Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 746618 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline FloreK

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1395 dnia: Śr, 15 Kwiecień 2020, 13:34:58 »
Sprawa znalazła swój pozytywny finał. W dużym skrócie całe promocyjne zamówienie zostało zrealizowane, zaś uszkodzone pozycje zostaną ponownie zamówione i dostarczone do mnie.

Serdeczne podziękowania dla użytkownika Glutamiluta za nieocenioną pomoc !!!

No! Nareszcie trochę pozytywu w temacie :)

Online parsom

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1396 dnia: Cz, 23 Kwiecień 2020, 15:05:26 »
Mamy światowy dzień książki i żadnych promocji?

Offline Klima

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1397 dnia: Cz, 23 Kwiecień 2020, 15:09:48 »
W empiku jest promocja kup 3 zapłać za 2 aa na gildi jest wyprzedaż mang.

Offline laf

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1398 dnia: Cz, 23 Kwiecień 2020, 15:37:13 »
W empiku jest promocja kup 3 zapłać za 2
Tylko trzeba pamiętać, że promocje nie łączą się  :(
A więc jak coś jest w cenie promocyjnej to w przypadku zakupu trzech produktów (książek czy komiksów) za dwa z nich (oczywiście te droższe) zapłacimy cenę okładkową.

Offline Q

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1399 dnia: Cz, 23 Kwiecień 2020, 18:30:12 »
Tylko trzeba pamiętać, że promocje nie łączą się  :(
A więc jak coś jest w cenie promocyjnej to w przypadku zakupu trzech produktów (książek czy komiksów) za dwa z nich (oczywiście te droższe) zapłacimy cenę okładkową.

Aaaaach, Empik. Pan Rafał mógłby się od nich uczyć, jak dać, żeby nie dać.

Offline Sirius

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1400 dnia: Cz, 23 Kwiecień 2020, 18:49:54 »
Nie złożyłem jeszcze zamówienia, więc nie wiem czy w ostatniej chwili nic się nie zmieni, ale po dodaniu do koszyka dwóch Iznogudów i Potwora z Bagien 1 (przecenione ze 100 na 90) nalicza 180 zł przy okładkowej 300 zł. Do tego ma być darmowa dostawa przy premium.
Jeszcze korzystniej procentowo może być przy Orwellu, Wdowie albo Providence, gdzie z okładkowej ceny 70 zł jest przecena każdej z tych pozycji na 59 zł.
Gdyby uwzględniało cenę z premium to w ogóle byłaby bajka, ale i tak chyba da się wyszarpnąć czterdzieści parę procent rabatu, więc można spróbować coś dobrać.

Offline Grzmichuj

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1401 dnia: Cz, 23 Kwiecień 2020, 20:33:54 »
Tylko trzeba pamiętać, że promocje nie łączą się  :(
A więc jak coś jest w cenie promocyjnej to w przypadku zakupu trzech produktów (książek czy komiksów) za dwa z nich (oczywiście te droższe) zapłacimy cenę okładkową.

Jest to oczywiście nieprawda. Mimo to empiku nikomu nie polecam
jeżeli nadal będzie opowiadał takie bzdury, to skontaktuję się z odpowiednimi organami odnośnie pomawiania mnie, Egmontu i jeszcze kilku innych polskich wydawnictw. Ciekawe, czy wówczas będziesz takim kozakiem?

ramirez82

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1402 dnia: Cz, 23 Kwiecień 2020, 20:39:39 »
Szkoda, że na zapowiedzi ta promocja nie działa, bym sobie skompletował pakiet Egmontu z końca kwietnia :(

Offline tB

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1403 dnia: Cz, 23 Kwiecień 2020, 21:29:54 »
Podobną promocję (przy niższych cenach bazowych niż Empik) ma SMYK, czyli 3 za 2.

Pamiętam, że gdy kiedyś coś kompletowałem, to mieli na swoich stanach magazynowych tomy, których nie było już w hurtowniach o które opiera się większość księgarni internetowych. Nie pamiętam jednak, jak to pakowali przy wysyłce.

Jedyna uwaga, gdyby ktoś szukał "Śpiocha" Brubaker'a, to niech się nie zdziwi, że wyszukiwarka wypluje mu setki dziecięcych ubranek...

Offline FloreK

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1404 dnia: Cz, 23 Kwiecień 2020, 21:37:29 »
Podobną promocję (przy niższych cenach bazowych niż Empik) ma SMYK, czyli 3 za 2.

I wychodzi  znacznie lepiej niż Empik.

Offline Konrad

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1405 dnia: Cz, 23 Kwiecień 2020, 22:51:45 »
W Smyku na tej promce można złożyć bardzo opłacalne pakiety. Duże rabaty wychodzą m.in. na komiksy od Muchy.
Przykładowo:
- Twardziel + Criminal tom 3 + Shangri-La = 183zł (wyszło 48% rabatu)
https://www.smyk.com/p/twardziel-i6662271
https://www.smyk.com/p/criminal-tom-3-grzesznicy-ostatni-niewinny-i6664205
https://www.smyk.com/p/shangri-la-i6650276

ramirez82

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1406 dnia: Cz, 23 Kwiecień 2020, 23:06:39 »
A jak z pakowaniem u nich?

A to gnojki! Złożyłem jedno zamówienie, byłem w trakcie składania drugiego, już wybieralem paczkomat, a tu cyk, minęła północ, promocja poszła się jeb*ć, w koszyku kwota się zmieniła  >:(
« Ostatnia zmiana: Pt, 24 Kwiecień 2020, 00:03:12 wysłana przez ramirez82 »

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1407 dnia: Pt, 24 Kwiecień 2020, 00:03:15 »
Kurde, fajna promka, szkoda, że tak późno ogarnąłem i nie zdążyłem wszystkich zakupów zrobić.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline FloreK

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1408 dnia: Pt, 24 Kwiecień 2020, 00:05:18 »
No i zajebiście, znowu tysiąc przemyśleń. Dzielenia komiksów na osobne zamówienia. Minuta po północy i zdążyłem złożyć jedno zamówienie na 3 komiksy bo nie doczytałem, że promocja trwa tylko dzisiaj. Ja pieprzę. :( Promocję na Egmoncie mi Gluta wyłączyła, tutaj własna głupota... nie ma lekko. :(

Offline asx76

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1409 dnia: Pt, 24 Kwiecień 2020, 00:16:18 »
A jak z pakowaniem u nich?


Bodaj 2 lata temu zamówiłem kilka paczek komiksów, tyle że z odbiorem osobistym (a teraz oczywiście nie ma takiej możliwości). Solidne kartonowe pudełka + wypełniające wolne przestrzenie folie powietrzne. Na stan towaru raczej nie zwracają baczniejszej uwagi, choć dramatu godnego szmatławego Livro nie było :)
Wychodzę z założenia, że szczególnie obecnie lepiej/bezpieczniej zamawiać w miejscach, gdzie można odebrać towar osobiście, bo w przypadku ewentualnej reklamacji nie trzeba się później "bujać" i stresować zwrotami ;)