Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 753929 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline jotkwadrat

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3555 dnia: Cz, 30 Czerwiec 2022, 16:55:13 »
No właśnie wchodzę przez ceneo i, niestety, wszystkie rabaty równo 27%. Nie opłaca się nawet z tymi dodatkowymi 10%

Nawet z moim rabatem lojalnościowym wyciągam ledwie 38%

Offline louie.cyphre

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3556 dnia: Cz, 30 Czerwiec 2022, 17:23:03 »
Zakupiłem na promo 8 tytułów, wchodząc przez ceneo i przez wpodozy.net.pl (niektóre pozycje taniej wychodziły pzrez ceneo, niektóre przez wpodrozy, niektore pozycje timofa i KG przy wejsciu przez to drugie mialy na starcie rabat 40%). Podsumujac wydawcami 2 x timof( płaszcz i szpony 2, wegiel i krzem) 3 x KG (beverly, jak stworzyć komiks i powrót do edenu) 1 x nasza ksiegarnia (mafalda 2) 1 x CA (alcazar) i 1 x egmont (lucyfer 3). Razem ze zniżką lojalnosciową i 10% z kodu dało to łacznie ponad 50% zniżki (407pln vs okładkowe 848) . Także promo ja dla mnie "całkiem" niezłe...

Offline Jaxx

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3557 dnia: Cz, 30 Czerwiec 2022, 17:40:13 »
Na TK rabat 34% na zapowiedzi pojawia się na ogół na tydzień przed premierą - i trzeba właśnie wejść przez ceneo/wpodróży, aby się naliczył. I ten rabat przeważnie taki się utrzymuje później. Więc jak ktoś uzupełnia braki - to taka promka jest zacna. Przy zapowiedziach trzeba mieć sporo szczęścia, ale akurat kobyły lipcowe (Knightfall 2, Epic, Thanos, Venom 2) już teraz wbijają z rabatem 34% przez wpodróży, więc jak ktoś ich wcześniej gdzieś nie zamówił, to mógł wczoraj wyhaczyć nawet 45% rabatu na tych tytułach. Lub dzisiaj, o ile zostały jeszcze jakieś kody.

Offline history

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3558 dnia: Pt, 01 Lipiec 2022, 12:32:04 »
Wziąłem Blueberrego 3-8 + Młodość 1-3 i rabaty standardowe na poziomie 35%

Do tego stały rabat 7% + 10% z kodu i 100 zł mniej wyszło :)

Polecam jeszcze kartę ZEN wpada wtedy dodatkowo 6% od cen zrabatowanych.

Ja miałem tak że przykładowo 100zł zamówienie *0,93(stałyklient)*0,9(kodlato)*0,94(zen_karta) oraz wpadł mi cashback letyshops 3,9% (0,93*0,9*0,039) co realnie dało mi cenę gdy już wypłacę cashback 75,41zł :D

Offline Grzmichuj

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3559 dnia: Pt, 01 Lipiec 2022, 13:09:20 »
Polecam zakupy w manadzie. Kupiłem komiks za 100 zł z bonifikatą 25 zł, czyli zapłaciłem 75 zeta. Około.
Komiks przyszedł zapakowany jakby ktoś uprawiał parodię pakowacza, taki krzyżyk z kartonu na środku, a wszystkie rogi odsłonięte - w związku z czym wszystkie rogi uszkodzone.
Zażądałem zwrotu.
Dostałem 100 zł.

Co prawda komiksu nie mam, ale zamieniłem rabat na realny pieniądz. To więcej niż zarobiłem na krypto przez cały 2021 :))))))))))))))

Choć wolałbym komiks.
jeżeli nadal będzie opowiadał takie bzdury, to skontaktuję się z odpowiednimi organami odnośnie pomawiania mnie, Egmontu i jeszcze kilku innych polskich wydawnictw. Ciekawe, czy wówczas będziesz takim kozakiem?

Offline history

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3560 dnia: Pn, 04 Lipiec 2022, 10:01:49 »
Doktor Strange w ceneo promocje za 181,41 z darmowa wysyłka od taniaksiazka

Offline Koalar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3561 dnia: Śr, 06 Lipiec 2022, 21:56:52 »
Da się jednocześnie wybrać zniżkę i darmową wysyłkę?

Nie da się.
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline JakubM

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3562 dnia: Pn, 18 Lipiec 2022, 18:17:50 »
Na OLX kategoria komiksy - dostawa za 1 zł.

Jak zaoszczędzić na przesyłce ;-)

 "komiks 1 okazja stan D" a w opisie - Mokra Karma dla psów Royal Canin Hepatic 8 Mokra Karma dla psów Royal Canin Hepatic 8 puszek /420gpuszek /420g


Offline sad_drone

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3563 dnia: Pn, 18 Lipiec 2022, 18:19:33 »
@JakubM Okropna ta promocja, juz od tygodnia prawie przeglądanie nowych ofert to jest masakra, na 100 nowych dodanych ogłoszeń 10 to rzeczywiście komiksy xD
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline perek82

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3564 dnia: Pn, 18 Lipiec 2022, 19:57:45 »
To działa też w drugą stronę. Jak jest promocja na jakieś ubrania dziecięce to są prośby od kupujących o zmianę kategorii.
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline laf

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3565 dnia: Cz, 21 Lipiec 2022, 11:06:58 »
Cytuj
Z kolei w ofercie komiksów poekspozycyjnych znajdziecie dwie grupy rabatowe - 65% i 70%. Cała lista dostępna jest pod linkiem:

https://nonstopcomics.com/egz-poekspozycyjne

Ktoś miał doświadczenie z poekspozycyjnymi egzemplarzami od NSC?

Offline eyesore

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3566 dnia: Cz, 21 Lipiec 2022, 11:25:38 »
Ktoś miał doświadczenie z poekspozycyjnymi egzemplarzami od NSC?

Kupiłem z dwa razy, stan bdb, teraz zrobiłem całe zamówienie z takich egzemplarzy.
Jutro chyba będę miał przesyłkę w paczkomacie, mogę napisać jak wyglądały poszczególne egzemplarze.
No chyba że lekko ubity róg lub drobna rysa to dramat, to nie polecam  ;)

Online Castiglione

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3567 dnia: Cz, 21 Lipiec 2022, 11:37:36 »
Kiedyś kilka kupiłem (na pewno większość "Zabij albo zgiń" nabyłem w ten sposób) i te egzemplarze, które dostałem spokojnie mogliby sprzedawać jako "nowe" - tyle tylko, że były bez folii.

Offline OokamiG

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3568 dnia: Cz, 21 Lipiec 2022, 14:25:36 »
Mialem nie kupować juz nic w tym miesiącu ale skusiłem się na 3 pierwsze tomy Monstressy. 3 tomy za 60 zł wysyłką to dobry deal, nawet z jakimś zagiętym rogiem.

Offline history

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3569 dnia: Pt, 22 Lipiec 2022, 11:08:14 »
ma ktoś nowy kod do empiku stacjonarnie 20%?