Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 746588 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3480 dnia: So, 14 Maj 2022, 14:30:05 »
Nie do końca rozumiem tego stawiania w kontrze wyjazdów, przecież to równie dobra forma spędzania czasu i relaksu jak czytanie książek, komiksów, a przecież nie wykluczająca się nawzajem. I żeby być uczciwym to u nas na 30 czy 100 miesięcznie też się nie kończy. Byle promka wyskoczy i cyk 200-300 zł to jak minimum schodzi 8)

Ja to stawiam w kontrze tylko w odniesieniu do komentarzy, które słyszę w swoim otoczeniu. Mnie wyjazdy nie jarają w ogóle, kogoś kultura nie jara w ogóle, a kogoś jara i to i to. I każda z tych opcji jest spoko.

Offline parsom

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3481 dnia: So, 14 Maj 2022, 14:51:52 »
Ludziom się wmawia, ze podróże kształcą, że kto nie wyjedzie na egzotyczną wycieczkę czy narty to przegrał życie itd. A do tego - taki wyjazd to jest piredyliard punktów do zajebistości, można zdjęcia pokazać i w ogóle. Więc jeżdżą, walą się na te leżaki i cykają foty, włażą na górę, stękają i łapią zasięg, i takie tam. Nie wiedzą co ze sobą zrobić, jak zabić to uderzające czasem po spożyciu przeczucie bezsensu istnienia, no to robią to, co im pokazali.
Jakby tak samo intensywnie promować czytanie, to i czytać by zaczęli.
A tipsy to jeszcze prostsza historia. W niektórych gatunkach stroszą się samce, w innych samice. Wysiłki zmierzające do rozmnożenia nie mogą być poddawane racjonalnemu osadowi, bo gatunek by wyginął.

Offline KubciO

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3482 dnia: So, 14 Maj 2022, 16:59:55 »
Cytuj
Wysiłki zmierzające do rozmnożenia nie mogą być poddawane racjonalnemu osadowi, bo gatunek by wyginął.
Jedzenie i seks są czynnościami powodującymi wydzielanie największej ilości endorfin. Myślę, że komiksowe zakupy nie miałyby się czego wstydzić w tej statystyce - przynajmniej wśród forumowiczów.  :P

Offline GoNzO

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3483 dnia: Pt, 27 Maj 2022, 11:16:01 »
Na taką promocję w gildii czekałem!

Spoiler: PokażUkryj
Strach tylko teraz patrzeć w tabelkę "Twoje zamówienia" ;D

sum41

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3484 dnia: Pt, 17 Czerwiec 2022, 13:47:08 »
Zadnych promek z okazji PYRKONU ?

Offline eyesore

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3485 dnia: Pt, 17 Czerwiec 2022, 14:55:13 »
Zadnych promek z okazji PYRKONU ?

no właśnie, tez czekam ale cisza na maxa...  >:(

sum41

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3486 dnia: Pt, 17 Czerwiec 2022, 14:58:05 »
Na stoisku Egmontu 25% - troche slabo :)

sum41

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3487 dnia: Pt, 17 Czerwiec 2022, 18:29:40 »
Na stoisku NSC chlopaki na starsze pozycje daja jeszcze dodatkowe procenty rabatu oprocz tego wyjsciowego :)

Offline Gazza

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3488 dnia: Cz, 23 Czerwiec 2022, 09:18:45 »
https://www.pepper.pl/promocje/siedmiu-zolnierzy-omnibus-oraz-wiele-innych-komiksow-w-swietnych-cenach-at-bookbook-547398

Zalatuje błędem cenowym, ale ja zamówiłem sobie Doktorka i zobaczymy czy przyjdzie.
No zalatuje, zalatuje. Ale co szkodzi sprawdzić i zamówić skoro za grosze wychodzi. Takie akcje najlepiej testować za pobraniem. Poszło zamówienie - teraz czekam na ruch księgarni.

Offline Krilan

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3489 dnia: Cz, 23 Czerwiec 2022, 09:22:33 »
Też zrobiłem zamówienie;)
Parę blueberry Amazing Spiderman epic i Bernard Prince;)

ukaszm84

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3490 dnia: Cz, 23 Czerwiec 2022, 09:24:05 »
Nie bardzo widzę inną opcję niż błąd. Po takich cenach można sprzedawać co najwyżej jakieś starocie, które zalegają na magazynie i ktoś się chce pozbyć, a nie stosunkowo nowe rzeczy. Więc albo sklep tego nie wyśle, wtedy szkoda czasu. Albo weźmie błąd na siebie i wyśle, a wtedy nie czułbym się komfortowo z tak zdobytymi komiksami, więc co do zasady nigdy nie wykorzystuję takich błędów.

Offline eyesore

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3491 dnia: Cz, 23 Czerwiec 2022, 09:29:28 »
Tez zrobiłem zamówienie i w dodatku źle podałem miasto dostawy, wysłałem już maila z sprostowaniem.
Jestem ciekawy co odpowiedzą.

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3492 dnia: Cz, 23 Czerwiec 2022, 09:31:21 »
Tu jest wszystko po tej cenie:
https://www.bookbook.pl/komiksy#red=0|pf=47,59|pt=47,59
wygląda na błąd.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Warpath

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3493 dnia: Cz, 23 Czerwiec 2022, 09:47:15 »
Jednak spróbować nie zaszkodzi ; ) Zamówienie też poszło z mojej strony ; )

Offline Tom17

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3494 dnia: Cz, 23 Czerwiec 2022, 10:35:34 »
Kupiłem batman noir hush, od wschodu do zachodu i bouncera wszystkie po 47.59 ale patrząc na tą cene trudno by było mi uwierzyć że to nie błąd systemu.