Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 746611 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline chch

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1080 dnia: Pn, 13 Styczeń 2020, 18:33:38 »
Co tak marnie z promocjami teraz? Zawsze tak jest po nowym roku?

Obawiam się, że "lepiej, to już było". W poprzednim roku jeż nie było takich promocji jak wcześniej z mastercard/visa.

Offline stempel

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1081 dnia: Pn, 13 Styczeń 2020, 20:54:40 »
Tylko szkoda że ceny od razu w górę...
I to jest właśnie przykład ludzkiej głupoty - czy oni tam nie wiedzę, że ludzie umieją liczyć i nie łapią się na puste hasła - WYPRZEDAŻ, PROMOCJA? Darmowa przesyłka - ok, ale wczoraj była zniżka 25%, a dziś 15%, co daje jasny wniosek, iż przy zakupie kilku pozycji więcej zarobią na darmowej wysyłce, niż przy zaoferowaniu wyższego rabatu. Dla mnie to strzał w kolano, no ale kto tam tych speców od marketingu rozumie... ;)

Offline arczi_ancymon

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1082 dnia: Pn, 13 Styczeń 2020, 22:10:31 »
Myślę, że lepiej od ciebie wiedzą na co "łapią" się ludzie.

Offline stempel

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1083 dnia: Wt, 14 Styczeń 2020, 10:26:57 »
Myślę, że lepiej od ciebie wiedzą na co "łapią" się ludzie.
No ja bym z tym polemizował albowiem widziałem, już wielu mistrzów twórczej kreacji swojej pracy, których efekt ostatecznie był więcej niż mierny. Oczywiście są osoby, które się na tą " wyjątkową" ofertę skuszą jednakże większe grono osób zaglądających na stronę Egmontu to klienci potrafiący liczyć i dokonujący więcej niż sporadycznych zakupów , więc takie działanie bardziej odpycha niż przyciąga. No ba ale jak to bywa są takie promocje i inne promocję

Offline misiokles

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1084 dnia: Wt, 14 Styczeń 2020, 10:35:42 »
Tylko że mechanizm dotyczy całej oferty sklepu, komiksy są ułamkiem oferty. I może komiksiarze bardziej ciułają każdy grosz, jednak sklep bardzo dobrze wie na co łapią się ludzie.

Offline stempel

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1085 dnia: Wt, 14 Styczeń 2020, 11:33:03 »
Tylko że mechanizm dotyczy całej oferty sklepu, komiksy są ułamkiem oferty. I może komiksiarze bardziej ciułają każdy grosz, jednak sklep bardzo dobrze wie na co łapią się ludzie.
Oczywiście komiksy są ułamkiem oferty jednakże myślę, że zwykły klient raczej nie zagląda na ich stronę firmową, a jedynie zakupy robi w księgarniach internetowych i wówczas faktycznie takie myśli mają szansę na powodzenie jak ktoś na bieżąco nie obserwuje rynku. Komiksiarze nie ciułają, a racjonalnie gospodarują posiadanymi środkami finansami,  aby mieć więcej dobra na półkach
« Ostatnia zmiana: Wt, 14 Styczeń 2020, 11:35:01 wysłana przez stempel »

Offline Grzmichuj

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1086 dnia: Wt, 14 Styczeń 2020, 13:25:55 »
Może faktycznie przestali się prześcigać w promocjach, bo to prowadziło donikąd. Ceny są teraz wszędzie całkiem porównywalne, więc to na co ja stawiam to obsługa klienta (zwłaszcza w przypadku wymiany produktów).
jeżeli nadal będzie opowiadał takie bzdury, to skontaktuję się z odpowiednimi organami odnośnie pomawiania mnie, Egmontu i jeszcze kilku innych polskich wydawnictw. Ciekawe, czy wówczas będziesz takim kozakiem?

Offline Leyek

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1087 dnia: Wt, 14 Styczeń 2020, 19:27:11 »
Ha! wyczekałem z zamówieniem i w końcu jest kod na bookdepository, "PL10", 10% na wszystko do 26 stycznia dla zakupów z Polski. Przy okazji, jak ktoś widział jakieś fajne oferty warte dołożenia do koszyka na bd będę wdzięczny za polecenia :).

Na BD to pakowanie raczej słabe, nie? 2 pierwsze tomy kolekcji Toppiego wychodzą w całkiem fajnej cenie, ale nie chciałbym ich mieć mocno poobijanych.

Offline Antari

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1088 dnia: Śr, 15 Styczeń 2020, 09:18:01 »
Jest jakiś aktualny kod na Livro?

Offline eridraven

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1089 dnia: Śr, 15 Styczeń 2020, 12:28:38 »
Jest jakiś aktualny kod na Livro?

Nie.

PS Kody jak już są - widoczne są na głównie stronie sklepu.
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Offline freshmaker

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1090 dnia: Cz, 16 Styczeń 2020, 09:22:21 »
Jak ktoś kupuje na Amazonie to jest: Hellblazer by Garth Ennis Omnibus Vol. 1 za £52

https://www.amazon.co.uk/gp/product/1401299911

a ile za wysyłkę tego cuda?
« Ostatnia zmiana: Cz, 16 Styczeń 2020, 09:30:12 wysłana przez Mateusz »

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1091 dnia: Cz, 16 Styczeń 2020, 09:29:53 »
Masz tam:
This item can be delivered to Poland. Details - to kliknij
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline misiokles

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1092 dnia: Cz, 16 Styczeń 2020, 10:30:55 »
a ile za wysyłkę tego cuda?
To amazon - jak dojdzie może cuda nie przypominać 😏

Offline Mane

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1093 dnia: Cz, 16 Styczeń 2020, 13:48:23 »
Odradzam zamawianie omnibusow na amazonie sam sie przekonalem ze nie warto, zero zabezpieczenia , poobijane nadawało sie tylko do reklamacji. Nawet te super promocje nadal uwazam nie warto.

Offline Antari

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #1094 dnia: Pn, 20 Styczeń 2020, 16:17:21 »
Niezły rabacik na nowości z lutego na tym Livro. Wychodzi około ~42%