks igła na 33 pozycje 12 miękkokładkowych reszta twardo z czego większość to zbiorcze. Żaden komiks nie ubity każdy w idealnym stanie, więc na pakowanie nie będę narzekał chociaż widziałem lepsze. Zasadniczo tylko jedna paczka była jakoś tak od czapy w o wiele za dużym pudle, gdyby to miało iść kurierem to już sobie wyobrażam jak zmasakrowaną przesyłkę bym odbierał.

Za radą kolegów poprosiłem o rozpakowanie paczek na co pani "Ale wszystkie?" :D W miarę szybko i sprawnie to poszło przynajmniej z mojego punktu widzenia nie wiem czy klienci w kolejce za mną podzielają tą opinię.

Jeszcze będę miał do odebrania jedną paczkę, ale nie spodziewam się kłopotów. Podsumowując bardzo fajna promocja i odbiór na miejscu też się udał tak więc dziękuję tutaj kolegom którzy się rozpisali o tej promce inaczej pewnie bym się zagapił i ją ominął.