Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 752489 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Murazor

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #465 dnia: Pn, 15 Lipiec 2019, 13:05:12 »
W nocy jeszcze tego rabatu nie było, a stany magazynowe poleciały ostro w dół.
Promocje wyprzedażowe (czerwony znaczek i np: 40%) dotyczy to często części nakładu, np 20 sztuk i jak się wyprzeda to wraca do normalnej ceny i normalnych stanów.

Offline Mane

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #466 dnia: Pn, 15 Lipiec 2019, 13:53:25 »
Zagadajcie na czacie na tania książka ja tak dostałem rabat i zamówiłem batmana za 520zł to aż 170zł taniej! Mail z anulowaniem zamówienia już wysłany do Egmont :D Czekamy na kolejne newsy z obniżką dobrze jest jednak zamawiać za pobraniem tak bym był mega w plecy z kasą.

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #467 dnia: Pn, 15 Lipiec 2019, 16:25:05 »
A jest jaki kod rabatowy na Bonito? Przydałoby się, lipcowe zakupy będą większe, niże zazwyczaj :D / :(

Offline Antari

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #468 dnia: Pn, 15 Lipiec 2019, 16:41:00 »
A jest jaki kod rabatowy na Bonito? Przydałoby się, lipcowe zakupy będą większe, niże zazwyczaj :D / :(

Chwilowo nie ma. Jakby był, to faktycznie byłaby fajna promocja. Jedynie lojalnościówka i nie obejmuje rzeczy z promocji. Znając życie jakiś kod wyjdzie jak się skończy -35%.

Offline Death

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #469 dnia: Pn, 15 Lipiec 2019, 22:27:48 »
Fajne rzeczy są na tej wyprzedaży bonito. Np. Rewolucje skutnika po - 46%. Ja z całego serca polecam Niczego nie dotykać. Przeczytałem pierwszy raz ze 2 tyg temu i zrobił na mnie duże wrażenie pod każdym względem. Pomysł, narracja, same rysunki, kolory... Nie mogę się doczekać na rysowanym przez Beziana album z serii Donżon. Przeglądałem niemiecką wersję i kosmos.

Online Voitas

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #470 dnia: Wt, 16 Lipiec 2019, 09:41:56 »
Na Bonito jest już pakiet lipcowy od Egmontu

Offline Glimclaw

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #471 dnia: Wt, 16 Lipiec 2019, 13:23:21 »
Gdyby ktoś szukał na bonito.pl tomu 4 Invincible to jest podpięty pod "Invicibles. Tom 4"

Offline roble

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #472 dnia: Wt, 16 Lipiec 2019, 13:57:19 »
Gdyby ktoś szukał na bonito.pl tomu 4 Invincible to jest podpięty pod "Invicibles. Tom 4"

Przyjacielu, myślę że większość ma założony schowek w tym sklepie i ten tytuł od miesiąca ponad już tam leży, kazdy zainteresowany na pewno wie o tym,
pewnie też dostał maila też o dostepnosci,
wg mnie bonito oprócz gildia ma najlepsze tzw schowki sklepowe.

Offline freshmaker

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #473 dnia: Wt, 16 Lipiec 2019, 20:14:49 »
czy ewentualnie gdzie pojawiają się kody zniżkowe do empik.com?

Offline eyesore

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #474 dnia: Wt, 16 Lipiec 2019, 21:19:29 »
Prośba- przestańcie robić bałagan w temacie "Wyprzedaże i promocje w sklepach internetowych"
komentujcie tutaj, chyba łatwo to zrozumieć?

Itachi

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #475 dnia: Śr, 17 Lipiec 2019, 19:12:43 »
Korzystając z możliwości chciałbym pochwalić użytkownika/allegrowicza xanara. Pakowanie lepsze niż w sklepach, kartonik, bąble, stretch. Polecam!

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #476 dnia: Śr, 17 Lipiec 2019, 19:26:00 »
Dzięki, wczoraj jeden użytkownik skarżył się na mnie do administracji a dzisiaj pochwała, co za miła odmiana  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline OokamiG

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #477 dnia: Cz, 18 Lipiec 2019, 00:58:52 »
Chyba promocja z gat. "kto pierwszy ten lepszy" w Bonito:

Civil War II - Spider-Man i X-Men oraz Providence mają oznaczenie "-37%". Lazarus tom 5 "-41%".
Do tego rabat lojalnościowy.

Te wyższe rabaty nie łączą się z rabatem lojalnościowym. Dali procent wyżej i są 4 procent do przodu.
« Ostatnia zmiana: Cz, 18 Lipiec 2019, 11:19:18 wysłana przez Mateusz »

Offline death_bird

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #478 dnia: Cz, 18 Lipiec 2019, 08:52:35 »
To w takim razie coś musieli pokręcić albo robią ludzi w konia - trzymając to w nocy w koszyku widziałem zaznaczoną dodatkową zniżkę za rabat lojalnościowy.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Darth_Simon

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #479 dnia: Cz, 18 Lipiec 2019, 09:41:49 »
Jeżeli chodzi o Bonito to oni w tej chwili strasznie mieszają promocjami.

Np. Spider - Man Mc-Farlane'a - 2 dni temu był na "promocji (dokładnie to wyprzedaży 33%" co wyklucza rabat za stałego klienta (co było dziwne gdy mieli ogólną zniżkę 35% + rabat za stałego klienta) Wczoraj to zmienili i jest "promocja/wyprzedaż 36%" Nie jest to rewelacja ale przynajmniej logicznie.
Batman Metal Tom 3 - od wczoraj wieczór do dziś rano miał "promocję/wyprzedaż 36%" która teraz zniknęła.

Trochę mi nie pasuje wyprzedaż nowości, bo jest to trochę nielogiczne.
Zupełnie jakby zamierzali bardziej się otwierać na nowych lub mało kupujących klientów. Bo taka forma promocji jest korzystniejsza dla tych co nie mają nabitej zniżki dla stałych klientów.
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker