Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 753788 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline parsom

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1350 dnia: Pt, 10 Kwiecień 2020, 14:46:40 »
O czym tu chcesz dyskutować? Zachowujecie się jak dzieci i tyle.

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1351 dnia: Pt, 10 Kwiecień 2020, 14:53:18 »
Ja z tobą o niczym nie chcę dyskutować, natomiast widzę, że ty chcesz o czymś ze mną dyskutować tylko nie wiesz jak, dlatego dałem ci wskazówkę by pomóc ci w sposób prawidłowy wyartykułować swoje myśli. Ja napisałem do gluty w sprawie która chyba nie wymaga głębszego wyjaśniania? Otrzymałem meila z zaproszeniem do skorzystania z promocji -25% na koszyk, ale w sklepie nalicza się rabat -7% zamiast obiecanych 25%, stąd pytanie czy będzie udostępniona klientom sklepu promocja których sklep zaprasza do skorzystania z niej.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline parsom

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1352 dnia: Pt, 10 Kwiecień 2020, 15:12:03 »
Nie Szekak, masz obsesję. Mam gdzieś kto to pisze. Tu nie ma żadnej dyskusji, więc to żadne ad personam. To jest po prostu moja ocena waszego zachowania. Nie używam jej do obalenia waszych tez.
Moja ocena jest taka - ktoś popełnił błąd, z którego doskonale sobie zdajecie sprawę, ale powołując się na swoje mityczne prawa chcecie coś ugrać - nawet nie bardzo wiedząc co. To się nazywa pieniactwo.

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1353 dnia: Pt, 10 Kwiecień 2020, 15:18:32 »
Mówienie, że ktoś ma obsesje i nie stać go na komiksy jest atakiem ad personam, a nie merytoryczną dyskusją, a jak już wcześniej wspomniałem to jest dziecinada i sam sobie wystawiasz świadectwo. BTW, takie obrażanie jakie uskuteczniasz to też pieniactwo.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline PJP

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1354 dnia: Pt, 10 Kwiecień 2020, 16:55:54 »
Jak dla mnie jest to niepoważne zachowanie. A wystarczy napisać - tak, to była pomyłka, przepraszamy. Nawet jeśli było to celowe - przecież nikt się do tego nie przyzna ;) Z PRowego punktu widzenia jest niby OK. Mamy kontakt, dziewczyna się stara itd. Ale sądząc po kolejnych opiniach koledzy czy koleżanki ją sabotują i w efekcie wychodzi gorzej niż było: ludzie się wkurwiają, wydawnictwo dostaje po dupie itd. Nie mam informacji, czy to są zwyczajne wtopy, czy zawinił materiał ludzki, czy to celowa polityka, więc nie będę się wypowiadać. Obojętnie, co by to nie było - ta wasza polityka informacyjna jest słaba. Może to forum nie jest największym rynkiem zbytu dla komiksów i możecie generalnie mieć to gdzieś, ale pamiętajcie - jeden wkurzony klient naprawdę może mocno zaszkodzić bo nigdy nie wiecie, kto i gdzie ma znajomości... Tutaj jestem po stronie Szekaka i nie uważam tego za pieniactwo czy próbę wymuszenia :)

Offline nekro

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1355 dnia: Pt, 10 Kwiecień 2020, 17:31:13 »
Przecież jest wyraźnie napisane, że powinno się dostać dodatkowy rabat 25% a nie 7%. Działało dobrze na samym początku.

Offline glutamiluta

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1356 dnia: Pt, 10 Kwiecień 2020, 17:46:23 »
Nie ma, że dodatkowy. Ale już zlecam to do poprawy, skoro tak to rozumiecie.

Od początku mówiłam, że promocja była źle ustawiona i napisałam poprawne zasady.
Nie będę wdawać się w polemiki z pieniaczami.

Dziś już mam pod korek wszystkiego <otwiera wino>

Offline LordDisneyland

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1357 dnia: Pt, 10 Kwiecień 2020, 18:16:04 »


Dziś już mam pod korek wszystkiego <otwiera wino>


Nie tędy droga, droga Gluto!



,, - Eeeeech.''

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1358 dnia: Pt, 10 Kwiecień 2020, 18:42:02 »
Cytuj
Nie ma, że dodatkowy. Ale już zlecam to do poprawy, skoro tak to rozumiecie.

Od początku mówiłam, że promocja była źle ustawiona i napisałam poprawne zasady.
Nie będę wdawać się w polemiki z pieniaczami.

  Nie "tak to rozumiecie", tylko tak to napisaliście. W zwykłej pizzerii potrafią tak napisać ulotkę, że wszyscy wiedzą że nie da rady naraz dostać drugiej pizzy za pół ceny i darmowej coli. To że sklep który istnieje zdaje się od dawna, nie potrafi jednoznacznie określić jakie ma warunki sprzedaży, to świadczy o sklepie a nie o jego klientach.
  No i serio pieniaczy? Natychmiast mi się przypomniał stary dowcip o milicjancie bijącym żonę "Józek na Boga, nie przynoś nigdy pracy do domu!!!".
   

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1359 dnia: Pt, 10 Kwiecień 2020, 18:43:26 »
Ja jak to przeczytałem to mi się skojarzyło z tym:
Cytuj
- Jeśli ktoś poczuł się urażony tym gestem, gestem, który nie miał złych intencji, to chciałabym wyrazić ubolewanie i przeprosić - podkreśliła Joanna Lichocka w rozmowie z "Faktem".

 ;D
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline parsom

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1360 dnia: Pt, 10 Kwiecień 2020, 18:44:53 »
Ale to, że klienci toczą pianę po wyjaśnieniu oczywistej pomyłki, to już świadczy o klientach.

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1361 dnia: Pt, 10 Kwiecień 2020, 18:53:11 »
Świadczy, nie świadczy. To nie jest związek partnerski w stosunku 1:1.

Tysonek

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1362 dnia: Pt, 10 Kwiecień 2020, 20:45:08 »
Ale to, że klienci toczą pianę po wyjaśnieniu oczywistej pomyłki, to już świadczy o klientach.

Daj spokój, najwyraźniej tyle mają z życia co sobie przed Wielkanocą poszczekają że nie dostali darmowych komiksików.

Offline nayroth

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1363 dnia: Pt, 10 Kwiecień 2020, 21:15:58 »
Oj, wjechała szlachta komiksowa i demostruje swoją wyższość pospólstwu.

Zachciało się darmowych komiksików, co?! Znaj swoje miejsce chytra tłuszczo i ucz sie zakupowej etykiety od jaśniepaństwa.   

Offline parsom

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1364 dnia: Pt, 10 Kwiecień 2020, 21:54:23 »
Nie, po prostu bądź uczciwy i nie żeruj na ludzkim błędzie.