Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 746490 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Grzmichuj

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1305 dnia: Śr, 08 Kwiecień 2020, 00:41:35 »
No nie wiem. Chyba nie po to powstał ten wątek, żeby gluta uczyła się obsługi sklepu. Nie dość, że wykorzystuje bazę i ten wątek, niesłusznie nazywając pewne oferty "promocjami", to jeszcze o 20 nie potrafi skończyć pracy, tylko włazi na forum.
Adminie, uważniej przyjrzałbym się tej postaci, bo moim zdaniem jej działalność to kontrabanda. Jak Egmont chce lasować swoją ofertę, np. "Niesamowitą wow ofertę cenową -20% na WSZYSTKO* (*poza tym co fajne i możesz być zainteresowany), to niech wykupi baner i wesprze forum oficjalnie. A nie jak zwykle marketing partyzancki.
jeżeli nadal będzie opowiadał takie bzdury, to skontaktuję się z odpowiednimi organami odnośnie pomawiania mnie, Egmontu i jeszcze kilku innych polskich wydawnictw. Ciekawe, czy wówczas będziesz takim kozakiem?

Offline history

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1306 dnia: Śr, 08 Kwiecień 2020, 08:36:30 »
Ej ej ale mój post z promką zebrał tylko jednego lajka a post o tym abym wysyłał na pw 7! :D Ja się tak nie bawię! Zbieram lajki! :D
Na banerze na egmont.pl dalej widnieje -25% a w koszyku nalicza 7%. Drugi raz w historii na egmont można było zamówić coś w dobrym rabacie a teraz to już bida :D

ramirez82

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1307 dnia: Śr, 08 Kwiecień 2020, 08:41:10 »
Podziękuj Glucie, jakby nie interweniowała, więcej ludzi skorzystałoby z promocji, to i więcej lajkow by wpadło ;)

Offline history

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1308 dnia: Śr, 08 Kwiecień 2020, 09:08:00 »
Nie wiem jaką korzyść zebrała Gluta jako pracownik Egmont za zmianę zasad promocji. Z jednej strony szanuje się wierność pracodawcy a z drugiej to trochę jak ktoś ujął partyzantka wobec nas forumowiczów :D
Ale też dobrze że ci którzy się załapali nie będą mieli anulowanych zamówień bo to było by już bardzo nie w porządku ;)

Online misiokles

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1309 dnia: Śr, 08 Kwiecień 2020, 09:13:55 »
Błąd ludzki NIGDY nie był zmianą zasad promocji.

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1310 dnia: Śr, 08 Kwiecień 2020, 09:18:14 »
Nie wiem jaką korzyść zebrała Gluta jako pracownik Egmont za zmianę zasad promocji. Z jednej strony szanuje się wierność pracodawcy a z drugiej to trochę jak ktoś ujął partyzantka wobec nas forumowiczów :D
Zawsze mówiłem, że gluta nie jest wtykiem naszego forum w egmoncie, tylko wtykiem egmontu na naszym forum.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Tysonek

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1311 dnia: Śr, 08 Kwiecień 2020, 09:27:42 »
Strasznie smutno się czyta te tępe i chamskie pojazdy po Glucie która zawsze poświeci czas żeby pomóc każdemu który ma jakiś problem z zamówieniem na przykład, ale cóż, nie przyjanuszowaliście żerując na czyimś błędzie to żale trzeba wylać.

Offline nocny

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1312 dnia: Śr, 08 Kwiecień 2020, 09:31:13 »
Widzę problem z czytaniem żartów i ironii :)

Offline Pawelek

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1313 dnia: Śr, 08 Kwiecień 2020, 09:54:51 »
Ale też dobrze że ci którzy się załapali nie będą mieli anulowanych zamówień bo to było by już bardzo nie w porządku ;)
Nie mów hop ;)

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1314 dnia: Śr, 08 Kwiecień 2020, 09:59:04 »
Nie anuluja, skoro kasa im sie zgadza gdy sprzedaja przez posredniokow z mega rabatem, to nawet i przy takim rabacie sprzedajac ze sklepu oficjalnego bedzie im sie zgadzac.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1315 dnia: Śr, 08 Kwiecień 2020, 10:56:22 »
Strasznie smutno się czyta te tępe i chamskie pojazdy po Glucie która zawsze poświeci czas żeby pomóc każdemu który ma jakiś problem z zamówieniem na przykład, ale cóż, nie przyjanuszowaliście żerując na czyimś błędzie to żale trzeba wylać.

Wg mnie większość tych wypowiedzi to żarty i przyjacielska szydera. Z wyjątkiem posta grzmichuja, ale on odzywa się wyłącznie po to, żeby krytykować i wyrażać swoją pogardę do określonych ludzi/zachowań, więc specjalnie bym się takimi postami nie przejmował. Trzeba po prostu olać i tyle.

Offline Grzmichuj

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1316 dnia: Śr, 08 Kwiecień 2020, 15:53:18 »
Wg mnie większość tych wypowiedzi to żarty i przyjacielska szydera. Z wyjątkiem posta grzmichuja, ale on odzywa się wyłącznie po to, żeby krytykować i wyrażać swoją pogardę do określonych ludzi/zachowań, więc specjalnie bym się takimi postami nie przejmował. Trzeba po prostu olać i tyle.

Zgadzam się i gardzą tobą zarazem.
jeżeli nadal będzie opowiadał takie bzdury, to skontaktuję się z odpowiednimi organami odnośnie pomawiania mnie, Egmontu i jeszcze kilku innych polskich wydawnictw. Ciekawe, czy wówczas będziesz takim kozakiem?

Offline szulig

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1317 dnia: Śr, 08 Kwiecień 2020, 15:57:03 »
Paczka z egmontu przyszla w nie całą dobę. Najciekawsze w tym ze nie mialem pojecia co zamowilem odnosnie tej ksiazki co robi promocję. Głównie zalezalo mi na wysokim rabacie. I tak mialem sie tego pozbyc. Ku mojemu zdziwieniu byla to jakas ksiazeczka do malowania bez uzycia farbek. Tylko woda i pedzel. Ile radosci i zabawy miala moja cora:). Mowi na to czarodziejska książka i nie moze wyjsc z podziwu jak mozna malowac bez farbek.
Naprawde jedna z bardziej udanych promocji. Zamierzona czy nie.

Online Leyek

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1318 dnia: Śr, 08 Kwiecień 2020, 17:00:24 »
@up
Ja miałem otwartą tą stronę z banerem promocji i przyszedł syn i mówi: "O Banda Beti". Nawet nie kojarzyłem, że to kiedykolwiek oglądał. Też wziąłem tą wodną malowankę i tą zwykłą też, bo potem drugie zamówienie jeszcze robiłem już po mniejszych rabatach na pozycje co w innych sklepach są trudniej dostępne.

Offline glutamiluta

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1319 dnia: Śr, 08 Kwiecień 2020, 17:07:34 »
mamy sporo promek na książki dla dzieci, które są na serio tanie, ale nie wiem czy Wam podsyłać bo to nie komiksy, aleeee jednak rabat czy dostawa są wtedy na koszyk :>