Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 746562 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline starcek

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #300 dnia: Wt, 28 Maj 2019, 15:21:50 »
Postanowiłem zaangażować się społecznie i polecić wam projekt fundacji SLOW pt. "The Best Polish Illustrators", szczególnie, że niedługo wyjdzie tom 4: COMIC BOOK.

https://shop.beslow.pl/kategoria/pojedyncze-tomy
Chyba wydawca się uaktywnił na tym forum. Tekst o tym, że niedługo wyjdzie 4. tom to jakiś ponury żart. On tak "wychodzi" od ponad roku.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Małpisyn

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #301 dnia: Wt, 28 Maj 2019, 15:30:11 »
Hej, nie jestem wydawcą, a tylko wspierającym tę dobrą inicjatywę. Nie wiedziałem, że temat tych albumów jest znany na forum (nie był poruszany, więc pomyślałem, że wspomnę o nim - tym bardziej, że przed chwilą przyszedł mail od wydawcy). To już rok od czasu, kiedy tom 4 miał być wydany? Pewnie masz rację - nie śledzę na bieżąco terminów, tylko na spokojnie czekam na kolejne tomy - tym bardziej, że poprzednie były wydane (też z opóźnieniem), a jakość wydania przekroczyła moje oczekiwania.

Fakt, że zawsze jest przesunięcie terminu, ale to godna inicjatywa - za małe pieniądze dostajesz coś, co powinno kosztować więcej (porównując do cen niektórych wydawany w PL rzeczy).

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #302 dnia: Wt, 28 Maj 2019, 15:34:47 »
  Wydanie wygląda całkiem ładnie, chociaż jak no fundację non-profit to cena wcale nie jest niska, rzekłbym całkowicie odwrotnie. A jak na w środku znajdują się komiksy takich polskich gwiazd jak Cabaj, Hirszfeld, Bogacka, Juszczuk czy Pałka a na bank przynajmniej część tych nazwisk tam jest to szkoda oczu.

Offline starcek

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #303 dnia: Wt, 28 Maj 2019, 15:39:46 »
Hej, nie jestem wydawcą, a tylko wspierającym tę dobrą inicjatywę. [...]
Oj, przepraszam. Ta Fundacja Slow działa stosownie do nazwy. Zebrali z rynku ponad 100 tys. i już wielokrotnie przesuwali termin premiery 4. tomu. A i podobno wielu rysowników, którymi firmowano ten projekt powiedziało grzecznie "nie".

@SkandalistaLarryFlynt
Jeśli tam będą takie gwiazdy prezentowane to zapowiada się niezła drama.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

2rcfrt

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #304 dnia: Wt, 28 Maj 2019, 20:00:34 »
@Małpisyn, zapomniałeś napisać że pierwotna data wydania to maj... 2018. Mamy maj 2019 czyli rok opóźnienia. Oznacza to, że osoby które na początku zbiórki wpłaciły pieniądze czekają ponad rok na jego wydanie. Czy znana jest Ci data jego wydania? Piszesz, że "muszą zebrać dodatkowych kilka złotych" Napisz proszę o jaką kwotę chodzi?

Online Szekak

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #305 dnia: Wt, 28 Maj 2019, 23:07:19 »
Dzisiaj ktoś się burzył na fejsie, że ponoć 120 000 złotych, czy coś takiego im brakuje. xD
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Grzmichuj

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #306 dnia: Śr, 29 Maj 2019, 00:04:34 »
Hej, nie jestem wydawcą, a tylko wspierającym tę dobrą inicjatywę. Nie wiedziałem, że temat tych albumów jest znany na forum (nie był poruszany, więc pomyślałem, że wspomnę o nim - tym bardziej, że przed chwilą przyszedł mail od wydawcy). To już rok od czasu, kiedy tom 4 miał być wydany? Pewnie masz rację - nie śledzę na bieżąco terminów, tylko na spokojnie czekam na kolejne tomy - tym bardziej, że poprzednie były wydane (też z opóźnieniem), a jakość wydania przekroczyła moje oczekiwania.

Fakt, że zawsze jest przesunięcie terminu, ale to godna inicjatywa - za małe pieniądze dostajesz coś, co powinno kosztować więcej (porównując do cen niektórych wydawany w PL rzeczy).

Proszę cię, nie żeń kitu. To najgorsza inicjatywa i cwaniactwo z jakim można się spotkać. Jeśli faktycznie nie jesteś wydawcą, a osobą "zaangażowaną" (w co nie wierzę, bo trzeba być diabłem wcielonym by wspierać tak dziadowską inicjatywę), to spożytkuj energię na coś wartościowego.
- Wzięli pieniądze od ludzi i od roku nie potrafią wydać albumu/
- Cena jest zawyżona w stosunku do jakości
- Nie płacą artystom
- Nie znają artystów, organizują zbiórkę portfolio, są totalnymi lamerami na rynku, każdy z na tym forum zrobiłby lepszy album, może byłby subiektywny, ale przynajmniej choć część osób znalazłaby się zasłużenie
- Są oszustami i krętaczami. Ktoś o takim samym imieniu i nazwisku widnieje jak wydawca w KRS jako dłużnik z nieopłaconymi 200k złotych.
- Spamujesz w wątku o wyprzedażach i promocjach
jeżeli nadal będzie opowiadał takie bzdury, to skontaktuję się z odpowiednimi organami odnośnie pomawiania mnie, Egmontu i jeszcze kilku innych polskich wydawnictw. Ciekawe, czy wówczas będziesz takim kozakiem?

Małpisyn

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #307 dnia: Śr, 29 Maj 2019, 09:37:30 »
Aby więc nie spamować - usunąłem post w wątku. Argument "ja bym zrobił to lepiej" i pozamiatane - przekonałeś mnie.

Offline Grzmichuj

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #308 dnia: Śr, 29 Maj 2019, 17:03:03 »
Jeśli nie widzisz różnicy między "ja bym to zrobił lepiej" a "każdy na tym forum zrobiłby lepszy album", to chyba jednak nie do końca jesteś uczciwy względem siebie
jeżeli nadal będzie opowiadał takie bzdury, to skontaktuję się z odpowiednimi organami odnośnie pomawiania mnie, Egmontu i jeszcze kilku innych polskich wydawnictw. Ciekawe, czy wówczas będziesz takim kozakiem?

Offline mani78

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #309 dnia: Pt, 31 Maj 2019, 07:59:46 »
Czy ktoś się orientuje, co się dzieje ze sklepem internetowym Mestro.pl? Zrobiłem zamówienie 23 maja i do tej pory nie nic się nie ruszyło w temacie. Na maile nie odpisują, telefonów nie odbierają.

sum41

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #310 dnia: Pt, 31 Maj 2019, 08:44:08 »
TANTIS to jakaś nowa księgarnia/sklep?

Ceny narazie mają niezłe.

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #311 dnia: Pt, 31 Maj 2019, 08:47:49 »
Było wspominane?
Dobre ksiazki.pl zmieniły nazwę oraz layout.

https://tantis.pl/
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline LordDisneyland

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #312 dnia: Pt, 31 Maj 2019, 09:38:18 »
Czy dobreksiazki miały jakiś program lojalnościowy? Ciekawe, czy zniżki przeszły do nowego tworu?
,, - Eeeeech.''

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #313 dnia: Pt, 31 Maj 2019, 10:56:17 »
  Nie miały, ale to był jeden z najtańszych sklepów na egmont wychodziło regularne 42% zniżki bez żadnych kodów i programów. Ten sklep jeszcze najlepiej nie działa, przez ceneo się wchodzi to niektóre ceny się obniżają a niektóre nie pewnie z czasem wszystko porobią na zicher. Za to co najsmutniejsze jest teraz drożej, obniżki na egmont zmniejszyły się do 37-38% i to nie tylko w tym tantisie, ale i u całej konkurencji. Śmierdzi mi to skandaliczną zmową cenową!!!

Offline KHonczak

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #314 dnia: So, 01 Czerwiec 2019, 18:50:04 »
Powiedzcie mi głupiemu - czy ja ślepy - czy  na bonito znikł się rabat na Kartę Dużej Rodziny ?