Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 746727 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline radef

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #435 dnia: Cz, 11 Lipiec 2019, 14:27:40 »
W 99% obecna wyprzedaż jest połączeniem dwóch promocji - wyprzedaży sprzed kilku miesięcy (nawet zniżki te same) i promocji na Nowe DC (tu 50% zamiast 60%).
Kacza Agencja Informacyjna - newsy, recenzje, artykuły nie tylko o komiksach Disneya

Offline glutamiluta

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #436 dnia: Cz, 11 Lipiec 2019, 14:36:54 »
tak jest, teraz wkleiliśmy ostatnie sztuki - wiecej nie będzie

za JAKIŚ CZAS będą nowe tytuły
dam znac :)

Offline jsm

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #437 dnia: Cz, 11 Lipiec 2019, 16:49:24 »
No właśnie też mi się wydaje, że czasowa aczkolwiek o promocjach na wydawnictwa informują na Facebooku chociażby, a o Egmoncie nic nie było chyba. No nic - czas odezwać się do helpdesku Bonito i potwierdzić.

Tak jak mówiłem tak zrobiłem i oto mam potwierdzenie, iż teraz standardowo w bonito będzie -30% na wszystkie ksiażki.

Cytat: bok@bonito
Szanowny Kliencie,
uprzejmie informuję, iż obecnie wszystkie pozycje w naszej księgarni standardowy rabat jaki posiadają to -30%.

A na pytanie o terminowość tego rabatu otrzymałem informację:

Cytat: bok@bonito
Szanowny Panie,
uprzejmie informuję, iż rabat jest stały.

Tak więc jeśli ktoś nie szuka super hiper oszczędności oraz a chce zachować możliwości osobistego odbioru to nie jest to taki zły deal: -30% standardowo, -5% za przekroczenie 1000 zł w przeciągu pół roku i okresowe promocje z kodami. Oczywiście mam nadzieję doczekać się jakiejś dodatkowej fajnej (-40% lub więcej!) promocji na produkty z wydawnictwa Egmont :)

Offline Kadet

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #438 dnia: Cz, 11 Lipiec 2019, 16:53:08 »
No, to jest chyba wstęp do tego połączenia z Arosem, o którym była wcześniej mowa. Tam w końcu jest właśnie standardowe -30%.
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Offline jsm

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #439 dnia: Cz, 11 Lipiec 2019, 17:01:15 »
Dokładnie. Plus w Arosie można teraz wskazać punkty Bonito jako miejsce bezpłatnego odbioru zamówienia.

Offline stempel

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #440 dnia: Cz, 11 Lipiec 2019, 18:03:36 »
tak jest, teraz wkleiliśmy ostatnie sztuki - wiecej nie będzie

za JAKIŚ CZAS będą nowe tytuły
dam znac :)
Mam nadzieję, że będą inne niż "herosi w skarpetkach" albowiem praktycznie to do nich jest skierowana owa promocja (znowu;/). Fajnie, że jest tin tin. lucky, smerfy ale może więcej niż jeden tytuł. Może zróbcie 50% na całą serie :) Więcej innego typu komiksów niż hero :)

Offline adamarluk

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #441 dnia: Cz, 11 Lipiec 2019, 18:05:51 »
Aktualne rabaty w Bonito
Egmont -30%
Mucha -27%
Marginesy -30%
Ongrys standard -30%, zbiorcze np. Dredd, Władcy Chmielu -15%
Scream standard -25%, limitowane np. lotnicze -15%
Kultura Gniewu -30%
Timof -30%
Kurc -15%  :-\
Nasza Księgarnia -30%
Taurus -20%
Planeta Komiksów -15%  :-\
KBoom -15%
Kubusse -15%
Elemental -20%

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #442 dnia: Cz, 11 Lipiec 2019, 18:07:51 »
Nie ma czego kupić jednym słowem.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Gascon200

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #443 dnia: Cz, 11 Lipiec 2019, 19:23:17 »
"Lucky Luke: Cyrk Western" Morrisa i Goscinnego za marne 10 zł (-60%), "Umpa-Pę" Uderzo i Goscinnego za 24,51 (-50% - a to jest świetnej jakości integral HC z pięcioma albumami i dodatkami!!)

te 2 tytuły już niestety zniknęły, zachęciłeś mnie tymi krótkimi opisami :P

Offline Benson

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #444 dnia: Cz, 11 Lipiec 2019, 21:58:47 »
Jedna z książek, którą kupiłem u konkurencji:
https://bonito.pl/k-1923737-obsydianowa-komnata
Do tego wymienione wyżej rabaty na komiksy i to tyle jeśli chodzi o stałe -30% na "wszystkie pozycje w naszej księgarni".

Offline death_bird

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #445 dnia: Cz, 11 Lipiec 2019, 22:12:52 »
Tak jak mówiłem tak zrobiłem i oto mam potwierdzenie, iż teraz standardowo w bonito będzie -30% na wszystkie ksiażki.

To kity jakieś cisną, bo z tego co widzę na PIW jest 25% rabatu, na Napoleon V 22%, PWN 20% a HB-ki Bellony mają ledwo 15%.
Jeden Inforteditions łapie się na owe 30% podstawowego rabatu.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline jsm

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #446 dnia: Cz, 11 Lipiec 2019, 22:46:07 »
być może pani z BOKu miała na myśli Egmont. pozostałe wydawnictwa komiksowe też różne rabaty mają.

Offline death_bird

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #447 dnia: Cz, 11 Lipiec 2019, 23:25:24 »
No to w takim razie gdzie Rzym a gdzie Krym. "Wszystkie książki" a Egmont to dwie zupełnie różne pary kaloszy.  :-\
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline jsm

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #448 dnia: Pt, 12 Lipiec 2019, 07:49:39 »
No to w takim razie gdzie Rzym a gdzie Krym. "Wszystkie książki" a Egmont to dwie zupełnie różne pary kaloszy.  :-\

Co zrobisz jak nic nie zrobisz. Tak czy inaczej pozostaje czujnie obserwować to co się dzieje w Bonito. W sumie mogę się założyć, że -35% wróci po tym jak zobaczyłem puste półki w punkcie odbioru ostatnio. Gdzieś tam podświadomie, nie posiadając żadnych informacji z wewnątrz Bonito, wydaje mi się, że ta zmiana im raczej na dobre nie wyjdzie.

Offline glutamiluta

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #449 dnia: Pt, 12 Lipiec 2019, 09:03:05 »
Do wyprzedaży egmontu zwolniłam jeszcze klilka produktów. Stany powinny sie pokazać w ciągu 2h