Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 753677 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Koalar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #810 dnia: So, 23 Listopad 2019, 12:43:39 »
I dobrze, może codziennie dają jakąś pulę? :)
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Online parsom

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #811 dnia: So, 23 Listopad 2019, 12:56:27 »
W sumie - czy to tak bardzo opłacalne, jeżeli wziąć pod uwagę, że trzeba kupować tam, gdzie jest możliwość kupienia przez ceneo, nie da się zastosować dodatkowego rabatu (np. na livro - chyba, że się da?) i trzeba dopłacić za przesyłkę? W innym czasie pewnie bym się rzucił, ale BF za pasem...

Online Szekak

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #812 dnia: So, 23 Listopad 2019, 13:25:02 »
Tak, bardzo. Praktycznie zawsze conajmniej 50% okładkowej, a czesto 55%. Ja sie obkupilem.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #813 dnia: So, 23 Listopad 2019, 14:03:24 »
Opłaca się. Kupiłem dzisiaj na próbę dwa miękkokładkowe egmonty w tej mandandzie czy czymś tam z darmowa wysyłką na PP  i wyszło mi ponad 8 złotych taniej od tantisu, co na dwóch takich tomach jest naprawdę dużą różnicą, tyle że widziałem że oni nie wszystko tam mają np. drugiego tomu X-men nie mieli. Właściwie to Egmont udało mi się już nadrobić i nie bardzo mi się chce bawić w te multikonta, ale jakbym miał większe zaległości to by raczej było warto. Lepszej promocji chyba raczej trudno będzie oczekiwać, no chyba że ktoś znowu z Masterpassem wyjedzie.

Offline mack3

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #814 dnia: So, 23 Listopad 2019, 14:19:13 »
Ja sie obkupilem.
Ale to kupiłeś z kilku kont czy jak to działało? Czy jednak więcej kuponów na jedno konto?

Online adamarluk

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #815 dnia: So, 23 Listopad 2019, 14:49:10 »
Chyba kupony już się wyczerpały.

Offline asx76

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #816 dnia: So, 23 Listopad 2019, 18:51:58 »
Ciekawe, czy NSC jest na tyle zadowolone z obrotów podczas ostatniej promocji, że podczas Black Week zrobi gorszą... o ile w ogóle ;)

Offline history

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #817 dnia: So, 23 Listopad 2019, 19:04:29 »
ja zrobiłem 4 zakupy, w tym 3 z tego mandando czy jakos tak gdzie była darmowa wysyłka, wychodziło jakieś 55-70 procent taniej od okładkowej.

Online stempel

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #818 dnia: So, 23 Listopad 2019, 21:50:04 »
Jeśli była w sklepie darmowa wysyłka, to się bardzo opłacała, a jeśli trzeba było dopłacić za nią to w sumie też nie było tak źle np. w Mandadzie kaczki mi wyszły praktycznie po 27 zł :), a dziś zakup w livro to 47 zł za wujka sknerusa don rosy plus z archiwum wróblewskiego 47 zł, czyli też całkiem nieźle :) Wstrzymałem się jednak z zakładaniem kolejnych kont, aby zobaczyć, co będzie na bf, bo z takich pilnych rzeczy to mam może jeszcze z 30 pozycji, ale rozkładam to czasowo, bo może będzie jeszcze lepsza okazja :)

Offline mack3

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #819 dnia: Nd, 24 Listopad 2019, 13:31:29 »
U mnie dziś blik zadziałał.
Wydaje się więc, że nowa pula się pojawiła i raz na jakiś czas się pojawia - trzeba polować.
Gdy chciałem użyć drugi raz pojawiło się "kupon osiągnął limit użycia" - wydaje się więc, że można użyć tylko raz - przynajmniej na jedno konto (dla osób zwracających na to uwagę - sprawdziłem w regulaminie ceneo i wg tego regulaminu niestety (przynajmniej dla mnie) sprzeczne z nim jest posiadanie 2 kont lub zakupy z konta kogoś innego - wobec czego odpuściłem sprawdzanie takiej kombinacji).

Offline Voitas

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #820 dnia: Pn, 25 Listopad 2019, 09:00:37 »
Gdzie podaje się ten kod?

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #821 dnia: Pn, 25 Listopad 2019, 09:06:48 »
W koszyku Ceneo w polu kupony rabatowe
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline arczi_ancymon

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #822 dnia: Pn, 25 Listopad 2019, 09:51:52 »
Będzie jeszcze rabat 35% w Bonito?

Online Szekak

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #823 dnia: Wt, 26 Listopad 2019, 14:00:59 »
Zaczęły mi przychodzić pierwsze paczki z promocji Ceneo ze sklepu manada - pakowanie super, stan komiksów super, a cena jeszcze bardziej super.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline MarcusSz

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #824 dnia: Wt, 26 Listopad 2019, 14:39:32 »
Zaczęły mi przychodzić pierwsze paczki z promocji Ceneo ze sklepu manada - pakowanie super, stan komiksów super, a cena jeszcze bardziej super.
Tak się zapytam, miałeś wcześniej jakieś info o wysyłce? Niby tylko 5 zakupów ale jakiekolwiek info byłoby miłe.