Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 746740 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

sum41

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #735 dnia: Cz, 07 Listopad 2019, 14:17:43 »
Non Stop Comics mają nową stronę internetową i z tej okazji mają mega rabaty.

Np. The Goon 3 - niecałe 72 zł!

Wysyłka od 100 zł za darmo - brać!


Tylko problem taki że ten Goon niedostępny ;]

Offline asx76

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #736 dnia: Cz, 07 Listopad 2019, 14:49:01 »
Wystosowałem do NSC maila z prośbą o uczynienie go dostępnym, żeby załapał się na promocję - a nuż się uda? ;) Przydałoby się więcej takich wiadomości, może się złamią? ;) Spróbować nie zaszkodzi :P

Offline parsom

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #737 dnia: Cz, 07 Listopad 2019, 15:37:15 »
Jak się uda - zostaniesz bohaterem. We własnym domu, i nie tylko.

Offline Grrrgory

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #738 dnia: Cz, 07 Listopad 2019, 15:40:35 »
@asx76
Również wysmarowałem im maila. Ja to też żałuję Baśniowa 4 tomu. Też nie da się kupić. Niefajnie trochę się zachowali. Jeżeli nie chcą sprzedawać nowości w promocyjnej cenie, to mogliby zostawić normalną cenę przy nich, a tak to smuteczek.

Offline Grrrgory

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #739 dnia: Pt, 08 Listopad 2019, 09:50:13 »

Nie mogę już edytować poprzedniego posta.
Taką odpowiedź dostałem od NSC:

Książki, które Pan podał są w zapowiedziach i fizycznie ich jeszcze nie mamy. Promocja natomiast dotyczy pozycji będących obecnie na stanie.

Także niestety nie ma co czekać że się pojawą 🙁 Trzeba brać co jest..

Offline KubciO

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #740 dnia: Pt, 08 Listopad 2019, 11:00:25 »
Ciekaw jestem, co z zamówieniami, które zawierają pozycje będące zapowiedziami. Zrealizują czy może anulujalą?

Offline robbirob

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #741 dnia: Pt, 08 Listopad 2019, 14:55:10 »
Ponawiam pytanie: czy ktos z forumowiczow wie, czy po 22. Wrzesnia byl jakis kod rabatowy w Fantastycznych Swiatach? Zazwyczaj dawali kod rabatowy 2 razy w miesiacu, a teraz taka przerwa...
Teraz jest, na 7%:

Ważny do poniedziałku 11 listopada, do godziny 23:59.
Kod: LIST72019

Offline LordDisneyland

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #742 dnia: So, 09 Listopad 2019, 02:13:09 »
Non Stop Comics mają nową stronę internetową i z tej okazji mają mega rabaty.

Np. The Goon 3 - niecałe 72 zł!

Wysyłka od 100 zł za darmo - brać!

Nie orientujecie się, czy Shanghai Red w ogóle było dostępne?
,, - Eeeeech.''

Offline nekro

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #743 dnia: Cz, 14 Listopad 2019, 23:38:29 »
Na Gildii ponownie wyprzedaż do 38%
https://www.gildia.pl/promocje/178

Kto wie, czy nie lepiej wstrzymać się do końca miesiąca na black friday ,  cyber monday ?
« Ostatnia zmiana: Pt, 15 Listopad 2019, 09:02:20 wysłana przez Mateusz »

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #744 dnia: Pt, 15 Listopad 2019, 09:21:08 »
Kto wie, czy nie lepiej wstrzymać się do końca miesiąca na black friday ,  cyber monday ?

black friday to ściema, nie spodziewałbym się większych rabatów niż normalnie. sens ma dzień darmowej dostawy, też jakoś w listopadzie chyba wypada, jak ktoś nie ma smarta i możliwości odbioru osobistego to polecam.

38% to spoko zniżka, jak komuś czegoś brakuje to radzę brać.

Offline history

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #745 dnia: Pt, 15 Listopad 2019, 09:29:35 »
Na black friday moze po prostu wskoczyc jakis kod promocyjny 5-10% do niektorych ksiegarni. Na wiecej nie moga sobie pozwolic, przeciez nie beda sprzedawac ponizej cen hurtowych i kosztow wlasnych...

Offline isteklistek

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #746 dnia: Pt, 15 Listopad 2019, 09:36:30 »
Wóz, albo przewóz... PR podpinanie się pod akcje jest takie sobie. Jeżeli sklepy nie mogą sobie pozwolić, to niech nie robią czegoś na co ich nie stać. Nie wiem skąd przekonanie, że oni muszą do tego przystąpić, nie ma żadnego nakazu.

Offline Antari

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #747 dnia: Pt, 15 Listopad 2019, 09:45:19 »
Na black friday moze po prostu wskoczyc jakis kod promocyjny 5-10% do niektorych ksiegarni. Na wiecej nie moga sobie pozwolic, przeciez nie beda sprzedawac ponizej cen hurtowych i kosztow wlasnych...

Żeby to stwierdzić musiałbyś znać ceny zakupu, marże itd. Bez tego to czysta spekulacja. Gdyby dali 45% co byłoby trochę wyższym rabatem niż zazwyczaj pewnie jeszcze by dali radę.

A nawet gdyby to już było poniżej cen hurtowych to przecież mamy przykłady, że czasami sprzedaje się bez konkretnego celu finansowego, tylko po to aby budować markę i PRowo podbijać słupki. Przecież Gluta się do tego oficjalnie przyznała gdy jej wypomniałem brak logiki w prowadzeniu konta na allegro vs sklep Egmontu.

Offline isteklistek

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #748 dnia: Pt, 15 Listopad 2019, 10:07:17 »
Logika sklepów jest dziwna. W ciągu całego roku szarpią się, aby sprzedać i wymyślają promocje, kody, 2za1, 3 za 1, rabat lojalnościowy za określone sumy itd. itd. A przychodzi jeden dzień, gdzie można dać sporo i zaszaleć, aby zrobić sobie bazę, być może przyczyni się ona do tego, aby w ciągu roku trochę ograniczyć rabaty i przytulić większe zyski....ale nie. Dajmy rabaty te, co zwykle, a za miesiąc damy promocję, która w ogólnym rozrachunku okaże się przebijać to, co dawaliśmy w czasie BF.
« Ostatnia zmiana: Pt, 15 Listopad 2019, 10:08:59 wysłana przez isteklistek »

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #749 dnia: Pt, 15 Listopad 2019, 10:08:18 »
Wóz, albo przewóz... PR podpinanie się pod akcje jest takie sobie. Jeżeli sklepy nie mogą sobie pozwolić, to niech nie robią czegoś na co ich nie stać. Nie wiem skąd przekonanie, że oni muszą do tego przystąpić, nie ma żadnego nakazu.

oczywiście ze jest słabe, ale skuteczne. ludzie zakodowali obraz Black Friday bazując na przebitkach z Teleexpresu, gdzie Amerykanie walczyli w sklepie o telewizor za 10 dolców i oczekują nie wiadomo jakich cen. Tymczasem taktyka wielu sklepów jest prosta - podnieść ceny przed BF, opuścić na czas samego święta (albo nawet zostawić cenę wyższą niż pierwotna) i liczyć zyski. nie ma co obwiniać sklepów, faktycznie nie zejdą poniżej marży - bo i po co?

dlatego właśnie proponuję się nie napalać. dobre promki na komiksy to wg. mnie -40%, masterpassy, darmowa dostawa.