Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 746693 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

noniewiem

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #615 dnia: Cz, 12 Wrzesień 2019, 16:10:44 »
Ja zamawiam 90% komiksów zawsze w preorderze, więc najtajniej wychodzi mi na livro, darmowa wysylka powyzej 150zł oraz zawsze trafię na dodatkowy rabacik. Pełno zamówień z tej stronki i jeszcze nie trafiłem na jakiekolwiek uszkodzenia.

Offline history

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #616 dnia: Pt, 13 Wrzesień 2019, 09:05:20 »
Ja zamawiam 90% komiksów zawsze w preorderze, więc najtajniej wychodzi mi na livro, darmowa wysylka powyzej 150zł oraz zawsze trafię na dodatkowy rabacik. Pełno zamówień z tej stronki i jeszcze nie trafiłem na jakiekolwiek uszkodzenia.

Może livro ma kilka pakowni w zależności od regionu? Bo ja miałem trzy zamówienia i wszystkie były karygodnie zapakowane.

Offline weiter

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #617 dnia: So, 14 Wrzesień 2019, 00:02:56 »
W Livro zamówiłem tylko raz. Trzy filmy na blu-ray za 170 zł.
Wszystkie trzy otrzymałem przefoliowane.
Takie dziadowskie praktyki to jeszcze mogę zaakceptować kupując film w MM za 20 zł na promocji.
Ale nie za taką cenę.
Dziękuję i żegnam bez żalu.

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #618 dnia: So, 14 Wrzesień 2019, 07:11:14 »
Też mi się czasem zdażają przefoliowane i zastanawiam się z czego to wynika? Z tego, że filmy są ze zwrotów? Folia na pudełku jest zawsze wtedy taka podgnieciona.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline weiter

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #619 dnia: So, 14 Wrzesień 2019, 09:04:16 »
Wiem, że w Empiku czy MediaMarkt, pracownicy mieli prawo wypożyczyć film do obejrzenia.
Było to motywowane względami "szkoleniowymi" pracownika.
Pytanie ilu pracowników wypożyczyło jakiś film zanim ten trafił w końcu na półkę?
Dla mnie takie przefoliowane filmy to używki i powinny być sprzedawane w outlecie.
Dlatego też jak dostane taki film za dwie dyszki to nie grymaszę, ale nie w "normalnej" cenie jak wtedy z Livro.
A przecież Livro to nie Empik czy MM z siecią sklepów w całej Polsce,
do których wchodzą ludzie i proszą pracownika, żeby ten polecił im jakiś ciekawy film do obejrzenia.

Online radef

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #620 dnia: So, 14 Wrzesień 2019, 10:47:51 »
A przecież Livro to nie Empik czy MM z siecią sklepów w całej Polsce,
Livro to Empik. Mają nawet ten sam magazyn, więc prawdopodobnie dostałeś zwroty z salonów.
Kacza Agencja Informacyjna - newsy, recenzje, artykuły nie tylko o komiksach Disneya

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #621 dnia: So, 14 Wrzesień 2019, 11:13:02 »
No i sprawa wyjaśniona.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline freshmaker

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #622 dnia: So, 14 Wrzesień 2019, 17:30:17 »
dobry cynk w sprawie wyprzedaży screamu na bonito. kupiłem sobie ostatniego metabarona i nestora za 70 PLN.

Offline Grrrgory

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #623 dnia: Nd, 15 Wrzesień 2019, 18:07:29 »
Na chodniku literackim dzisiaj ostatni dzień wspomnianej już tutaj promocji 2 i 3 książka z rabatem 42%.
Może i bym skorzystał, ale tam straszna bieda w asortymencie komiksowym. Zawsze tak jest? Interesuje mnie uzupełnienie Royal City / Futura Nostalgia / BBPO Plaga żab ale braki na magazynach mają.
Jedynie zastanawiam się nad Grass Kings. Komplet wychodzi niecałe 102 zł.

Offline asx76

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #624 dnia: Nd, 15 Wrzesień 2019, 19:52:09 »
Warto cierpliwie poczekać na lepsze okazje, które zapewne nadarzą się wkrótce, a nie rzucać się na byle co. Sklepy nie przegapią możliwości zwiększenia obrotów w okresie przedświątecznym i o potencjalnych klientów w końcu się postarają :)

Offline laf

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #625 dnia: Pn, 16 Wrzesień 2019, 00:14:29 »
Warto cierpliwie poczekać na lepsze okazje, które zapewne nadarzą się wkrótce, a nie rzucać się na byle co. Sklepy nie przegapią możliwości zwiększenia obrotów w okresie przedświątecznym i o potencjalnych klientów w końcu się postarają :)

Ale przecież komplet Grass Kings za 102 zł, nawet z dodatkowymi kosztami wysyłki, to naprawdę świetna cena.

A z tymi przedświątecznymi promocjami to aż tak bardzo bym nie szafował. Dla wydawców i księgarń grudzień to prawdziwa żyła złota i w tym miesiącu nie oczekiwał bym zbyt wielu promocji.

Edit. Czy Wy, tak samo jak ja, łudzicie się jeszcze promocją Masterpassa?

Offline asx76

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #626 dnia: Pn, 16 Wrzesień 2019, 07:48:11 »
Ale przecież komplet Grass Kings za 102 zł, nawet z dodatkowymi kosztami wysyłki, to naprawdę świetna cena.

A z tymi przedświątecznymi promocjami to aż tak bardzo bym nie szafował. Dla wydawców i księgarń grudzień to prawdziwa żyła złota i w tym miesiącu nie oczekiwał bym zbyt wielu promocji.


1. Z tą subtelną różnicą, że nie miałem na myśli "Grass Kings" - jest tyle fajnych komiksów na rynku, iż ten niespecjalnie mnie interesuje, dlatego go nie uwzględniłem ;)

2. Pańskie oczekiwania pozbawione rzeczywistych podstaw to jedno, natomiast fakty z ubiegłych lat stanowią ich całkowite zaprzeczenie - np. w ubiegłym roku Bonito dawało takie przed i między świąteczne promocje, że hej! A nawet że ho, ho! :P Nie widzę powodu dla którego AD 2019 miałby być inszy od poprzednich lat, zwłaszcza w okresie wzmożonych zakupów, więc o klienta powalczą, spokojna rozgrzana głowa :P

Offline laf

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #627 dnia: Pn, 16 Wrzesień 2019, 07:57:44 »
2. Pańskie oczekiwania pozbawione rzeczywistych podstaw to jedno, natomiast fakty z ubiegłych lat stanowią ich całkowite zaprzeczenie - np. w ubiegłym roku Bonito dawało takie przed i między świąteczne promocje, że hej! A nawet że ho, ho! :P Nie widzę powodu dla którego AD 2019 miałby być inszy od poprzednich lat, zwłaszcza w okresie wzmożonych zakupów, więc o klienta powalczą, spokojna rozgrzana głowa :P
No cóż, ja z kolei nie uwzględniłem faktu, że po świętach też jest jeszcze parę dni grudnia i wtedy faktycznie ciekawe promocje się trafiają. Ale tuż przed czy nawet przez cały miesiąc przed świętami to ciężko oczekiwać promocji zrzucających z krzesła.

Offline weiter

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #628 dnia: Wt, 17 Wrzesień 2019, 14:17:42 »
Livro to Empik. Mają nawet ten sam magazyn, więc prawdopodobnie dostałeś zwroty z salonów.
Nie wiedziałem. Dzięki za wyjaśnienie. Już na pewno filmu tam nie kupię.

Offline laf

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #629 dnia: Śr, 18 Wrzesień 2019, 07:21:22 »
Livro to Empik.
Potwierdzam. Dostałem niedawno zamówienie z Livro (tak na marginesie nawet fajnie zapakowane  :o) i na jednej z książek była naklejka z napisem "tylko w Empiku".