Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 746613 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

martinezpl

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1590 dnia: Śr, 03 Czerwiec 2020, 15:52:00 »
Ja po cichu liczę, że pojawi się niedługo wyprzedaż serii Odrodzenie

Offline Antari

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1591 dnia: Cz, 04 Czerwiec 2020, 12:16:55 »
No to masz Pan "tradycyjne" szczęście co na dłuższą metę podejrzanie wygląda ;) Skorzystałem 3 razy z Livro i więcej nie będzie. Za pierwszym razem: lichy kartonik, w środku wszystko "latało" luzem, zero wypełniaczy, lecz komiksy w oryginalnych foliach przetrwały. Drugim: pakowanie identycznie ch.jowe. Trzecim: z czterech komiksów z twardej oprawie aż trzy do reklamacji (rogi zmasakrowane). Pakowanie: jak zwykle bida z nędzą. Mocnych wrażeń wystarczy! :P

To jest proste, macie po prostu ch*jowych kurierów obsługujących paczki w waszej okolicy i tyle. Którzy rzucają paczkami jak workami ziemniaków i mają w d*pie co jak komu dojdzie. A ja mam dobrych, którzy traktują paczki jak trzeba. Może lepiej złożyć jakieś zażalenie na kurierów żeby coś się w tym względzie zmieniło, a nie ciągle wypisywać jaka to księgarnia jest cytuje "ch*jowa".

ramirez82

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1592 dnia: Cz, 04 Czerwiec 2020, 12:22:23 »
To jest proste, macie po prostu ch*jowych kurierów obsługujących paczki w waszej okolicy i tyle.

Można się też przeprowadzić w twoją okolicę 8)

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1593 dnia: Cz, 04 Czerwiec 2020, 12:24:42 »
To jest proste, macie po prostu ch*jowych kurierów obsługujących paczki w waszej okolicy i tyle. Którzy rzucają paczkami jak workami ziemniaków i mają w d*pie co jak komu dojdzie. A ja mam dobrych, którzy traktują paczki jak trzeba. Może lepiej złożyć jakieś zażalenie na kurierów żeby coś się w tym względzie zmieniło, a nie ciągle wypisywać jaka to księgarnia jest cytuje "ch*jowa".

Jeżeli tylko ty masz takich wspaniałych kurierów, a reszta jest c%^&$%a, to ta księgarnia raczej wie, że tak jest. Powinni lepiej pakować i nie byłoby narzekań. Jest jeszcze inna opcja, można kupować gdzie indziej.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Online parsom

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1594 dnia: Cz, 04 Czerwiec 2020, 12:29:38 »
Antari jest po prostu szwagrem paczkowacza w livro, a jego ciotka jest szefową kurierów w jego rejonie.

martinezpl

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1595 dnia: Cz, 04 Czerwiec 2020, 12:43:28 »
To jest proste, macie po prostu ch*jowych kurierów obsługujących paczki w waszej okolicy i tyle. Którzy rzucają paczkami jak workami ziemniaków i mają w d*pie co jak komu dojdzie. A ja mam dobrych, którzy traktują paczki jak trzeba. Może lepiej złożyć jakieś zażalenie na kurierów żeby coś się w tym względzie zmieniło, a nie ciągle wypisywać jaka to księgarnia jest cytuje "ch*jowa".
Ale jeśli sklep wrzuca luzem komiksy/książki do kartonu, to jest większa szansa, że coś się zniszczy. Nawet jak to kurier ładnie na aucie ułoży, to w trasie na dziurze albo przy hamowaniach książka sama się obije. Wtedy to już trzeba skarżyć Generalną Dyrekcję Dróg i Autostrad

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1596 dnia: Cz, 04 Czerwiec 2020, 12:57:33 »
Antari ty masz jakiś problem z akceptacją rzeczywistości, pakują c^$%&%o to ludzie piszą, że tak pakują. Gildia i Multiversum nie pakuje c$*$*(#o to ludzie nie piszą, że pakują c&*#($%o.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline eferce

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1597 dnia: Cz, 04 Czerwiec 2020, 13:15:55 »
To pewnie jest grubsza konspiracja obejmujaca ZGDiK, kurierów, sprzedawców, magazynierów..
Mają młotki do ubijania rogów i własne forum do przechwalania sie..
'...ja wczoraj polożylem wyposażenie siłki na "Ptaka Czasu" i dopiero ruszyłem w trasę...'
'...miotalismy na magazynie Moebiusem, Heniek dorzucił aż do kantyny...'

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1598 dnia: Cz, 04 Czerwiec 2020, 13:19:02 »
Przypomniała mi się właśnie historia jak to z 8 lat temu wiozłem busem moją makulaturę. Większość pakowałem w kartony 40X30X25, więc jak wsadzałem amerykany to tylko jedna warstwa bąbelków i gdzieś tam wypełniacz z gazet.
Kumpel powiedział mi, by rozłożyć wszystkie kartony na podłodze, by mieć możliwie jak najmniej ich poukładanych na sobie. Ja mądrzejszy i wrzuciłem na samym tyle "paki" kartony na wysokość ponad 1 metra, bo myślałem, że się nie zmieścimy z całością kartonów. I miałem dużo racji. Cała podłoga zawalona na co najmniej 80 cm i kilka kartonów (niestety) nad ogólnym poziomem makulatury (może jednak było to z 1,20 cm?)... No to jedziemy!
Pierwsze rondo i



Kumpel skonsternowany patrzy na mnie. Widzi, że już zalewa mnie krew i pyta się czy się zatrzymujemy, by poukładać coś inaczej. No to ja, że jak już jest poniszczone to już wpływu na to nie mamy. Po przejechaniu 50 km okazało się, że fakt - 3 kartony ostro poleciały, uszkodziły się, bo pękły na rogach, ale zawartość się nie rozsypała po "pace" fury mojego kumpla dzięki temu, że komiksy przytrzymała jedna warstwa folii bąbelkowej + zamortyzowało kilka zgniecionych kartek gazet.

Co do livro.pl to rzeczywiście miałem kilka z nimi przygód i uszkodzeń, ale ostatnie zamówienia w promocji przez ceneo.pl (chyba to było w ubiegłym roku) udowodniły, że jednak zawartość może przyjść nienaruszona (nawet w folii bąbelkowej), ale jednak zamówienia składały się z jednej lub dwóch pozycji (tej samej wielkości). Więc ogólnie mam mieszane uczucia do zamówień u nich, a przerzuciłem się na tantis.pl
« Ostatnia zmiana: Cz, 04 Czerwiec 2020, 13:23:28 wysłana przez vision2001 »

Offline Antari

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1599 dnia: Cz, 04 Czerwiec 2020, 15:02:17 »
Można się też przeprowadzić w twoją okolicę 8)

Zapraszam.

Jeżeli tylko ty masz takich wspaniałych kurierów, a reszta jest c%^&$%a, to ta księgarnia raczej wie, że tak jest. Powinni lepiej pakować i nie byłoby narzekań. Jest jeszcze inna opcja, można kupować gdzie indziej.

Przeczytaj choć ostatnie kilka postów a zobaczysz, że nie "tylko ja". Ale jak zwykle stała ekipa wchodzi z buta i robi pocisk na Livro :) A potem się dziwić, że ludzie się boją kupować. "Kłamstwo powtarzane wielokrotnie staje się prawdą". Ja kupuje tam gdzie jest najtaniej i już w sumie przez lata się nie zawiodłem na livro.
« Ostatnia zmiana: Cz, 04 Czerwiec 2020, 15:06:25 wysłana przez Antari »

Offline Koora

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1600 dnia: Cz, 04 Czerwiec 2020, 15:39:19 »
Twoim zdaniem jak ktoś pisze, że dostał uszkodzone komiksy i były słabo zabezpieczone to kłamie?
Ja akurat dostałem nieuszkodzone, ale pakowanie słabiutkie więc o tym napisałem.

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1601 dnia: Cz, 04 Czerwiec 2020, 15:39:45 »

Przeczytaj choć ostatnie kilka postów a zobaczysz, że nie "tylko ja". Ale jak zwykle stała ekipa wchodzi z buta i robi pocisk na Livro :) A potem się dziwić, że ludzie się boją kupować. "Kłamstwo powtarzane wielokrotnie staje się prawdą". Ja kupuje tam gdzie jest najtaniej i już w sumie przez lata się nie zawiodłem na livro.
Ja nic o tym sklepie ostatnio nie pisałem, ty za to co chwilę się podniecasz i rzucasz jakieś teksty w stylu rogi ostre i można i nimi kroić, czy coś w tym stylu.

Czy ty wiesz co to jest statystyka, ty to nie wszyscy.
O czym ty w ogóle piszesz "Kłamstwo powtarzane wielokrotnie staje się prawdą", ludzie piszą o tym jakie dostają paczki a ty twierdzisz, że muszą kłamać, bo do ciebie nigdy rakiem stanie nie dotarły  ::)

Twoim zdaniem jak ktoś pisze, że dostał uszkodzone komiksy i były słabo zabezpieczone to kłamie?
Ja akurat dostałem nieuszkodzone, ale pakowanie słabiutkie więc o tym napisałem.
Ewidentnie kłamiesz, bo Antari nigdy tak nie dostał  :) i jak w ogóle śmiesz pisać takie rzeczy, ja już twój post zgłosiłem, mam nadzieje, że inny zrobią tak samo i w końcu będziemy mieli jedyną słuszną narracje  :)
« Ostatnia zmiana: Cz, 04 Czerwiec 2020, 15:43:27 wysłana przez xanar »
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline MarcusSz

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1602 dnia: Cz, 04 Czerwiec 2020, 16:42:17 »
Z tego całego tematu LIVRO, jedno jest dla mnie totalnie dziwnie. Jeżeli czytam wypowiedzi, że np. 75% osób dostaje od nich, kiepsko zapakowane przesyłki i musi je reklamować - to sorry ale jak jest promocja i świadomie tam zamawiam, to chyba się liczę z tym że może (a raczej najprawdopodobniej) przyjdzie do mnie uszkodzone. I niestety, mam wrażenie totalnej niekonsekwencji tu - sporo osób które ponownie narzekają na pakowanie w tym sklepie, już wcześniej pisała że nic tam nie zamówi, ale przyszła promocja i jednak 7% zrobiło swoje, i jednak poszły znów zamówienia. Żeby nie było, ja również u nich co jakiś czas zamawiam, ale z odbiorem osobistym, co jest jednak trochę innym (mniejszym) niebezpieczeństwem uszkodzenia obłożone.

Offline asx76

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1603 dnia: Cz, 04 Czerwiec 2020, 16:46:29 »
Szanowny Panie, ja tam nie zamawiam i słowa dotrzymuję! :P

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1604 dnia: Cz, 04 Czerwiec 2020, 16:50:48 »
Przypominam, że była ankieta odnośnie tego sklepu, także raczej wiadomo czego można się spodziewać:

https://forum.komikspec.pl/zakupy/'hejt-na-livro'-ankieta-dotyczaca-zakupow-w-livro/
Twój komiks jest lepszy niż mój