Autor Wątek: Wyprzedaże i promocje - komentarze  (Przeczytany 753941 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline freshmaker

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2895 dnia: Nd, 18 Lipiec 2021, 20:55:41 »
ten hellboy library z empiku to first printing? jeżeli tak to pytanie do posiadaczy gdzie drukowany - chiny czy wlochy?

Offline Ty_draniu

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2896 dnia: Nd, 18 Lipiec 2021, 20:57:07 »
Chiny

Offline Liarus

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2897 dnia: Nd, 18 Lipiec 2021, 20:58:04 »
Od takich uwag jest ten temat. Komentarze w tamtym wątku to spam.

To przejrzyj jeszcze raz tamten temat i zobaczysz ile tam jest komentarzy do tego jakie ceny empik daje na omniaki i co komu przyszło. Burdel juz jest w obu tematach

Offline muaddib

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2898 dnia: Nd, 18 Lipiec 2021, 22:00:52 »
To przejrzyj jeszcze raz tamten temat i zobaczysz ile tam jest komentarzy do tego jakie ceny empik daje na omniaki i co komu przyszło. Burdel juz jest w obu tematach
Komentarze do cen w tamtym wątku to też spam, ale żeby nazywać spamem linki do promocji w temacie promocji to już lekka przesada. Od tego jest dział komentarzy :)

Online maxim1987

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2899 dnia: Nd, 18 Lipiec 2021, 23:00:55 »
Cytuj
Czy można wydzielić osobny temat na wyprzedaże komiksów anglojęzycznych? Bo dla mnie i pewnie wielu innych forumowiczów, to przewijanie w tym miejscu pozycji anglojęzycznych jest jak spam. Nie twierdzę że to niepotrzebne, ale nie w tym miejscu.
Może niekoniecznie dla anglojęzycznych, ale chociaż dla promocji na empik.com Wrzucacie tutaj dużo linków, a jest raczej wąskie grono nimi zainteresowanych

Offline death_bird

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2900 dnia: Nd, 18 Lipiec 2021, 23:42:24 »
Bo dla mnie i pewnie wielu innych forumowiczów, to przewijanie w tym miejscu pozycji anglojęzycznych jest jak spam.

Z kolei dla mnie i pewnie wielu innych forumowiczów to nie jest jak spam tylko jak wartościowe informacje.
I co teraz?
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Online xanar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2901 dnia: Nd, 18 Lipiec 2021, 23:52:30 »
Jak już spam to te 90% informacji o polskich promocjach, gdzie można przyoszczędzić 5 zł na książce ::)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline sokratesik

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2902 dnia: Pn, 19 Lipiec 2021, 01:08:05 »
Jaki to problem rozdzielić na dwa wątki - promocje ang i pol? Po co ta kłótnia - wystarczy rozdzielić i każdy zadowolony.

Offline Lafar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2903 dnia: Pn, 19 Lipiec 2021, 08:31:37 »
Czy może tu jakiś mod lub admin wreszcie zrobić porządek? Macie temat od komentarzy i dodatkowo temat od sugestii na temat forum, każdy byłby lepszy ale rozumiem, że kogoś tak strasznie boli, że musi patrzeć czy komiks jest po polsku czy angielsku, że go zamroczyło.

Online xanar

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2904 dnia: Pn, 19 Lipiec 2021, 08:33:36 »
Na urlopie wszyscy są ;D
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline freshmaker

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2905 dnia: Pn, 19 Lipiec 2021, 12:09:37 »
@tydraniu dzięki czyli już wiadomo dlaczego jest w promocji. wloski printing ma lepszy papier i normalne kolory.

Offline history

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2906 dnia: Pn, 19 Lipiec 2021, 12:14:49 »
te empikowe promocje to zwykłe błędy cenowe. Warto w to zainwestować co wrzucacie po 1 egzemplarzu bo nie znam się na tematyce tych komiksow?

Offline freshmaker

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2907 dnia: Pn, 19 Lipiec 2021, 12:54:45 »
niekoniecznie. jakis magazyn może automatycznie przeceniać towary wolnorotujace. podobna akcja była kiedyś z taschen, babka na infolinii mi tłumaczyła ze to normalny proceder.

Offline jotkwadrat

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2908 dnia: Pn, 19 Lipiec 2021, 13:25:23 »
Czy komukolwiek jeszcze goodie zatwierdza cashbacka? Bo zauważyłem, że odrzucanie to u nich standard.
Na 2 zamówienia z czytam.pl - jedno z 3.05, drugie z 17.06 - obydwa odrzucone - razem ponad 75zł do zwrotu.
W przypadku starszego zamówienia reklamacja czeka od 01.06. 
Wychodzi na to, że ten serwis to jeden wielki humbug.

W takim razie - jest jakiś cashback, który działa?

Offline Murazor

Odp: Wyprzedaże i promocje - komentarze
« Odpowiedź #2909 dnia: Pn, 19 Lipiec 2021, 14:03:46 »
"U mnie działa", kilkanaście zamówień ze smyka, wszelkie media markty itp, allegro. Akurat z czytam.pl nie brałem, ale z egmont.pl miałem odrzucone, bo w regulaminie mają/mieli, że cashback nie łączy się z promocjami - zdarzyło się tylko raz, inne promocje wchodziły.

Nie podali ci powodu odrzucenia?

Co do czasu oczekiwania na zatwierdzenie, to np.: w media markt jest Klub MM, który pozwala na zwrot przez 45 dni, więc i czas oczekiwania na zatwierdzenie się wydłuża.

Reklamowałem kilka transakcji i raczej bezproblemowa akceptacja (poza tym jednym zamówieniem z egmontu, ale tutaj się powołali na regulamin i mieli racje).

Cashback z ZEN jest chwalony, kilka razy widziałem dobre opinie w różnych miejscach. Sam nie używałem.