Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 753363 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Necr09

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3570 dnia: Pt, 22 Lipiec 2022, 11:10:22 »
ma ktoś nowy kod do empiku stacjonarnie 20%?

Znowu to samo.
Kupon rabatowy do korzystania w stacjonarnych empikach

www.idz.do/g9Kr

Ważny do 1.08.
FGO: 758,469,198

Offline radef

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3571 dnia: Pt, 22 Lipiec 2022, 13:44:26 »
Dotarła do mnie paczka z NSC i tak na oko powiedziałbym, że:
25% - nówka w folii, nie widzę jakichkolwiek uszczerbków
50% - nówka, ale z uszkodzoną folią
25% - lekko uszkodzone, ale podkreślam lekko
Kacza Agencja Informacyjna - newsy, recenzje, artykuły nie tylko o komiksach Disneya

Offline eyesore

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3572 dnia: Pn, 25 Lipiec 2022, 10:12:41 »
W piątek odebrałem paczkę od NSC, jedna pozycja mocno zakurzona, jedna z lekko walniętym rogiem i jedna  uderzona w bok, niestety dość mocno przez co kartki też są pogięte ale nie na tyle żeby nie dało się tego czytać. Reszta nówka sztuka, większość w folii.

Offline Rodrigues

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3573 dnia: Pn, 25 Lipiec 2022, 10:26:52 »
U mnie podobnie. Na 10 zamówiony sztuk poekspozycyjnych z NSC: 7 jest w stanie idealnym, 1 sztuka na twardo ma dwie rysy na tylnej okładce, 1 pozycja delikatnie dziabnięcie z na górnym grzebiecie (przez parę stron widać lekką falę) i najsłabiej wypadła ostatnia pozycja - pomimo częściowej folii w środku komiksu uszkodzona jest jedna strona (małe przedarcie) a parę kolejnych ma zagięte rogi. Oczywiście biorąc pod uwagę zapłaconą kwotę zupełnie nie żałuję zakupu ;).

Offline chch

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3574 dnia: Wt, 26 Lipiec 2022, 13:36:58 »
Dawno nie przypominałem ;) więc warto odświeżyć temat.
Polecam sprawdzać ceny nowości i nie tylko przez linki buyboxowe dostępne na tej stronie: https://wpodrozy.net.pl/komiksy_pl/. Można porównać sobie z ceneo i wybrać lepsza opcję.
Lista komiksów jest uzupełniana na bieżąco w miarę możliwości (mangi wybiórczo wg własnego widzimisię :P).
Potwierdzam, że porównywarka przydatna, tylko dlaczego nie można znaleźć do niej linku na głównej stronie? Zapamiętalem adres wpodrozy.net ale jak tam wchodzę to nie mogę znaleźć listy premier. Muszę szukać dokładnego linku.

Offline moai

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3575 dnia: Wt, 26 Lipiec 2022, 14:38:52 »
Potwierdzam, że porównywarka przydatna, tylko dlaczego nie można znaleźć do niej linku na głównej stronie? Zapamiętalem adres wpodrozy.net ale jak tam wchodzę to nie mogę znaleźć listy premier. Muszę szukać dokładnego linku.
Bo strona sama w sobie dotyczy czegoś innego, a nowości komiksowe są w sprawą poboczną i na użytek własny, którym się dzielę tylko na forum :)

Offline Eyeless

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3576 dnia: Wt, 26 Lipiec 2022, 18:57:43 »
Tak swoją drogą, to te linki są identyczne jak na lubimyczytac.pl, więc jak ktoś korzystał z powyższego to może te źródło traktować zastępczo, z tymże łatwiej wyszukać.

Offline moai

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3577 dnia: Śr, 27 Lipiec 2022, 11:15:13 »
Tak swoją drogą, to te linki są identyczne jak na lubimyczytac.pl, więc jak ktoś korzystał z powyższego to może te źródło traktować zastępczo, z tymże łatwiej wyszukać.
Tak, to to samo co lubimyczytac, ale wyszukiwanie na lubimy mnie wpienialo, wiec zrobilem swoja liste :)

Offline Eyeless

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3578 dnia: Śr, 27 Lipiec 2022, 22:26:59 »
Zuch :)

Offline Death

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3579 dnia: Cz, 28 Lipiec 2022, 05:14:17 »
Lubimy Czytać to w ogóle tragedia jeśli chodzi o szybkość. Rusza się jak wóz z węglem.
Mordę być może masz Ty, chamie grantem od pługa oderwany.

Offline Eyeless

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3580 dnia: Cz, 28 Lipiec 2022, 17:43:49 »
Abstrahując od szybkości to logika ich searcha jest dramatyczna, jak nie podasz dokładnego tytułu to zapomnij że ci się coś mniej standardowego wyświetli

Offline parsom

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3581 dnia: Cz, 28 Lipiec 2022, 17:56:07 »
Przy mądrościach tam wypisywanych przez użytkowników wszystkie niedogodności funkcjonalne to i tak pikuś.

Offline Bazyliszek

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3582 dnia: Pt, 05 Sierpień 2022, 09:43:55 »
Ktoś kupował już w Rubico? Widzę że jakiś nowy chyba sklep, ale na Ceneo ma niezłe ceny. I też mają program rabatowy, z kartą lojalnościową. Niestety ich rabat dochodzi tylko do 5% a nie 7% jak na Taniej Książce. No i nie mają rabatu dla krwiodawców. :)

https://www.rubico.pl/karta-klienta

Offline pMk_91

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3583 dnia: Pt, 05 Sierpień 2022, 09:47:28 »
Ktoś kupował już w Rubico? Widzę że jakiś nowy chyba sklep, ale na Ceneo ma niezłe ceny. I też mają program rabatowy, z kartą lojalnościową. Niestety ich rabat dochodzi tylko do 5% a nie 7% jak na Taniej Książce. No i nie mają rabatu dla krwiodawców. :)

https://www.rubico.pl/karta-klienta
Tak ja kupowałem, zazwyczaj po 1, 2 komiksy, ale pakowanie bardzo na plus. komiksy pakowane w folię bąbelkową i karton po którym nie latają przy każdym przechyleniu paczki.

Offline perek82

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3584 dnia: Pt, 05 Sierpień 2022, 10:20:40 »
Sklep taki nowy nie jest, parę razy coś kupowałem przez allegro i zawsze wszystko w porządku było.
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/