Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 746468 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline stachel

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #225 dnia: Śr, 24 Kwiecień 2019, 20:40:23 »
Czytam niestety ostatnio miesza z promocjami, wcześniej robiłem u nich praktycznie wszystkie zakupy, ale teraz Bonito jest bardziej opłacalne, a jakość obsługi zbliżona albo i lepsza.

Co do ceneo to sporo komiksów nawet na samym ceneo znaleźć nie mogę, na nie właśnie zmiana adresu nie działa. Obstawiam, że planują jakieś większe zmiany i stąd ten ruch.

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #226 dnia: Śr, 24 Kwiecień 2019, 21:16:00 »
Nie większe zamiany, tylko to działa teraz tak jak powinno od początku.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline stachel

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #227 dnia: Śr, 24 Kwiecień 2019, 23:06:13 »
Nie większe zamiany, tylko to działa teraz tak jak powinno od początku.

Jak ostatnio szukałem to większości komiksów nie było w ogóle w Ceneo. To nie wygląda dla mnie jak celowe działanie. Być może już nie wszystkie pozycje będą miały dodatkowy rabat (chociaż w Mestro na przykład funkcjonuje to od dawna), ale ciężko obecny stan nazwać poprawnym ;)

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #228 dnia: Cz, 25 Kwiecień 2019, 08:38:26 »
Te ceny na Czytam, to codziennie inaczej się prezentują, dzisiaj na przykład jest 40% na to wszytko na co wczoraj nie było.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline 79ers

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #229 dnia: Cz, 25 Kwiecień 2019, 08:42:44 »
Opowieści wojenne na merlinie w znośnej cenie.

Offline Grzmichuj

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #230 dnia: Cz, 25 Kwiecień 2019, 11:12:48 »
Te ceny na Czytam, to codziennie inaczej się prezentują, dzisiaj na przykład jest 40% na to wszytko na co wczoraj nie było.

Ja myślałem, że ty jesteś w tym wątku tylko dla naśmiewania się z januszy, którzy chcieliby wszystko za 40%. A tu proszę, wirus dopadł i ciebie. Witaj w klubie januszy, spotkania co niedziela po kościele, w najbliższą mamy wykład "Dlaczego 35% i 5% dodatkowego rabatu nie daje 40%. Paradoks janusza" oraz ćwiczenia z szybkiego wpisywania danych do zamówień.
jeżeli nadal będzie opowiadał takie bzdury, to skontaktuję się z odpowiednimi organami odnośnie pomawiania mnie, Egmontu i jeszcze kilku innych polskich wydawnictw. Ciekawe, czy wówczas będziesz takim kozakiem?

Offline Pawelek

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #231 dnia: Cz, 25 Kwiecień 2019, 11:50:14 »
wszystko za 40%.
Czy można się jeszcze zapisać? Czy będzie coś na temat osiągania mistrzostwa w spekulowaniu na rynku komiksów z okładkami limitowanymi lub powieści graficznych w wydaniach ekskluzywnych?

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #232 dnia: Cz, 25 Kwiecień 2019, 12:21:17 »
Ja myślałem, że ty jesteś w tym wątku tylko dla naśmiewania się z januszy, którzy chcieliby wszystko za 40%. A tu proszę, wirus dopadł i ciebie. Witaj w klubie januszy, spotkania co niedziela po kościele, w najbliższą mamy wykład "Dlaczego 35% i 5% dodatkowego rabatu nie daje 40%. Paradoks janusza" oraz ćwiczenia z szybkiego wpisywania danych do zamówień.

Ty masz ewidentnie jakiś problem ze sobą, wczoraj czy tam przedwczoraj chyba jako jedynemu rabaty nie sumowały się na Bonito  ;D Tak do twojej wiadomości, po polsku w tym roku kupiłem dwie pozycje.
Polecam zmienić kościół, gdyż ten ewidentnie ci nie służy, może to sumowanie rabatów też ostatnio odkryłeś jak ci Bonito nie liczyło tak jak chciałeś  :)
« Ostatnia zmiana: Cz, 25 Kwiecień 2019, 12:31:22 wysłana przez xanar »
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Grzmichuj

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #233 dnia: Cz, 25 Kwiecień 2019, 16:47:23 »
Czy można się jeszcze zapisać? Czy będzie coś na temat osiągania mistrzostwa w spekulowaniu na rynku komiksów z okładkami limitowanymi lub powieści graficznych w wydaniach ekskluzywnych?

No nie wiem, spekulowanie to nie nasza januszowa sprawa. Dla nas 5% to już lichwa. Wydania ekskluzywne to też nie dla janusza, który wiadomo gustuje w Wielkich Kolekcjach Konusów Marcela.

Ty masz ewidentnie jakiś problem ze sobą, wczoraj czy tam przedwczoraj chyba jako jedynemu rabaty nie sumowały się na Bonito  ;D Tak do twojej wiadomości, po polsku w tym roku kupiłem dwie pozycje.
Polecam zmienić kościół, gdyż ten ewidentnie ci nie służy, może to sumowanie rabatów też ostatnio odkryłeś jak ci Bonito nie liczyło tak jak chciałeś  :)

Użytkownik parsom pomógł i dzięki temu mogłem januszować w bonicie dalej. Wiadomo, że chodziło o 1,50 na sztuce - czyli konkret piniąc. Ale twojej postawy nie rozumiem całkowicie. Kupujesz mało polskich, bo pewnie jako niejanusz zamawiasz z Australii, żeby komiks przebył jak najdłuższą drogę i dojrzał w kartonie niczym whisky w dębowej beczce. Ale po co uczysz się oferty czytam.pl na pamięć, żeby wiedzieć którego dnia zmienia się oferta? I skąd akurat obserwujesz tylko te z 40% rabatem? Niezwykły umysł.
jeżeli nadal będzie opowiadał takie bzdury, to skontaktuję się z odpowiednimi organami odnośnie pomawiania mnie, Egmontu i jeszcze kilku innych polskich wydawnictw. Ciekawe, czy wówczas będziesz takim kozakiem?

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #234 dnia: Cz, 25 Kwiecień 2019, 16:59:54 »
Kupuje w innej galaktyce  :)
Mam takie hobby i za dużo wolnego czasu to sobie chodzę po różnych sklepach i patrze co ile kosztuje  :)
Później mogę pomóc takim osobą jak ty i napisać gdzie masz jest te 40%, żebyś nie musiał męczyć się z sumowaniem rabatów  :), a mój ulubiony sklep to Multiversum  ;D. Jeszcze coś chcesz wiedzieć, śmiało pytaj  :), jak będę w stanie to odpowiem  :).
 
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Cringer

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #235 dnia: Cz, 25 Kwiecień 2019, 19:37:25 »
Nie zważając na negatywne opinie o merlinie.pl postanowiłem skorzystać z okazji i kupić kilka komiksików. W momencie zakupu wszystkie pozycje pokazywały czas realizacji zamówienia jako 24h. Paczka najpierw miała przewidywaną datę wysyłki na dziś, dziś rano przewidywany termin wysyłki pokazywał mi dzień jutrzejszy, zaś obecnie jest to już 29.04. W między czasie jeden z komiksów stał się niedostępny.
Się chyba nadziałem  :-\

Offline Lipa

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #236 dnia: Cz, 25 Kwiecień 2019, 21:26:06 »
Dopóki człowiek się sam nie natnie, to chyba nigdy nie zrozumie o czym tu przez kilka stron pisaliśmy.
A podejrzewam, że będzie tu kilkadziesiąt osób, które dalej będą ryzykować i korzystać z ich "promocji" pomimo wtopy u nich. Bo przecież a nuż tym razem się uda.

Offline Ty_draniu

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #237 dnia: Cz, 25 Kwiecień 2019, 21:30:51 »
Szukam kogoś z kompletem zniżek w Bonito, kto pomógłby mi w zakupie kilku rzeczy.

Offline VooDoo-79

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #238 dnia: Cz, 25 Kwiecień 2019, 21:31:02 »
Się chyba nadziałem  :-\

A żeby nie było wszyscy od kilku dni ostrzegali, po tylu negatywnych komentarzach nie zamówiłbym u nich choćby nawet 50 % zaoferowali i nie tylko dlatego że inni mieli różne przeboje z nimi tylko głównie za olewające podejście do klienta a to już największy grzech jaki może popełnić sprzedawca i dlatego takim podmiotom zdecydowanie mówimy NIE  ;)

Offline Cringer

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #239 dnia: Cz, 25 Kwiecień 2019, 23:55:26 »
Do tej pory z merlinem nie miałem problemów a co jakiś czas coś u nich kupuję na wyprzedażach. Stąd musiałem się nadziać osobiście aby uwierzyć. I jeśli ten standard obsługi się pogorszył, to od niedawna i ciekawe czy to nie jest powiązane z rozrostem Merlin Group?