Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 746644 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline GoNzO

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1200 dnia: Nd, 23 Luty 2020, 17:27:14 »
Robił ktoś tam zakupy? Jak pakują?

Bardzo słabo, raz miałem okazję kupować, ale dawno.

Offline parsom

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1201 dnia: Nd, 23 Luty 2020, 19:04:37 »
Chodnik to to samo co znak i matras - pakowanie podobne, ja nigdy nie miałem z nimi problemów. Kiedyś wymieniałem Lucyfera z odpadającymi okładkami - załatwiali to wzorowo.

Offline Tanatos

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1202 dnia: Nd, 23 Luty 2020, 22:49:35 »
Zamówienie poszło, to za kilka dni się przekonam. Mam tylko nadzieję że pakują lepiej niż livro, gdzie dają sam karton i to sklejony tak że widać zawartość.

Offline mack3

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1203 dnia: Wt, 25 Luty 2020, 01:10:36 »
Oddajemy kasę na Ravelo i Egmoncie
https://egmont.pl/oddajemykase
https://www.ravelo.pl/ravelo-poleca
A już myślałem, że ten obiecany cashback z twisto ;).
Przy okazji - ta sprawa umarła czy jakaś szansa jeszcze na to jest?

Offline glutamiluta

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1204 dnia: Wt, 25 Luty 2020, 08:11:29 »
żyje, ale wszystko w swoim czasie

Offline laf

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1205 dnia: Wt, 25 Luty 2020, 11:55:21 »
Obniżka:
1) Gotham Central 1-4, stan idealny, Egmont, wydanie z nowym logo DC - 100
Paczkomat - 15
Tak dobra seria w tak dobrej cenie - nic, tylko brać. A kolegę @Soonitora polecam  :)

martinezpl

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1206 dnia: Wt, 25 Luty 2020, 16:17:10 »
Robił ktoś tam zakupy? Jak pakują?
Dzisiaj przyszło mi zamówienie kurierem DPD. W środku były Punisher Max tomy 4-7 i Ultimate Spider Man tomy 2-5 czyli 8 grubych tomów i wszystko wrzucone do kartona, pomiędzy tylko papier wrzucony jako wypełniacz, ale krawędzie komiksów nie były zabezpieczone. W efekcie 2 Spider Many lekko ubite rogi, będę reklamował, oni mają wywalone na moje pieniądze, to ja mam wywalone na ich pieniądze.

Offline Pawel.M

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1207 dnia: Śr, 26 Luty 2020, 01:21:41 »
Hmmmm, czyli Paskarza też to pewnie dotyczy. A właśnie tam złożyłem zamówienie. Cóż, najwyżej będę reklamował do skutku.

EDYCJA. Z reklamowaniem też mogą być problemy - z ośmiu zamówionych pozycji, siedem po złożeniu przeze mnie zamówienia zniknęło z oferty Paskarza, czyli brałem ostatnie egzemplarze. To teraz parę dni nerwówki :D
« Ostatnia zmiana: Śr, 26 Luty 2020, 01:27:28 wysłana przez Pawel.M »

Offline Night wolf

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1208 dnia: Śr, 26 Luty 2020, 10:38:06 »
Na Tantis.pl bardzo fajny rabat na trzeci tom Bernarda Prince - 43%

https://tantis.pl/bernard-prince-t-3-p943579.html



Trzeba wchodzić przez ceneo, bo z tego linku odpala normalny rabat 36%.
Kalkulator Egmontu
Przeczytane: 961 z 1492 (64,41%) // Do przeczytania: 531 (35,59%) stan na 11.02.2020
Goodreads

Offline Jaxx

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1209 dnia: Śr, 26 Luty 2020, 11:15:57 »
Trzeba wchodzić przez ceneo, bo z tego linku odpala normalny rabat 36%.

Istotnie, początkowo wszedłem przez Ceneo i widocznie przeglądarka to zapamiętała, bo później wchodziłem bezpośrednio i już zawsze było 43%. Przez wyszukiwanie w sklepie podpowiedź też pokazuje mi się już z tym rabatem.




martinezpl

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1210 dnia: Śr, 26 Luty 2020, 11:25:50 »
Dzisiaj przyszło mi zamówienie kurierem DPD. W środku były Punisher Max tomy 4-7 i Ultimate Spider Man tomy 2-5 czyli 8 grubych tomów i wszystko wrzucone do kartona, pomiędzy tylko papier wrzucony jako wypełniacz, ale krawędzie komiksów nie były zabezpieczone. W efekcie 2 Spider Many lekko ubite rogi, będę reklamował, oni mają wywalone na moje pieniądze, to ja mam wywalone na ich pieniądze.
Ok, mały update do mojego posta, którego napisałem w przypływie złości. Obsługa z Chodnika Literackiego wysłała dzisiaj kuriera po uszkodzone egzemplarze i będą wymieniać. Dość szybko odpisują na maile, więc obsługa jest ok, ale nadal w myśli mam to, że kupiłem kilka pozycji za 460 zł i było to spakowane byle jak, tzn. bez dbałości o zabezpieczenie krawędzi, które są najbardziej narażone przy wszelkich książkach, tym bardziej w twardej oprawie.

Offline isteklistek

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1211 dnia: Śr, 26 Luty 2020, 16:01:22 »
Przeglądając allegro trafiłem

https://allegrolokalnie.pl/oferta/alan-moore-wywiady


Jeżeli na fake, to warto brać, a widać sporo jeszcze jest, zamiast przepłacać ponad 100 zł.

Offline Arne

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1212 dnia: Śr, 26 Luty 2020, 21:52:58 »
No i skończył się zasób szczęścia przy zakupach w livro :'(
Odebrałem dzisiaj dwie przesyłki z livro (podzieliłem zamówienie formatami, żeby zminimalizować ryzyko uszkodzeń). Obie paczki przyszły w cienkich składanych kartonikach, bez żadnych zabezpieczeń w środku (nawet skrawka folii bąbelkowej, nic...). Paczka z formatem A4 miała szczęście, bez uszkodzeń. Paczka z formatem B5 już niestety nie: na 13 pozycji 9 mocno potłuczonych (w tym 4 HC-ki). No ale jak się pakuje rogami na zewnątrz i bez żadnego zabezpieczenia w cienki kartonik, gdzie zawartość od wystawania na zewnątrz powstrzymuje tylko warstwa taśmy klejącej, to musi się tak skończyć :'(

Offline history

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1213 dnia: Pt, 28 Luty 2020, 13:48:29 »
No i skończył się zasób szczęścia przy zakupach w livro :'(
Odebrałem dzisiaj dwie przesyłki z livro (podzieliłem zamówienie formatami, żeby zminimalizować ryzyko uszkodzeń). Obie paczki przyszły w cienkich składanych kartonikach, bez żadnych zabezpieczeń w środku (nawet skrawka folii bąbelkowej, nic...). Paczka z formatem A4 miała szczęście, bez uszkodzeń. Paczka z formatem B5 już niestety nie: na 13 pozycji 9 mocno potłuczonych (w tym 4 HC-ki). No ale jak się pakuje rogami na zewnątrz i bez żadnego zabezpieczenia w cienki kartonik, gdzie zawartość od wystawania na zewnątrz powstrzymuje tylko warstwa taśmy klejącej, to musi się tak skończyć :'(

Temat był wałkowany wiele razy. Ja cieszę się szczęściem tych co twierdzą że mieli kilka czy kilkanaście zamówień i było ok bo u mnie wręcz odwrotnie :D

Offline laf

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1214 dnia: Pt, 28 Luty 2020, 14:15:49 »
Ja cieszę się szczęściem tych co twierdzą że mieli kilka czy kilkanaście zamówień i było ok bo u mnie wręcz odwrotnie :D
Ja na 10 zamówień w Livro (od kwietnia 2019) i setki zamówionych pozycji (poza swoimi komiksami zamawiam mnóstwo książek dla ludzi z pracy) reklamowałem jedną książkę. I nie jest tak, że tak "twierdzę", ale faktycznie tak było. I NIGDY nie miałem zwykłego kartonu bez żadnego wypełnienia - zawsze była jakaś folia bąbelkowa, poduszki powietrzne, a ostatnio (2 zamówienia) folia z takimi dużymi bąbelkami.
Nie bronię Livro, bo faktycznie pakują fatalnie. Karton jest cienki, a wrzucone wypełniacze nie zajmują całej wolnej przestrzeni, przez co zamówione rzeczy bez problemu mogą się przemieszczać. Jak ktoś chce odbierać przesyłki ze spokojem i bez dodatkowej adrenaliny to ten sklep nie jest dla nich. Lepiej zamawiać w Gildii lub Fantastycznych Światach. Ja jednak do tej pory nie miałem z nimi problemu (nawet przy wymianie uszkodzonej książki) i mam zamiar nadal robić tam zakupy.