Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 753968 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Online zombie001

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3015 dnia: Pt, 10 Wrzesień 2021, 07:26:20 »
Jak na Taniąksiążkę jest 3% cashback, to będzie 3,9% po odpaleniu kodu. Bo 0,9 to 30% z 3.

Nie wiem natomiast jak to ma się do tych bonusów np. 2,3,4 x.
KEEP CALM AND HATE EVERYONE

Offline Grrrgory

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3016 dnia: Pt, 10 Wrzesień 2021, 09:36:38 »
Bonusy liczą się od podstawowego cashbacku, czyli w przypadku Taniejksiążki 3% x 2. Po wykorzystaniu bonusu widzę, że casback w TK mam podnesiony do 3,9%

Offline history

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3017 dnia: Pt, 10 Wrzesień 2021, 12:17:35 »
Wszystko jest tak ja piszecie. Raz na czas wrzucają bonusy na jakiś sklep np jak wrzucili na TK x2 to macie podstawa 3%x2 = 6%. Poza tym macie z tym kodem ALIWKA2021 podstawax1,3=3,9% Ale nie zawsze mi ten cashback wskakuje nie wiem od czego to też zależy ale tak jest chyba ze wszystkimi cashbackami... Ale jak już wskoczył to mi zaliczyli i mimo użycia kodów zewnątrz akceptują. Reklamowałem też transkacje które się nie pojawiły i zaakceptowali pierwszą na drugą czekam zobaczymy.

Te bonusy np x2 są jednorazowe ale raz na czas nie tak że 1 raz na konto i koniec są dla wszystkich kont i pojawiają się raz na czas. Zależy od sklepu i polityki letyshops.

PS. Dzięki wszystkim którzy się zarejestrowali przez mój link. Mam dzięki temu 30zł w oczekujących :) Będzie na nowy komiks.

Online Castiglione

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3018 dnia: Nd, 12 Wrzesień 2021, 22:53:11 »

Online Castiglione

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3019 dnia: Wt, 14 Wrzesień 2021, 00:23:14 »
Hehe, okazało się, że mam jeszcze 10zł środków na koncie ze zwrotów środków za wcześniejsze zakupy, więc finalnie nowy "Punisher" wyniósł mnie 69,30 - czyli rabat prawie 47%. Biorąc poprawkę na to, że wydanie "Welcome Back, Frank" od Mandragory sprzedałem w zeszłym roku za 70, to wymiana na Egmont jeszcze parę groszy mi się zwróciła ;D

sum41

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3020 dnia: Wt, 14 Wrzesień 2021, 07:18:52 »
Ktos na tym amazon pl to kupuje wylapuje okazje bo mialo byc to wielkie zagrozenie dal sklepow komiksowych a widze ze sytuacja jak z polskim ebayem...

Offline Cypher

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3021 dnia: Wt, 14 Wrzesień 2021, 10:13:39 »
Amazon to jedna wielka mańka, tylko domeny sie zmieniają. To samo ebay.
Zapewniam cię, jak wszystkie polskie sklepy komiksowe juz upadną, to amazon jeszcze będzie istaniał. Pomijam fakt, że amazon na komiksach to taką kasę kosi...  ;D
A dobra okazja zakupowawa zawsze na plus. Niezależnie od sklepu. Na amazonie ostatnio darmowa wysyłka juz chyba od 40 zł.
Zagrożenie dla sklepów komiksowych?
Jak najbardziej. Zależy co i gdzie kupujesz kupujesz. Ja np. w ciągu ostatnich trzech miesięcy kupiłem najwięcej na ebayu (tylko ostatnio troche słaba cebula zamawiać z USA czy UK). Polskie sklepy w tym czasie drzą z przerażenia. ;)

Offline kierpic

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3022 dnia: Wt, 14 Wrzesień 2021, 16:59:29 »
Punkt9 Regulaminu:
Uczestnik Promocji może skorzystać z Promocji maksymalnie 1 raz w okresie, o którym mowa w punkcie 6.
Co mogę napisać? Przeczytaj moje wcześniejsze posty na ten temat albo po prostu olej ten kupon.
Na marginesie, z aktualnego jeszcze nie korzystałem.

Offline laf

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3023 dnia: Śr, 15 Wrzesień 2021, 10:13:44 »
Hehe, okazało się, że mam jeszcze 10zł środków na koncie ze zwrotów środków za wcześniejsze zakupy, więc finalnie nowy "Punisher" wyniósł mnie 69,30 - czyli rabat prawie 47%. Biorąc poprawkę na to, że wydanie "Welcome Back, Frank" od Mandragory sprzedałem w zeszłym roku za 70, to wymiana na Egmont jeszcze parę groszy mi się zwróciła ;D
Czyli zarobiłeś na tych zakupach  ;D

Offline kenji

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3024 dnia: Śr, 15 Wrzesień 2021, 17:55:16 »
Czy w jakiejś sensownej księgarni internetowej jest honorowana karta dużej rodziny ?
Kiedyś był dodatkowy rabat w bonito. Ale teraz już tam chyba za bardzo nie opłaca się kupować …

Offline moai

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3025 dnia: Nd, 19 Wrzesień 2021, 06:07:17 »
Po najechaniu myszką na pierwszy komiks Armada najniższa cena wyświetla się w Empku - 64,12zł. Po przejściu do sklepu cena to 98,99zł. Coś trzeba zrobić po drodze żeby faktycznie było te 64?
Czasem tak to dziala, trzeba sprobowac dzien pozniej. Czasem jest na odwrot - cena w linku wysoka, a po wejsciu do sklepu juz duzo nizsza. Nie wiem od czego to zalezy - pewenie bazy danych buyboxa aktualizuja sie z opoznieniem.
Ceny czesto tez potrafia byc wyzsze przed premiera danego komiksu, w dniu premiery lub pare dni pozniej pojawiaja sie wyzsze rabaty w niektorych sklepach.

Offline history

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3026 dnia: Pn, 20 Wrzesień 2021, 17:26:05 »
Właśnie letyshops zaakceptował mi reklamację że sklep odrzucił mój wniosek ale oni mi go akceptują w ramach bonusu. A był to zakup za prawie 3000 i niemal 100 cashbacku wpadła na moje konto. Wiem że może brzmię jak ich jakiś fanboy ale w porównaniu do goodie i innych cashbacków to nie do pomyślenia...

Offline James88

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3027 dnia: Wt, 28 Wrzesień 2021, 17:47:04 »
Dysponuję może ktoś może kodem zniżkowym do empiku?
Jeśli zły dział to przepraszam.

Offline stachel

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3028 dnia: Wt, 28 Wrzesień 2021, 20:46:42 »
Chyba jeszcze nigdy kuponu do Empika nie widziałem. Miewają promocje w stylu 3 za 2 albo większe rabaty dla użytkowników premium, ale to tyle na ile kojarzę.

Offline szulig

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #3029 dnia: Wt, 28 Wrzesień 2021, 21:22:24 »
Chyba jeszcze nigdy kuponu do Empika nie widziałem. Miewają promocje w stylu 3 za 2 albo większe rabaty dla użytkowników premium, ale to tyle na ile kojarzę.
a czy ostatnio ktos nie wrzucał kupon do empiku wielokrotnego uzytku? moge sie mylic...