Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 752431 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline PJP

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1530 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 21:31:44 »
Nie zaglądają na forum i nie czytają odpowiednich wątków ;)

Online xanar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1531 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 22:00:53 »
Pewnie na pejsbuku siedzą  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline death_bird

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1532 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 23:53:04 »
Ale ja pytam, co powoduje u klientów chęć kupowania w tym sklepie

Syndrom sztokholmski.  8)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Antari

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1533 dnia: Cz, 21 Maj 2020, 10:36:52 »
A jednak sobie pozwala a ludzie tam dalej kupują. Czym to wytłumaczysz?

1. Brak informacji (u klientów) na temat obsługi w tym sklepie.
2. Nie czytanie przez klientów opinii o tym sklepie (ceneo, porównywarki z opiniami, facebook, fora)
3. Kuszenie rabatami (które okazują się pomyłkami) i tandetnymi gadżetami, które działają na niedoinformowanego klienta
4. Przekonanie w masowej świadomości, iż sklep wydawnictwa powinien w teorii zapewnić najlepszą jakość obsugi i cenę, lepszą niż pośrednicy

Offline misiokles

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1534 dnia: Cz, 21 Maj 2020, 11:26:24 »
No właśnie, czyli klienci komiksowi wcale się nie różnią od klientów innych dziedzin gospodarki :)

Offline R~Q

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1535 dnia: Cz, 21 Maj 2020, 13:51:34 »
1. Brak informacji (u klientów) na temat obsługi w tym sklepie.
2. Nie czytanie przez klientów opinii o tym sklepie (ceneo, porównywarki z opiniami, facebook, fora)
3. Kuszenie rabatami (które okazują się pomyłkami) i tandetnymi gadżetami, które działają na niedoinformowanego klienta
4. Przekonanie w masowej świadomości, iż sklep wydawnictwa powinien w teorii zapewnić najlepszą jakość obsugi i cenę, lepszą niż pośrednicy

5. Chęć zrobienia przyjemności użytkowniczce forum KomiksPec pracującej w sklepie Egmontu

Offline Leyek

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1536 dnia: Cz, 21 Maj 2020, 14:58:29 »
@R~Q
Ale wazelina :)

Offline PJP

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1537 dnia: Cz, 21 Maj 2020, 15:10:06 »
Raczej ironia :D

Offline tabasko21

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1538 dnia: Pt, 22 Maj 2020, 17:29:47 »
kupilem z gildi pare komiksow 18.05 przez planet plus ale dalej nie dostalem cashbacka to jest normalne ze tak dlugo sie czeka az nalicza czy tez prawda jest ze planet plus ostatnio jest malo wiarygodny ?

Offline Lipa

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1539 dnia: Pt, 22 Maj 2020, 18:41:02 »
Ja kupując przed goodie czekam czasami po 40 dni (nie mówię o gildii)

martinezpl

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1540 dnia: Pt, 22 Maj 2020, 18:48:24 »
kupilem z gildi pare komiksow 18.05 przez planet plus ale dalej nie dostalem cashbacka to jest normalne ze tak dlugo sie czeka az nalicza czy tez prawda jest ze planet plus ostatnio jest malo wiarygodny ?
Planet Plus zeszło na psy. Przelewy robią 2 miesiące albo i dłużej jak Ci już zatwierdzą cashback. Jak nie masz na liście a minęły 2 dni to musisz dodać ręcznie przez "Wsparcie". Ale przygotuj się, że ten cashback może będzie na koncie za jakieś 4 miesiące. Ja już tego nie używam, obecnie goodie i jest dobrze. Przelew na drugi dzień i max. miesiąc zatwierdzają. A i jeszcze nie ma pewności czy Ci reklamację uznają
« Ostatnia zmiana: Pt, 22 Maj 2020, 18:53:17 wysłana przez martinezpl »

Offline Mane

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1541 dnia: So, 23 Maj 2020, 07:20:03 »
Z okazji moich urodzin :D od dziś do końca 22.05 dodatkowe 7% na koszyk od cen promocyjnych
na wszystko oprócz zapowiedzi

kod: urodziny

Zróbcie mi prezent :D
www.egmont.pl
Daloby rade jeszcze dzisiaj nie zdążyłem ;/

Offline woiti

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1542 dnia: So, 23 Maj 2020, 23:49:36 »
W sklepach wydawnictwa Znak: Paskarz.pl, chodnikliteracki.pl, matras.pl, znak.com.pl jest ponownie promocja 2 z 3 rabat 42% od ceny okładkowej na całą ofertę. Trzeba kliknąć w baner na głównej stronie, aby się aktywował kod rabatowy albo tu skrót: https://paskarz.pl/2z3-42kod
Paskarz ma najlepsze ceny

No to mnie kolega namówił. Paskarz daje radę. Przez tą promocję już tysiak pękł w tym miesiącu. Ale w kwietniu mało kupowałem to czas nadrobić :) Tylko gdzie ja to będę trzymał? Chyba w pokoju w pracy ...
« Ostatnia zmiana: Nd, 24 Maj 2020, 10:23:58 wysłana przez Mateusz »

Offline eferce

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1543 dnia: Nd, 24 Maj 2020, 01:58:14 »
Mnie Kolezanki z pracy "sprzedały" na grilu pokoronowym, ze skladuje podejrzane paczki w szafce na laptopa. Praca nie jest już bezpieczną przystanią. Wynajme szafke na dworcu.

Offline stachel

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1544 dnia: Nd, 24 Maj 2020, 02:44:27 »
Trzeba w Polsce utworzyć specjalne magazyny. Każdy będzie miał swój box, z dala od partnera, gdzie będzie mógł się spotkać z innymi komiksiarzami i poczytać. Dodatkowo oczywiście stała temperatura i wilgotność, żeby nic nie uległo uszkodzeniu, ochrona 24/7 + osoba przyjmująca paczki od kurierów z nowymi zamówieniami.