Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 746851 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline Dracos

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2910 dnia: Pn, 19 Lipiec 2021, 14:12:15 »
Działać działa, ale nie bez pewnych komplikacji. Kiedyś odrzucili mi w smyku z 8 transakcji kiedy była ta mega promka. Odpowiedź na reklamację była taką korpo gadką wysyłaną przez automat. Wczytałem się później w regulamin i tam jest np punkt o tym że nie zaliczy rzeczy które są już w koszyku. Ogólnie do goodie używam czystej przeglądarki chrome beż żadnych addonów typu adblock (na co dzień używam firefoxa) i właśnie nie dodaję wcześniej rzeczy do koszyka i od tamtej pory zalicza, wypłacać też wypłacają bez żadnej zwłoki.

martinezpl

  • Gość
Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2911 dnia: Pn, 19 Lipiec 2021, 14:59:23 »
Czy komukolwiek jeszcze goodie zatwierdza cashbacka? Bo zauważyłem, że odrzucanie to u nich standard.
Na 2 zamówienia z czytam.pl - jedno z 3.05, drugie z 17.06 - obydwa odrzucone - razem ponad 75zł do zwrotu.
W przypadku starszego zamówienia reklamacja czeka od 01.06. 
Wychodzi na to, że ten serwis to jeden wielki humbug.

W takim razie - jest jakiś cashback, który działa?

Goodie się zepsuło, na wykopie jest mnóstwo narzekań, ja osobiście też miałem problemy, kupowałem dużo na Allegro i praktycznie co druga transakcja nie była wyłapywania, a reklamacje odrzucane. Obecnie korzystam z cashgoback, wszystko niemal wchodzi od razu i z reklamacjami nie ma problemu, czasem jak sprzedawca anuluje zamówienie z allegro to wtedy nie naliczą Ci, ale to normalne. Napisz jakby co na priv to wyślę Ci link i dostaniesz 5zł na start
Na Smyka mają 2%, na Tanią Książkę i czytam.pl 6%
« Ostatnia zmiana: Pn, 19 Lipiec 2021, 15:01:00 wysłana przez martinezpl »

Offline Leyek

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2912 dnia: Pn, 19 Lipiec 2021, 17:01:09 »
Czy komukolwiek jeszcze goodie zatwierdza cashbacka? Bo zauważyłem, że odrzucanie to u nich standard.
Na 2 zamówienia z czytam.pl - jedno z 3.05, drugie z 17.06 - obydwa odrzucone - razem ponad 75zł do zwrotu.
W przypadku starszego zamówienia reklamacja czeka od 01.06. 

Od paru miesięcy większość nowości na czytam.pl jest oznaczonych jako promocja (rabat "czytamkowe nowości" czy jakoś tak). A jako, że wg regulaminu goodie ich cashback nie może się łączyć z innymi promocjami to tutaj może być przyczyna.

U mnie 3 miesiace temu 2 zamówienia odrzuciło, potem kolejne naliczyło. Wszystkie zamawiane taka samo (koszyk tworzę dopiero po wejściu z linka goodie). Na rozstrzygnięcie reklamacji też już zresztą czekam spory kawał czasu.

Offline history

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2913 dnia: Pn, 19 Lipiec 2021, 17:19:49 »
Czy komukolwiek jeszcze goodie zatwierdza cashbacka? Bo zauważyłem, że odrzucanie to u nich standard.
Na 2 zamówienia z czytam.pl - jedno z 3.05, drugie z 17.06 - obydwa odrzucone - razem ponad 75zł do zwrotu.
W przypadku starszego zamówienia reklamacja czeka od 01.06. 
Wychodzi na to, że ten serwis to jeden wielki humbug.

W takim razie - jest jakiś cashback, który działa?

Zacytuję siebie:
z takich tipów to polecam konto na letyshops cashback. Czasem mają kupony ostatnio mieli na empik kupon x5 czyli jak tam mają np 1,8% na książki polskojęczyne to liczyli 9% (ale maks dla jednej transakcji 50zł). Sprawdzone mi działa. Jakby ktoś chciał założyć konto to możecie przez ten link: https://letyshops.com/pl/winwin?ww=16943732 wtedy Wam wpadnie ekstra i mi 10zł za 1 transakcje. Jeżeli dodawanie takiego linku tutaj jest niezgodne z regulaminem to przepraszam ale po prostu mało kto zna ten serwis i o ile allegro nalicza słabo to większość sklepów już wchodzi sztos.

Jeżeli ktoś jeszcze zamawia na taniejksiazce to polecam płatności kartą ZEN (coś jak revolut). Mają tam natychmiastowy cashback 6% tzn od razu zwracają kasę.

Offline maxim1987

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2914 dnia: Wt, 20 Lipiec 2021, 15:54:14 »
udało mi się upolować Punishera za całe 32,99 zł  ;D
Ciekawe czy zrealizują zamówienie, bo widzę, że cena już podskoczyła do 182 zł
https://www.empik.com/marvel-knights-punisher-by-golden-sniegoski-wrightson-purgatory,p1209595753,ksiazka-p

Offline kenji

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2915 dnia: Śr, 28 Lipiec 2021, 21:13:00 »
Pytanie - bo nie ogarniam

Czy da się zrobić zakupy prze goodi ale aby cena wyświetlała się taka jak przez ceneo ..

Dla przykładu :
Czytam pl - wchodzę przez ceneo i cena Rorka1 to 81zl

Ale jak wchodzę przez Goodie ( gdzieś jest dodatkowy rabat na zakupy w czytam pl 5%) to cena wyświetla się 95 zł …

Da się to połączyć , aby cena obowiązująca była z ceneo i jeszcze działał rabat z Goodie ?

Offline Edgar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2916 dnia: Śr, 28 Lipiec 2021, 21:17:04 »
Ja robię tak, że najpierw kompletuję koszyk z asystą Ceneo, a potem otwieram jeszcze raz sklep przez goodie i dokonuję płatności. Jak dotąd nie miałem problemu z uzyskaniem cashbacku, choć jest to chyba niezgodne z ich regulaminem.

Offline kenji

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2917 dnia: Śr, 28 Lipiec 2021, 22:21:36 »
Pomysł wydaje się rozsądny , ale … u mnie nie zadziałał. PrYnajmniej w przypadku sklepu czytam.pl

Skompletowałam koszyk. Następnie wszedłem do sklepu przez Goodie i się zalogowałem i w koszyku miałem te same 4 pozycje ale o 35 zł droZsze niz te które były w koszyku kompletowany przez ceneo …

W wolnej chwili spróbuje z innym sklepem. Dla wtajemniczonych - który ma najlepsza promocje prze Goodie ?

Offline jotkwadrat

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2918 dnia: Cz, 29 Lipiec 2021, 10:25:58 »
Robiłem tak z czytam.pl przez goodie i casgoback. W 4 przypadkach na 4 odrzucili mi uznanie cashbacku, więc gra nie warta świeczki.
Przy wchodzeniu bezpośrednio z goodie/cashgoback ceny są z kosmosu.

Offline moai

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2919 dnia: Cz, 29 Lipiec 2021, 15:55:46 »
Lipcowe i sierpniowe nowości komiksowe zebrane na jednej stronie z linkami z buy boxa, z którego korzysta m.in. esensja i lubimyczytac. Zebrałem polskie wydania w jedno miejsce, bo czasem ciężko mi się szuka konkretnych tytułów na podanych wcześniej stronach, a buy box czesto tuz po premierze ma lepsze wyjściowe rabaty niż ceneo.
Może się komuś przyda: https://wpodrozy.net.pl/komiksy_pl/
Dodałem także czerwiec. Wrzesień dodam za miesiąc. Ale i tak nie ma sensu kupować przed premierą bo rabaty będą niskie.

Offline burberry

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2920 dnia: Cz, 29 Lipiec 2021, 21:39:23 »
Knightfall vol. 1 za 35 zł mam i czytam, a Batman Year One Deluxe edition za 25 zł czeka na odbiór  :)

Offline OokamiG

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2921 dnia: Cz, 29 Lipiec 2021, 22:19:37 »
Miłej lektury. Rok Pierwszy to jeden z moich ulubionych Batmanów, a Knightfall czytałem w tamtym roku i bawiłem się świetnie.

Offline nayroth

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2922 dnia: Cz, 29 Lipiec 2021, 22:31:45 »
Knightfall vol. 1 za 35 zł mam i czytam, a Batman Year One Deluxe edition za 25 zł czeka na odbiór  :)

Z tym że ten Year One jest deluxem tylko z nazwy, a to zwyczajny TPB. Niemniej i tak warty swojej ceny. 

Online roble

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2923 dnia: Pt, 30 Lipiec 2021, 00:13:17 »

moai, świetna robota  :)  +1

Offline burberry

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2924 dnia: Pt, 30 Lipiec 2021, 12:03:47 »
Z tym że ten Year One jest deluxem tylko z nazwy, a to zwyczajny TPB. Niemniej i tak warty swojej ceny.

Oj, to szkoda, bo mam pierwsze wydanie Egmontu w SC i planowałem wymienić kiedyś na HC, i myślałem, że ten deluxe mi to zapewni, bo 25 zł, to mniej niż 45 zł. ;-)

Niemniej jednak zawsze to jakiś fant za mało groszy  ;D