Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 753291 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Itachi

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #360 dnia: Wt, 25 Czerwiec 2019, 22:37:33 »
Panowie na Fantastycznych Światach rabat ma jeszcze kilka pozycji z Planety Komiksów (Chłopaki nowsze tomy, GH tom 2), Egmont też ma kilka komiksów z rabatem ponad 40% jak Daredevil, kilka nowszych tomów z Odrodzenia (Flash, SS, Nightwing) czy Imperium Shi'ar...




Dzięki za info!
« Ostatnia zmiana: Wt, 25 Czerwiec 2019, 22:40:57 wysłana przez Itachi »

Offline roble

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #361 dnia: Wt, 25 Czerwiec 2019, 23:20:40 »
Kolejny raz składam zamówienie a następnego dnia FŚ podaje na forum kod rabatowy  :'(

oj mlody, mlody.. ;)

Offline robbirob

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #362 dnia: Śr, 26 Czerwiec 2019, 08:24:10 »
oj mlody, mlody.. ;)
Hehe, racja! Newsletter kolego!

@Itachi
Ale to chyba jakieś wietrzenie magazynów, czy coś, bo niektóre komiksy z Twojego zam. można dodać tylko w ilości 1 egz. Podejrzewam, że robią wyprzedaż, ludzie szybko wykupią pojedyncze sztuki i się skończy.

Tysonek

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #363 dnia: Śr, 26 Czerwiec 2019, 08:29:18 »
Faktycznie fantastyczne światy, Pasażerowie Wiatru na stronie 70,29 zł, po dodaniu do koszyka 86,39 zł.

edit:
Taka sama sytuacja np. z Pustym Człowiekiem.
« Ostatnia zmiana: Śr, 26 Czerwiec 2019, 08:35:56 wysłana przez Tysonek »

Offline robbirob

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #364 dnia: Śr, 26 Czerwiec 2019, 08:45:40 »
Faktycznie fantastyczne światy, Pasażerowie Wiatru na stronie 70,29 zł, po dodaniu do koszyka 86,39 zł.

edit:
Taka sama sytuacja np. z Pustym Człowiekiem.
Odśwież teraz produkt na stronie. Zaskoczy Ci wyższa cena. Ja tak właśnie miałem z Pustym Człowiekiem. System widać zmienia ceny.

edit. może ktoś własnie w tym momencie kupił tego Pustego człowwieka jak my mieliśmy go w koszyku. Mówiłem, że to pojedyncze sztuki i kto pierwszy ten lepszy.

Tysonek

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #365 dnia: Śr, 26 Czerwiec 2019, 09:38:09 »
Właśnie odświeżałem i w zakładce promocje nadal była niższa cena która się zmieniała po dodaniu do koszyka. Miało być pierwsze zamówienie z fś, ale przy takiej polityce wolę pozostać przy poprzednich dostawcach mojego małego nałogu :D

Offline robbirob

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #366 dnia: Śr, 26 Czerwiec 2019, 09:42:50 »
Właśnie odświeżałem i w zakładce promocje nadal była niższa cena która się zmieniała po dodaniu do koszyka. Miało być pierwsze zamówienie z fś, ale przy takiej polityce wolę pozostać przy poprzednich dostawcach mojego małego nałogu :D
Ja mam cenę Pasażerów wiatru, tom 1 na stronie 86,39. Także jest ok, trafiłeś na odświeżanie bazy, albo faktyccznie ktoś cię ubiegł.

Offline Quetzalcoatl9

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #367 dnia: Śr, 26 Czerwiec 2019, 14:23:07 »
Z tego co zauważyłem to taniaksiazka.pl i fantastyczne światy to ta sama firma.A w taniaksiazka.pl w tej chwili macie obniżki co wczoraj były na fantastycznewiaty.pl - Pasażerowie Wiatru np. po 70 pln z groszami.I jeszcze dodajcie do tego kupon rabatowy PAKA8 to odejmie Wam 8%.Tylko pewnie trzeba się spieszyć bo znowu zrobią korektę.

Online szulig

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #368 dnia: Cz, 27 Czerwiec 2019, 15:22:57 »
W wątku Wyprzedaże i promocje zamieszczono info o wyprzedaży w ruchu. Czy kwota 2,90 za Tytusa pokrywa jakiekolwiek poniesione koszty w związku z wydaniem tego komiksu? Tak z ciekawości pytam

Online misiokles

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #369 dnia: Cz, 27 Czerwiec 2019, 16:16:54 »
Ale to wyprzedaż Ruchu czy Prószyńskiego? Gdyż to robi różnicę.

Offline R~Q

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #370 dnia: Cz, 27 Czerwiec 2019, 17:24:46 »
Tanio jak barszcz, to zamówiłem brakujące. Mam nadzieję, że Ruch S.A. w restrukturyzacji nie odwali maniany, jak kiedyś, gdy w trakcie realizacji zamówienia zamknięto kiosk, w którym miałem odebrać paczkę i zamiast przekierować ją do najbliższego kiosku, paczka jechała z powrotem do Warszawy (!) i znowu do Poznania.

Online Deg

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #371 dnia: Cz, 27 Czerwiec 2019, 21:20:01 »
W wątku Wyprzedaże i promocje zamieszczono info o wyprzedaży w ruchu. Czy kwota 2,90 za Tytusa pokrywa jakiekolwiek poniesione koszty w związku z wydaniem tego komiksu? Tak z ciekawości pytam
To chyba wydawcy musisz pytać, ale oni niezbyt chętnie się dzielą takimi informacjami ;) Gdybym miał strzelać, wychodzą pewnie w najgorszym wypadku na zero.
This is my truth, tell me yours.

Offline laf

« Ostatnia zmiana: Pt, 28 Czerwiec 2019, 14:31:05 wysłana przez laf »

Offline death_bird

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #373 dnia: So, 29 Czerwiec 2019, 21:18:22 »
Jakby ktoś przeoczył tę informację - kod -7% na Bonito to "malinka", ważny do 5 lipca.

Ja bym na ten przykład przegapił. Toteż dzięki. Ale skąd o nich się dowiadujecie? Bo ja z tego forum.  8)
« Ostatnia zmiana: So, 29 Czerwiec 2019, 23:54:06 wysłana przez Mateusz »
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Kadet

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #374 dnia: So, 29 Czerwiec 2019, 21:27:17 »
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!