Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 746720 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline szulig

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #15 dnia: Śr, 13 Luty 2019, 11:00:43 »
Wydaje mi się, że to całkiem ładna cena za The Goon;
https://livro.pl/kolekcja-the-goon-tom-1-powell-eric-sku1217948206.html?utm_source=ceneo.pl&utm_medium=cpc&utm_content=1217948206&ceneo_spo=true
Kilka innych NSC też z niezłym rabatem, np Nienawidzę Baśniowa 2


byly informacje ze na livro jest kiepskie pakowanie

Offline pMk_91

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #16 dnia: Śr, 13 Luty 2019, 11:16:17 »
Możliwe, ale cena chyba tak dobra, że się skusiłem i kilka innych NSC, zrobiłem sobie zaległości, czekając na jakieś 50% bezpośrednio u wydawcy :)
Może się uda..

Offline Wolvi

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #17 dnia: Śr, 13 Luty 2019, 11:23:21 »
Mi w Livro udało się 2x kupić bez uszkodzeń , chodz komiksy były tylko w kartonie.

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #18 dnia: Śr, 13 Luty 2019, 11:25:24 »
   O ile dobrze pamiętam NSC dało znać, że nie będzie więcej akcji promocyjnych - 50% i wcale im się nie dziwię, bo to był w moim mniemaniu strzał w kolano, także chyba nie bardzo masz na co czekać. Livro ma chyba najlepsze ceny na NSC, cyklicznie powtarzające się -36% na wszystko a na niektóre tytułu nawet więcej i zawsze u nich kupuję komiksy tego wydawcy, gdzie czekam aż się zbierze kilka tytułów. Pakowanie fakt kiepskie, ale nie demonizowałbym specjalnie tego na tle innych internetowych tanich książek. Brałem teraz właśnie The Goon, Ghost Money plus dwa miękkookładkowce i przyszły jak spod igły. Zresztą u nich, nigdy nic nie reklamowałem.

Offline pMk_91

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #19 dnia: Śr, 13 Luty 2019, 11:32:32 »
   O ile dobrze pamiętam NSC dało znać, że nie będzie więcej akcji promocyjnych - 50% i wcale im się nie dziwię, bo to był w moim mniemaniu strzał w kolano, także chyba nie bardzo masz na co czekać. Livro ma chyba najlepsze ceny na NSC, cyklicznie powtarzające się -36% na wszystko a na niektóre tytułu nawet więcej i zawsze u nich kupuję komiksy tego wydawcy, gdzie czekam aż się zbierze kilka tytułów. Pakowanie fakt kiepskie, ale nie demonizowałbym specjalnie tego na tle innych internetowych tanich książek. Brałem teraz właśnie The Goon, Ghost Money plus dwa miękkookładkowce i przyszły jak spod igły. Zresztą u nich, nigdy nic nie reklamowałem.

A to dzięki za informacje, bo musiała mnie ominąć. W takim razie faktycznie nie ma co cebularzyć i czekać. :) Ostatnio już nie wytrzymałem i kupiłem Zabij albo zgiń na bonito takie miałem ciśnienie xD

Online erol

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #20 dnia: Śr, 13 Luty 2019, 15:21:15 »
Ja nie mogę polecić livro, zamówiłem m.in. Zbira bo skusiła mnie promocja i miałem ciśnienie. W kartonie zero jakiejkolwiek folii papieru czy czegokolwiek. Komiksy latały sobie bezwładnie. Gdy otworzyłem paczke oczywiście zimny pot, na szczęście tylko 2 niewielkie obicia, ale zamówiony jeszcze zabij albo zgiń bez folii wymemłany masakra. Także nigdy więcej, już wolę dopłacić te kilka złotych i mieć pewność że przyjdą w stanie idealnym.

Offline Wolvi

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #21 dnia: Śr, 13 Luty 2019, 15:44:53 »
Dzisiaj dotarło zamówienie z czytam pl wszystko w stanie perfekt , drugie zamówienie w tym roku i wszystko o.k.
Rabat w granicach 45% wchodząc przez ceneo

sum41

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #22 dnia: Śr, 13 Luty 2019, 21:09:10 »
Czytam.pl tez ostatnio bralem tylko np niemaja nowosci ze Scream i to mnie sklania do zamowienia np w FS ...

Offline robbirob

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #23 dnia: Pt, 15 Luty 2019, 11:19:25 »
Na FS do jutra do północy działa kod (USAGI), tymczasem dodali nowości ze Scream:
https://www.fantastyczneswiaty.pl/wydawnictwo/scream-comics/Sortuj-DataMalejaco

Offline KubciO

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #24 dnia: Pt, 15 Luty 2019, 12:32:32 »
KOMIKS7 - kod do livro.pl, działa tylko na komiksy z tego co się zorientowałem, przy nowościach super ceny ( np. Deadly Class 27 zeta ), dodatkowo sporo rzeczy pojawia się jako preordery, ja zauważyłem Dallas Barr w cenie 83,7 zł, Halloween Blues w takiej samej cenie i Visiona za 39 zł.
Jest też nowy Hellboy. Po wykorzystaniu kodu można uzyskać rabat w wysokości 44/45%.

Offline Antari

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #25 dnia: So, 16 Luty 2019, 01:13:12 »
KOMIKS7 - kod do livro.pl, działa tylko na komiksy z tego co się zorientowałem, przy nowościach super ceny ( np. Deadly Class 27 zeta ), dodatkowo sporo rzeczy pojawia się jako preordery, ja zauważyłem Dallas Barr w cenie 83,7 zł, Halloween Blues w takiej samej cenie i Visiona za 39 zł.

Już chyba przestał działać, bo wywala mi komunikat, że "Kod kuponu KOMIKS7 jest niepoprawny."

Online roble

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #26 dnia: So, 16 Luty 2019, 01:38:46 »
Już chyba przestał działać, bo wywala mi komunikat, że "Kod kuponu KOMIKS7 jest niepoprawny."

nie tylko Tobie.. :(

Offline Cringer

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #27 dnia: So, 16 Luty 2019, 01:55:28 »
   O ile dobrze pamiętam NSC dało znać, że nie będzie więcej akcji promocyjnych - 50% i wcale im się nie dziwię, bo to był w moim mniemaniu strzał w kolano, także chyba nie bardzo masz na co czekać.
Było informacja od kogoś na jakimś konwencie kto rozmawiał z kimś ze stoiska NSC, i padła informacja że nie będą już robić promocji 50% na komiksy które ukazały się w danym roku. To dość istotne bo po tym fakcie i tak NSC zrobiło promocje 50% na czarny piątek 2018r na komiksy wydane przed 2018.
I czemu to miałby być strzał w kolano skoro w tym wypadku nie mają pośredników i te 50% ceny wpada bezpośrednio do ich kieszeni?

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #28 dnia: So, 16 Luty 2019, 02:09:22 »
  Głowę bym dał, że tę informację gdzieś widziałem/czytałem nie aż tak strasznie dawno temu. Promocja była 50%, ale wyłącznie na jedynki.
  Z tego samego powodu, dla którego Egmont nie strzela w swoim sklepie przecen 50%. Wiele razy to było tłumaczone i nie ma sensu się nad tym rozwodzić.

Offline Cringer

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #29 dnia: So, 16 Luty 2019, 02:49:45 »
No to może padła jeszcze inna informacje z tymi przecenami która mi umknęła bo do tej pory to kojarzyłem tylko z tym co napisałem wcześniej.
W kwestii Egmontu to owszem nie strzela przecen -50% chyba że robi wyprzedaże to nawet i do - 60% ceny dochodzą :)
Niemniej jednak masz rację nad tym tematem nie ma sensu się teraz rozwodzić.
« Ostatnia zmiana: So, 16 Luty 2019, 02:53:29 wysłana przez Cringer »