Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 746654 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline history

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3225 dnia: Wt, 11 Styczeń 2022, 17:06:16 »
Spróbuj zostawić coś w koszyku na parę dni,musisz być wylogowany i wyczyść ciasteczka i potem dodaj do koszyka,u mnie ten sposób zadziałał i przedwczoraj dostałem kod😁.Wcześniej co chwilę dostawałem kody ,od października ani jednego,już myślałem że mnie nie lubią😰

Nie rozumiem jak mam dodać rzeczy bedąc wylogowanych to skad beda wiedziec gdzie ten kod mi wysłać?

Offline Rodrigues

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3226 dnia: Wt, 11 Styczeń 2022, 23:23:06 »
Wielkie dzięki za kody chłopaki. Nabyłem relaxa i hurlanta  :).

Offline asx76

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3227 dnia: Śr, 12 Styczeń 2022, 09:06:18 »
Panowie, jakimś cudem ma może ktoś kod rabatowy do Świata Książki powyżej 30%?

Offline FDH

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3228 dnia: Śr, 12 Styczeń 2022, 13:07:32 »
Spróbuj zostawić coś w koszyku na parę dni,musisz być wylogowany i wyczyść ciasteczka i potem dodaj do koszyka,u mnie ten sposób zadziałał i przedwczoraj dostałem kod😁.Wcześniej co chwilę dostawałem kody ,od października ani jednego,już myślałem że mnie nie lubi
Edit
Oczywiście miało być że musisz być zalogowany,czyli dodać do koszyka i niewylogowywać się z Taniaksiążka.
Android zmienił słowo i niezauważyłem.

Właśnie dzisiaj dostałem następny kod.Rano zalogowałem się  usunąłem stare komiksy z koszyka  ,dodałem inne i niewylogowałem się ,za 3 godz.przyszedł ko kod😁
« Ostatnia zmiana: Śr, 12 Styczeń 2022, 13:09:10 wysłana przez FDH »

Offline history

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3229 dnia: Wt, 18 Styczeń 2022, 10:05:29 »
Spróbuj zostawić coś w koszyku na parę dni,musisz być wylogowany i wyczyść ciasteczka i potem dodaj do koszyka,u mnie ten sposób zadziałał i przedwczoraj dostałem kod😁.Wcześniej co chwilę dostawałem kody ,od października ani jednego,już myślałem że mnie nie lubi
Edit
Oczywiście miało być że musisz być zalogowany,czyli dodać do koszyka i niewylogowywać się z Taniaksiążka.
Android zmienił słowo i niezauważyłem.

Właśnie dzisiaj dostałem następny kod.Rano zalogowałem się  usunąłem stare komiksy z koszyka  ,dodałem inne i niewylogowałem się ,za 3 godz.przyszedł ko kod😁

na razie nie podziałało - za to wczoraj był kod 7% i w natłoku obowiązków zapomniałem go wykorzystać :(

Offline Lukop

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3230 dnia: Śr, 19 Styczeń 2022, 21:24:02 »
https://egmont.pl/wyprzedaz

Bardzo fajna wyprzedaż. W ostatnich dwóch latach naprawdę rzadko kupowałem komiksy poza kolekcjami. U zmierzchu 2021 roku w końcu postanowiłem wrócić do rozpoczętych serii i złożyć zamówienie na parę komiksów superhero, ale nie byłem w stanie znaleźć żadnej wyróżniająco się atrakcyjnej oferty. O ile dobrze kojarzę, Egmont też niezbyt się popisał przy okazji Czarnego Piątku.

Teraz jednak skusiłem się na kilka braków z Nowego DC i Marvel NOW. Bazowe rabaty (40-50% na to, co mnie interesuje) całkiem w porządku, ale nadal wahałbym się co do wydatku... Jednak darmowa dostawa (powyżej 200) i losowy kod zniżkowy -10% przekonały mnie do zakupu. Żałuję, że nie mogłem sobie pozwolić w tym miesiącu na większy zakup, niż 6 pozycji, ale dobre i to.

Online Castiglione

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3231 dnia: Cz, 20 Styczeń 2022, 09:47:45 »
Zawsze mnie rozwala, jak ktoś pisze, że rabaty rzędu 40-50% są tylko "w porządku" i trzeba jeszcze darmowej dostawy i kodu zniżkowego, żeby w ogóle pomyślał o zakupie.

Online parsom

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3232 dnia: Cz, 20 Styczeń 2022, 11:24:56 »
Zależy czego to zakup...

Offline Lukop

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3233 dnia: Cz, 20 Styczeń 2022, 15:08:56 »
Zawsze mnie rozwala, jak ktoś pisze, że rabaty rzędu 40-50% są tylko "w porządku" i trzeba jeszcze darmowej dostawy i kodu zniżkowego, żeby w ogóle pomyślał o zakupie.

Widocznie masz bardzo ograniczony obraz świata, bo ja potrafię z miejsca wymienić parę gałęzi rozrywki, w których z czasem produkty regularnie kupuję ze zniżkami do -90% (a już na pewno powyżej tych niesamowitych -50%). Gry wideo to w ogóle bywają rozdawane dosłownie za darmo w ostatnich latach.

Mnie "rozwala" więc twoja naiwność, że nie masz zastrzeżeń, co do trzymania ceny towaru lata po jego wydaniu. Nawet odnośnie tej wyprzedaży Egmontu szukałem w pierwszej kolejności tytułów z małą dostępnością, a tam pełno pozycji, które przez 6-9 lat (!!!) nie zdołały się sprzedać i mimo tego nie dostają większych rabatów. Możesz więc od razu schować ewentualny argument trzymania ceny "bo się sprzedają".
« Ostatnia zmiana: Cz, 20 Styczeń 2022, 15:13:22 wysłana przez Lukop »

Offline misiokles

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3234 dnia: Cz, 20 Styczeń 2022, 16:01:50 »
Chyba nie zrozumiałeś postu Eguaroca.

Offline bibliotekarz

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3235 dnia: Cz, 20 Styczeń 2022, 16:14:49 »
Chyba nie zrozumiałeś postu Eguaroca.
Nie wolno teraz już pisać, że ktoś kogoś nie zrozumiał.

Teraz się pisze, że wszyscy rozumieją wszystko, tylko każdy po swojemu.
Batman returns
his books to the library

Offline nayroth

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3236 dnia: Cz, 20 Styczeń 2022, 20:00:55 »
Wprawdzie wątek nazywa się "Wyprzedaże i promocje - komentarze ", ale zawsze ciekawiej skomentować czyjąś opinię na dany temat niż sam temat. Poza tym ani wyprzedaż ani promocja nie odpowiedzą na nasze celne uwagi więc żadna w tym frajda. Proponuję przemianowac wątek na "Czytelnicy i ich postawy - komentarze".

Offline Lukop

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3237 dnia: Cz, 20 Styczeń 2022, 21:49:08 »
Chyba nie zrozumiałeś postu Eguaroca.
Zrozumiałem, ale dzięki za troskę.

Online Castiglione

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3238 dnia: Pt, 21 Styczeń 2022, 02:04:10 »
No chyba nie do końca, bo odpisujesz o czymś innym.

Mnie "rozwala" więc twoja naiwność, że nie masz zastrzeżeń, co do trzymania ceny towaru lata po jego wydaniu.
A niby dlaczego mam mieć jakieś zastrzeżenia? Co to, mój towar, mnie zalega na magazynie?

Nawet odnośnie tej wyprzedaży Egmontu szukałem w pierwszej kolejności tytułów z małą dostępnością, a tam pełno pozycji, które przez 6-9 lat (!!!) nie zdołały się sprzedać i mimo tego nie dostają większych rabatów
Większość komiksów Egmont stale dodrukowuje i trzyma w ciągłej sprzedaży, więc co to znaczy, że nie zdołały się sprzedać, kto mówi, że ich nakład miał się skończyć?

Offline history

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3239 dnia: Śr, 26 Styczeń 2022, 12:14:23 »
Swego czasu polecałem tutaj ludziom do empiku i taniejksiążki cashback letyshops.

Teraz mam coś nowego - cashback picodi

Po pierwsze dla taniejksiążki ma obecnie 10% cashbacku a do empiku również ma wyższe wartości niż letyshops. Dodatkowo dla nowego konta z lilnkiem polecającym jest 10zł za 1 zamówienie oraz uwaga 1 zamówienie w większości sklepów ma mega cashback. Np zamówiłem za 800zł rzeczy z empiku i naliczyło mi 100zł  cashback. Ogólnie liczy chyba na 1 zamówienie 15% ale maks 100zł. W tanieksiążce za 1 zamówienie 20zł (i to chyba nie zależy od wart zamówienia zamawiasz za 20zł masz 20zł cashback). Już to przetestowałem w grudniu tzn te 100zł już mam wypłacone więc strone legitna.
Dodatkowo w taniejksiążce czy też empiku można mieć inne rabaty kto ma i użwa ten wie.

Ze swojej strony dla chętnych pozwalam sobie użyć linku afilacyjnego:
https://my.picodi.com/pl/refer/928dca1b-7967-41fd-8dbd-60017fb26ad8
10zł na start dla Was i 10zł dla mnie za polecenie

Udanych zakupów :)