Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 752736 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Benson

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #420 dnia: Cz, 11 Lipiec 2019, 08:33:11 »
W Bonito w ciągu roku wydałem ok. 4 tys. zł. Ale teraz, gdy okazało się, że taniaksiazka.pl ma ten sam koszyk o 30zł taniej (w Bonito 330zł), zdecydowałem się na konkurencję i jeśli trend się utrzyma, pożegnam się z Bonito na zawsze.

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #421 dnia: Cz, 11 Lipiec 2019, 08:38:03 »
A w tym Tantis rabaty skaczą, czy jak już spadło na Egmont to się nie podniesie? Śledzi tam ktoś ceny na bierząco i się orientuje? Bo zastanawiam się czy jest sens czekać.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline carnivale

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #422 dnia: Cz, 11 Lipiec 2019, 08:49:14 »
Kiedyś obserwowałem tantis i tam rabaty na egmont były przypisywane w zależności od tytułu. Nie było czegoś takiego jak 30% na wszystko. Nawet teraz tak jest... Hellblazer 39% natomiast palcojad już 37%. I tak jest odkąd pamiętam.

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #423 dnia: Cz, 11 Lipiec 2019, 08:56:50 »
Ale to na co wczesniej bylo 41 czy tam 42 teraz jest 39 i pewnie analogicznie, na to co bylo wczesniej 39, teraz jest 37, stad moje pytanie.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline carnivale

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #424 dnia: Cz, 11 Lipiec 2019, 09:09:44 »
A no to już tak wnikliwie to tego nie obserwowałem.

Offline jsm

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #425 dnia: Cz, 11 Lipiec 2019, 09:17:20 »
A ja za to staram się przeczekać wakacyjne zawirowania okołopromocyjne wierny Bonito. Możliwość bezpłatnego odbioru i natychmiastowej kontroli stanu zamówienia znaczą dla mnie więcej niż parę/paredziesiąt złotych przy założeniu, że cena nadal jest konkurencyjna chociażby ze sklepem Gildii - a w chwili obecnej jest (dla przykładu Invicibles. Tom 4: bonito przy moich zniżkach: 66,49 Gildia: 69,90 + przesyłka).

Przy okazji, -30% na produkty Egmontu to jest stała zniżka czy czasowa? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji.

Offline Murazor

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #426 dnia: Cz, 11 Lipiec 2019, 10:14:34 »
Raczej czasowa, bo pojawiła się parę dni temu. Ktoś pisał, że mogą być promocje na 'wydawnictwa', albo na typ historii (przygodowa).

Offline jsm

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #427 dnia: Cz, 11 Lipiec 2019, 10:20:22 »
No właśnie też mi się wydaje, że czasowa aczkolwiek o promocjach na wydawnictwa informują na Facebooku chociażby, a o Egmoncie nic nie było chyba. No nic - czas odezwać się do helpdesku Bonito i potwierdzić.

PS ktoś wcześniej pochwalił się ile wydał w Bonito więc kontrolnie sprawdziłem ile sumarycznie z małżonką wydałem w Bonito od początku tego roku iiiiii... ktoś zna skutecznego lekarza od uzależnień? :o

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #428 dnia: Cz, 11 Lipiec 2019, 10:24:19 »
Ja w tym miesiącu wydałem ponad 3k, także śmiem wątpić żebyś był bardziej chory ode mnie  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline jsm

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #429 dnia: Cz, 11 Lipiec 2019, 10:32:52 »
OK, mamy zwycięzcę :)

Offline OokamiG

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #430 dnia: Cz, 11 Lipiec 2019, 13:22:01 »
Ja w bonito w ciągu roku wydalem koło 3000 złotych, a są jeszcze inne księgarnie i sklepy komiksowe, ale dziękuje panowie za uświadomienie mnie, ze nie jest jest jeszcze ze mną tak źle. :)

Offline Kadet

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #431 dnia: Cz, 11 Lipiec 2019, 13:58:11 »
Proszę
https://egmont.pl/wyprzedaz

Pewnie wszyscy zaraz się rzucą na Nowe DC Comics, ale z mniej oczywistych rzeczy zwracam uwagę na "Kawę Zombo" Loisela ze zniżką 50%, "Lucky Luke: Cyrk Western" Morrisa i Goscinnego za marne 10 zł (-60%), "Umpa-Pę" Uderzo i Goscinnego za 24,51 (-50% - a to jest świetnej jakości integral HC z pięcioma albumami i dodatkami!!), "Koks w ładowni" (jeden z moich ulubionych "Tintinów" za -50%)... no i przewodniki po filmach Star Wars w śmiesznie obniżonej cenie (ale to już chyba tylko dla oddanych fanów gwiezdnowojennych)...

Są też pierwsze dwa tomiki Usagiego ze zniżką 40%, jak ktoś nie może się doczekać na wynik negocjacji Egmontu i Fantagraphics. Jest w nich opisana historia szkolenia Usagiego na samuraja i to, jak został roninem (oraz jego pierwsze spotkanie z Genem).
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Online PJP

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #432 dnia: Cz, 11 Lipiec 2019, 14:01:10 »
No właśnie. Myszę też wyłapałem https://egmont.pl/Myszka-Miki-Kawa-Zombo,4017161,p.html

Offline GoNzO

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #433 dnia: Cz, 11 Lipiec 2019, 14:16:04 »
Ale się rzucili na New52, Suicide squad już normalna cena, wieczni batman i robin wyprzedane, ale coś tam nadgoniłem, fajna promocja :].

Offline glutamiluta

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #434 dnia: Cz, 11 Lipiec 2019, 14:18:52 »
z dc to mało zostało po ostatniej promce
kto pierwszy, ten lepszy bo nie mam potwierdzenia co dalej z tym